شمانیوز
شما نیوز

بانک رفاه کارگران/

پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به وزیر جدید ‏‎امور اقتصادی و دارایی

اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی انتصاب دکتر خاندوزی به سمت وزیر امور اقتصادی و دارایی را تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

جناب آقای دکتر خاندوزی

با سلام و عرض تحیت

انتصاب شایسته جنابعالی از سوی ریاست محترم جمهوری به سمت وزیر امور اقتصادی و دارایی و اخذ رای اعتماد قاطبه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

وزارت امور اقتصادی و دارایی با مجموعه ای از سازمان ها و نهادهای قانونگذار و مجری در عرصه اقتصاد کلان و با بهره مندی از همه ظرفیت های خود نقش مهمی در جهت تحقق اهداف اقتصادی کشور و دولت محترم داشته و به عنوان سیاستگذار کلان حوزه اقتصاد خواهد توانست در مقطع حساس کنونی، ثبات، تنوع و توسعه را بر فضای حکمرانی اقتصادی و مالی کشور حاکم گرداند.

اکنون که آغاز به کار دولت انقلابی با طلیعه گام دوم انقلاب و ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله‌‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی تقارن پیدا کرده است، اطمینان دارم حضور جنابعالی در راس این وزارتخانه به عنوان مدیری پرتلاش، متعهد و کار آزموده و با سابقه ای درخشان که نمایان گر تجربیات گرانبهای علمی و عملی طی سالیان بسیار است، نتایج مطلوبی برای کشور عزیزمان ایران به همراه خواهد داشت و موجبات تعالی و سربلندی کشور را فراهم خواهد ساخت.

ضمن تبریک مجدد، از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جنابعالی را در جهت پیشبرد برنامه های دولت محترم مردمی و انقلابی و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.

                                                                                                                                                                                                                     مدیر عامل بانک رفاه کارگران

                                                                                                                                                                                                                               اسماعیل لله گانی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied