شمانیوز
شما نیوز

ذوب آهن اصفهان/

پیام تبریک هیات مدیره و مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بمناسبت روز پزشک

هیات مدیره و مدیرعامل ذوب آهن اصفهان طی پیامی روز پزشک را تبریک گفتند.

به گزارش شمانیوز، متن پیام تبریک به شرح زیر است:
 
«ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا»

هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است

(سوره مائده آیه ۳۲ )

فرا رسیدن اول شهریورماه، زادروز طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم برای یادآوری جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان کشوراست تا تلاش‌های ارزنده آنها که به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص همواره نویدبخش حیات و سلامت مردم است، مورد تقدیر و تکریم قرار گیرد.

بدون تردید حضور حماسی پزشکان ایران اسلامی در سال‌های دفاع مقدس فصل درخشانی است، اما جانفشانی جامعه پزشکی کشورمان در مواجه با شیوع پاندمی کرونا فصل جدیدی از فداکاری را در ایران اسلامی گشوده است که عزت و آبرویی صد چندان را برای این فرزندان برومند ایران زمین رقم زده است.

جامعه پزشکی کشور از جمله پزشکان پرهمت بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان باخدمت به تلاشگران عرصه صنعت ، نقش خود را نه تنها در حفظ جان انسان ها ، بلکه در حفظ تولید ملی نیز به خوبی ایفا نمودند و دفاع آنان در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا به همگان ثابت کرد که از دست دادن هر یک از این عزیزان چه خسارت جبران ناپذیری به جامعه محسوب می شود. این روز را به تمام پزشکان پرتلاش وطن به ویژه مجاهدان عرصه سلامت در بیمارستان شهید مطهری تبریک عرض نموده ،سلامتی و دوام توفیقات آنها در زندگی و حرفه مقدس طبابت را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

 
هیات مدیره و مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied