شمانیوز
شما نیوز

مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان :

590 میلیارد ریال مواد اولیه و واسطه‌ای به چرخه تولید بازگشت

مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان عنوان کرد: تعداد ۹۲ ردیف انواع کالای‌های مربوط به واحدهای تولیدی و پروژه‌های ملی به ارزشی بالغ بر 590 میلیارد ریال توسط اموال تملیکی هرمزگان به چرخه تولید و مصرف بازگشت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مهدی فتحی مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان اظهار کرد: در راستای ظرفیت‌های سازمان در جهت پشتیبانی از تولید و رونق اشتغال، مجموعه اموال تملیکی استان هرمزگان از سال گذشته تا پایان مرداد ماه سال جاری توانسته بیش از 590 میلیارد ریال کالا را از طریق فرایند اعاده به چرخه تولید بازگرداند.

وی افزود: طی دوره مذکور تعداد ۹۲ ردیف، انواع کالای‌های مربوط به واحدهای تولیدی و پروژه‌های ملی که به دلیل ماندگاری در گمرکات و بنادر استان هرمزگان متروکه شده بودند با پیگیری و همکاری اموال تملیکی استان هرمزگان تعیین تکلیف شد و به چرخه تولید و مصرف بازگشت.

فتحی عنوان کرد: از جمله کالاهایی که به واحد‌‌های تولیدی واگذار شد می‌توان به قطعات خودرو سبک و سنگین، کامیونت کشنده، کاغذ، لوازم بیمارستانی، لوازم خانگی، ماسک، مواد شیمیایی و تایر کامیون، پروفیل، لوله و قطعات و شیرآلات صنعتی، ماشین الات راهسازی اشاره کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied