شمانیوز
شما نیوز

سازمان تامین اجتماعی:

پیام تبریک مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز پزشک

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی یکم شهریور، روز پزشک را به تمامی پزشکان کشور به ویژه پزشکان مراکز درمانی این سازمان تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در متن پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری آمده است:

یکم شهریور ماه -روز پزشک- که با زادروز پدر علم پزشکی و حکیم بی‌مانند، شیخ الرئیس ابوعلی سینا قرین است، بهانه‌ای برای تجلیل از قشری است که مسئولیت سنگین درمان افراد و نجات جان آنها را پذیرفته‌اند.
در روزهایی که شیوع بیماری کرونا به بالاترین میزان رسیده، بیش از پیش قدردان جامعه پزشکی هستیم که با از جان گذشتگی‌ها و زحمات ارزشمند خود به درمان مردم مشغولند. اکنون جامعه پزشکی، خط مقدم نبرد با بیماری است و ما نیز بیش از هر زمان دیگری مدیون دست‌هایی هستیم که درمان می‌کنند و جان می‌بخشند.
نقش بی بدیل پزشکان در تامین سلامت اجتماعی غیر قابل انکار بوده پزشکانی که همواره کوشیده اند با تلاش شبانه روزی، رنج و تلخی بیماریها را به شیرینی مبدل کرده و از این جهت عملشان عملی مقدس و شریف است.
اینجانب ضمن ادای احترام به همه پزشکان کشورخصوصا پزشکان زحمتکش سازمان تامین اجتماعی این روز فرخنده را تبریک عرض نموده  و آرزوی روزهای بهتری را برای این عزیزان داریم.
همچنین روز داروساز را به همکاران گرامی داروساز تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد متعال برای یکایک داروسازان و رهپویان سلامتی، طلب موفقیت و سربلندی دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied