شمانیوز
شما نیوز

سازمان اموال تملیکی/

رشد ۱۰ برابری فروش و تعیین تکلیف پروندهای اموال تملیکی آذربایجان شرقی

مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: علیرغم وجود محدودیت‌هایی از جمله کمبود امکانات اداری، میزان فروش اموال و همچنین میزان تعیین تکلیف پرونده‌های جاری و سنواتی توسط این مجموعه طی 6ماهه گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل بیش از 10 برابر شده است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، رسول نظری سفیدان مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجان شرقی طی گزارشی، عملکرد این مجموعه را در شش ماه اخیر تشریح کرد.


نظری سفیدان اظهار کرد: علیرغم وجود محدودیت‌هایی از جمله کمبود امکانات اداری، میزان فروش اموال و همچنین میزان تعیین تکلیف پرونده‌های جاری و سنواتی توسط این مجموعه از ابتدای اسفند ماه سال 99 تا 23 مرداد ماه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل بیش از 10 برابر شده است.


وی افزود: مدیریت این استان به دنبال افزایش معنا‌دار تعیین تکلیف کالاها اعم از افزایش فروش، انهدام و در نتیجه کاهش حجم کالاهای موجود در انبارها است تا زمینه تخلیه و تحویل انبارهای جلفا و سهلان تا پایان سال میسر گشته و تمامی انبارها در کمرگ تبریز متمرکز شوند.


مدیر اموال تملیکی آذربایجان شرقی ضمن اشاره به انهدام بخش قابل توجهی از کالاهای غیرقابل مصرف و غیربهداشتی عنوان کرد: طی دوره مذکور ساماندهی، چیدمان و نگهداری مطلوب کالاها در انبار و همچنین آموزش‌های مورد نیاز به متصدیان انبار نیز آغاز شده است.


نظری سفیدان افزود: از دوره دیگر اقدامات این مجموعه طی دوره مذکور، بهبود وضعیت تعیین تکلیف پرونده‌های متروکه به خصوص بهبود روند اعاده کالاها در کوتاه‌ترین زمان ممکن بوده که در راستای حمایت از تولید صورت گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied