شمانیوز
شما نیوز

به همت وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نیشابور انجام شد؛

اجرای واکسیناسیون کارکنان ایران خودرو خراسان و شرکت‌های تابعه

در ادامه طرح واکسیناسیون کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و زنجیره تامین و مساعدت وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نیشابور، امکان واکسیناسیون کارکنان شرکت ایران‌خودرو خراسان فراهم شد.

به گزارش شمانیوز، مدیر واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ایران خودرو خراسان گفت: با ظرفیت‌سازی انجام شده، این روند از هفته گذشته آغاز شده و با سرعت بیش‌تری ادامه خواهد یافت و در روزهای آینده همه کارکنان شرکت، دوز اول واکسن را دریافت خواهند کرد.

مجید سعادت، اولویت تزریق واکسن را بر اساس رده سنی کارکنان عنوان کرد و افزود: در مرکز تزریق واکسن ایران خودرو خراسان از انواع واکسن های موجود در نظام سلامت کشور استفاده می شود و همکاران می‌توانند نوع واکسن دریافتی را خودشان انتخاب کنند.

مدیر HSE ایران‌خودرو خراسان اظهار کرد: با آغاز همه‌گیری بیماری کرونا همواره تلاش کردیم تا ضمن صیانت از سلامت همکاران و خانواده‌هایشان، شرایط را برای ایجاد محیط امن کاری فراهم آوریم و این موضوع در تمامی این مدت سرلوحه امور بوده است.


بیشتربخوانید:هنرنمایی آبی‌ پوشان ایران‌ خودرو از خنثی‌ سازی تحریم‌ ها تا طراحی و تولید ستاره ایرانی


 

گفتنی است، مدیر منابع انسانی شرکت ایران‌خودرو خراسان از سوی رییس ستاد مقابله با کرونای گروه صنعتی ایران خودرو، به عنوان ناظر و هماهنگ کننده طرح واکسیناسیون کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو در استان انتخاب و این شرکت علاوه بر کارکنان خود، هماهنگی واکسیناسیون کارکنان شرکت‌های تابعه گروه صنعتی ایران خودرو در سطح استان را به عهده خواهد داشت.

منبع:پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied