`
شمانیوز
شما نیوز

قیمت پراید / قیمت پراید در بازار

انفحار قیمت پراید در بازار | جدول قیمت پراید

قیمت پراید صفر 132 میلیون شد.

به گزارش شمانیوز: قیمت پراید صفر 132 میلیون شد.در حال حاضر اگر به دنبال خرید پراید صفر کیلومتر باشید باید حداقل ۱۳۲ میلیون تومان هزینه کنید. قیمت پراید وانت صفر نیز به قیمت ۱۵۴ میلیون تومان رسیده است.

در ادامه جدیدترین قیمت پراید صفر در بازار به صورت جدول آورده شده است.

قیمت پراید

قیمت باورنکردنی پراید

 قیمت پراید هر روزه در حال تغییر است و این تغییر قیمت پراید برای مردم بسیار ناخوشایند است. در این میان قیمت پراید یکی از خودروهایی است که خریداران بیشتری نسبت به سایر خودروهای دیگر دارد. در زیر قیمت پراید پنجشنبه 4 شهریور را در جدول مشاهده می کنید.

قیمت پراید

قیمت پراید امروز

 قیمت پراید هر روزه در حال تغییر است و این تغییر قیمت پراید برای مردم بسیار ناخوشایند است. در این میان قیمت پراید یکی از خودروهایی است که خریداران بیشتری نسبت به سایر خودروهای دیگر دارد. در زیر قیمت پراید چهارشنبه 3 شهریور را در جدول مشاهده می کنید.

قیمت پراید

قیمت پراید هاچ بک باورنکردنی شد!

پراید مدل ۱۱۱ هاچ بک صفر به قیمت ۱۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

پراید صفر در ارزان ترین حالت ممکن قیمتی بین ۱۳۲ تا ۱۴۱ میلیون تومان دارد. پراید وانت نیز به قیمت ۱۵۳ میلیون تومان رسیده است.

در ادامه جدیدترین قیمت پراید صفر به صورت جدول آورده شده است.

قیمت پراید

رکوردشکنی قیمت پراید در بازار

 قیمت پراید ۱۱۱ در بازار هم اکنون ۱۴۹میلیون تومان قیمت دارد. قیمت پراید ۱۱۱ در حالی این هفته به ۱۴۹میلیون تومان رسید که هفته گذشته از ۱۴۰ میلیون تا ۱۴۲ میلیون تومان معامله می شد. همچنین قیمت پراید ۱۳۱ نیز به ۱۳۵ میلیون تومان رسیده است.از بین خودروهای بازار به غیر از قیمت پراید، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ، ۲۴۵ میلیون تومان معامله شد. قیمت های خودروی بازار و قیمت پراید را می توانید در زیر بخوانید.

تمام خودروهای داخلی طی دو هفته گذشته رشد قیمت قابل توجهی را در سایه رشد انتظارات تورمی، تحولات بازار ارز و کمبود عرضه، تجربه کرده‌اند.

در چند روز اخیر قیمت خودروهای داخلی با نوساناتی همراه بود.اما تعداد زیادی از خودروها با افزایش قیمت همراه بودند.قیمت پراید ۱۱۱ به ۱۴۹ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ از قیمت ۱۶۰ میلیون تومان فراتر رفت. قیمت خودرو پراید ۱۳۱ به ۱۳۵ میلیون تومان و تیبا هاچ بک مدل ۱۴۰۰ به ۱۶۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ با قیمت ۲۹۵ میلیون تومان و ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۲۴۵ میلیون تومان و ۲۰۶ SD مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۳۰۳ میلیون تومان ثبت شدند که افزایش قیمت یک تا سه درصدی را ثبت کرده‌اند.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ به همراه ۲۰۷ اتوماتیک مدل پانوراما ۱۴۰۰ حدود پنج میلیون تومان افزایش قیمت داشتند و به قیمت ۳۶۰ و ۴۲۰ میلیون تومان رسیدند.

همچنین خودروهای پژو ۴۰۵ SLX و پارس LX از دیگر خودروهایی بودند که در چند روز گدشته با افزایش قیمت همراه بودند.

خودروهای گروه دنا در چند روز گذشته پس از چندین روز افزایش قیمت با ثبات همراه بودند و افزایش قیمتی را ثبت نکردند.

افزایش قیمت ها در بازار خودرو شدت گرفت 

افزایش انتظارات تورمی در نتیجه انتشار اخبار برجام منجر به افزایش افسارگسیخته نرخ دلار در روز گذشته شد؛ دلار امروز کمی آرام گرفت و در کانال ۲۵ هزار تومانی ثابت ماند با این وجود تاثیر خود را بر بازار خودرو گذاشت و منجر به رشد افسارگسیخته قیمت ها در این بازار شد.

 افزایش قیمت ها در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته شدت بیشتری گرفته است؛ در بین خودروهای پراید مدل ۱۱۱ آن از ۱۴۰ میلیون تومان گذر کرد و امروز با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی به قیمت ۱۴۲ میلیون تومان رسید مدل ۱۳۱ آن نیز در این مدت یک میلیون تومان دیگر گران شده است و به قیمت ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت های شدیدی را تجربه کردند؛ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۳۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز از ۲۱۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۱۵ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس نیز از ۲۳۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز امروز ۲۵۴ میلیون تومان قیمت دارد.

خودروهای مونتاژ پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت های چشمگیری را تجربه کردند؛ خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۸۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۹۱۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای دنا نیز امروز افزایش قیمت های افسارگسیخته ای را تجربه کردند؛ دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۰۰ میلیون تومان در روز کذشته امروز به قیمت ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است و دنا توربو پلاس دنده ای ۱۴۰۰ نیز از ۳۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۴۱۰ میلیون تومان رسیده است.

افزایش انتظارات تورمی در نتیجه انتشار اخبار برجام منجر به افزایش افسارگسیخته نرخ دلار در روز گذشته شد؛ دلار امروز کمی آرام گرفت و در کانال ۲۵ هزار تومانی ثابت ماند با این وجود تاثیر خود را بر بازار خودرو گذاشت و منجر به رشد افسارگسیخته قیمت ها در این بازار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها