شمانیوز
شما نیوز

مالک استقلال در بن‌بست/ پزشکیان وارد شد

مالک استقلال در بن‌بست/ پزشکیان وارد شد

مسعود پزشکیان در نامه ای به محمد مخبر اعلام کرده از عزل و نصب ها در شرکت های تابعه دولت خودداری شود.

به گزارش شمانیوز؛  به دستور سرپرست نهاد ریاست جمهوری، هرگونه عزل و نصب در دستگاه‌های اجرایی تا روی کار آمدن دولت جدید ممنوع است برخی صفحه‌های مجازی تلاش کردند گزارش اختصاصی خبرورزشی را تکذیب کنند.

اما حالا مسعود پزشکیان هم همان دستورالعمل را برای دستگاه های اجرایی و زیر مجموعه‌های‌شان صادر کرده است که شامل هلدینگ خلیج فارس هم می‌شود.

مالک استقلال در بن بست / پزشکیان هم دستور داد؛ عزل و نصب ها غیر قانونی است

 

مسعود پزشکیان در این نامه تاکید می کند در شرکت های تابعه دولتی و وابسته، از هرگونه عزل و نصبی باید خودداری شود. بخش اعظمی از سهام هلدینگ خلیج فارس متعلق به صندوق بازنشتگی شرکت نفت و همینطور سهام عدالت است که این شرکت را به عنوان نهاد عمومی غیردولتی مشمول قوانین و قواعد دستگاه های اجرایی می کند.

هیات مدیره استقلال با گذشت 4 روز از جلسه شنبه خود که طبق شنیده ها منجر به مدیرعاملی فرشید سمیعی و انتصاب احمد شهریاری به ریاست هیات مدیره شد، هنوز به صورت رسمی این تصمیمات را علنی و رسانه ای نکرده است. رسانه رسمی باشگاه نیز هیچ خبری در این خصوص مخابره نکرده است.

به نظر می رسد هلدینگ خلیج فارس با علم به غیرقانونی بودن این تغییرات با توجه به روند انتقال دولت، تغییرات در هیات مدیره و مدیریت باشگاه استقلال را علنی نکرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی