شمانیوز
شما نیوز

پیام تبریک مدیرعامل صدرتامین به مناسبت روز پزشک:

تلاش شبانه روزی پرسنل بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان قابل تقدیر است

دکتر غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین در پیامی اول شهریور سالروز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به ریاست بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان و همکاران زحمتکش در این بیمارستان تبریک گفت و بیان داشت؛ تلاش شبانه روزی پرسنل بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان قابل تقدیر است.

به گزارش شمانیوز، متن پیام به شرح ذیل است؛

 

هوالشافی

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ 

جناب آقای دکتر آجدانی ، رئیس بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان

همکاران محترم بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان

سلام علیکم؛

اول شهریور ماه سالروز تولد حکیم بزرگوار شیخ الرئیس ابوعلی سینا ملقب به پدر طب ایران شایسته ترین روز  برای گرامیداشت پزشک است. میراث آن اسوه طب و فیلسوف فرزانه، امانتی است گرانبها برای یکایک پزشکان محترم این مرز و بوم در گستره زمان تا واسطه تسلی آلام و شفای بیماران به اذن ذات مقدس الهی باشند. 

روز پزشک فرصتی است برای تقدیر از سپید جامگانی که با علم و دانش و در اوج فروتنی، درد و رنج بیماری را از جان انسانها، دور می کنند بخصوص در طی 2 سال گذشته که شما عزیزان شبانه روز در حال مبارزه با ویروس کرونا هستید. شما پزشکان ایرانی همواره در هنگامه سختی و دشواری، با جان‌فشانی و فداکاری، تصاویری در ذهن ملت ایران خلق کرده‌اید که هرگز نمی‌توان آن‌ها را از خاطر برد. ما هنوز خدمات بی‌شائبه پزشکان را در هشت سال دفاع مقدس از یاد نبردیم. حتی نسل جدید نیز که آن روزها را ندیده‌اند، در این روزگار که همه‌گیری کرونا گریبان جامعه را گرفته، شاهد تلاش‌های صادقانه شما پزشکان بوده‌اند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ صدرتامین این روز بزرگ را به شما همکاران گرامی، طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفته و از خداوند منان توفیق روز افزون شان را جهت ارائه خدمت بی منت دارم.

 

غلام رضا سلیمانی 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied