شمانیوز
شما نیوز

سریال گاندو

واکنش سفیر انگلیس به سریال گاندو | سفیر انگلیس: ماکه لذت می بریم

سفیر انگلیس در تهران به سریال گاندو واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز: سفیر انگلیس در تهران به سریال گاندو واکنش نشان داد. سایمون شرکلیف، سفیر انگلیس در تهران طی توییتی نوشت: ‌به هر حال، من از سریال گاندو بسیار لذت می برم…

سریال گاندو

لیست کامل بازیگران سریال گاندو

داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیام دهکردی، صالح آقا میرزای، لیلا اوتادی، سارا خویینی‌ها، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، نگار عابدی، خسرو شهراز، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، مجید نوروزی، علی افشار، اتابک نادری، نیلوفر شهیدی، محمدجواد طاهری، جمشید جهان‌زاده، بهزاد رحیم خانی، فلیپ ساپرکین، فرشته آلوسی، سارا محمدی، میثم ولیخانی

مصطفی سلطانی یاسمین پیداودی، آیدا جعفری، ناره گرگوریان، بهامین تورانی از جمله بازیگرانی هستند کـه دراین سریال بـه ایفای نقش پرداختند. هم چنین «گاندو» با حضور کامبیز دیرباز، محمدرضا شریفی‌نیا، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، سوگل طهماسبی، کمند امیرسلیمانی، صالح میرزا آقایی و فرهاد قائمیان تصویربرداری شد.

بیوگرافی داریوش فرهنگ بازیگر سریال گاندو

داریوش فرهنگ در ۶ ام آذر ماه سال ۱۲۳۲ درخانواده‌ای متوسط در آبادان بـه‌ دنیا آمد. آقای فرهنگ بعد از فوت پدرش در ۸ سالگی بـه‌همراه خانواده بـه شهر جوپار از توابع کرمان «زادگاه مادرش» مهاجرت کرد. مادرش از طایفه اصیل و سرشناس شهیدی زندی جوپار میباشد. دوران دبستان و دبیرستان را در کرمان گذراند و پس ازآن کـه در دانشگاه پذیرفته شد بـه تهران رفت.

داریوش فرهنگ درسال ۱۳۵۲ در رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ‌ التحصیل شد. او فعالیت در تئاتر را از سال ۱۳۴۵ آغاز کرد ودر سال ۱۳۴۷ گروه تئاتر پیاده را بنیان گذاشت. اقای فرهنگ اولین کار سینمایی خودرا درسال ۵۹ با حضور در فیلم کوتاه سمندر بـه کارگردانی واروژ کریم‌مسیحی تجربه کرد.

بعد از حضور کوتاه دراین فیلم بـه ساخت یک فیلم مستقل افتاد، از یان رو فیلم نامه فیلم ۶۵ دقیقه‌ ای رسول پسر ابوالقاسم را نوشته و خود نیز آنرا کارگردانی کرد. در اوایل دهه ۶۰ اولین کار تلویزیونی خودرا با نام افسانه پادشاه و شبان ساخته و روانه آنتن کرد، استقبال از این مجموعه در آن زمان بسیار بالا بود.

داریوش فرهنگ در سن ۲۱ سالگی با خانم سوسن تسلیمی کـه او هم از کارگردانان مطرح سینماست ازدواج کرد و صاحب فرزندی بنام توکا فرهنگ ولی این ازدواج چند سالی بیشتر بـه طول نیانجامید و آن ها درسال ۱۳۶۸ بدلیل مهاجرت سوسن تسلیمی بـه بیرون از کشور از هم جدا شدند.

درسال ۱۳۶۹ داریوش فرهنگ با خانم نازیتا اربابیان ازدواج کرد و الان صاحب فرزندی بنام مانی اسـت، مانی فرهنگ اینک ۱۷ ساله اسـت. تا کنون تصویری از توکا فرهنگ دختر ۲۷ ساله داریوش فرهنگ در فضای مجازی منتشر نشده اسـت.

سریال گاندو

بیوگرافی وحید رهبانی بازیگر سریال گاندو

وحید رهبانی 1358 در تهران بدنیا آمد اما سال‌های سال در کانادا زندگی کرد. او فارغ‌التحصیل آموزش بازیگری از دانشگاه یوزرک از تورنتو کانادا اسـت ودر کانادا نمایش‌های زیادی را روی صحنه برده اما هیچوقت از کارش در آنجا راضی نبوده اسـت. وحید رهبانی درباره کار در کانادا گفته اسـت: سال ٢٠٠٧ در یک جشنواره نمایش اجرا می‌کردم و از اتاق فرمان مردم را می دیدم.

بـه دستیارم گفتم: «ببین مـن این جا تئاتر کار می‌کنم، از فلان روزنامه چهار ستاره گرفته‌ام، فلان منتقد هم تعریف کرده و این جا هم که پر از تماشاگر اسـت. ولی نگاه کن این ها مخاطبانی نیستند که بخواهم با انها صحبت کنم. » دلم مردمی را میـــخواهد که در تهران همسایه‌ام هستند و هرروز کنار آن ها از مغازه خرید می‌کنم. دلیل برگشتنم همین اسـت؛ ولی فن ماجرا و دموکرات بودن را آموختم.

علی «دستیار کارگردان» قبل و بعد از تحصیل در کانادا با مـن کار کرده بود. وقتی در دوره جدید با هم کار کردیم با تعجب میگفت: چقدر خوش اخلاق! هم چنین با تئاتر روز جهان آشنا شدم و اساتید بسیار خوبی داشتم. خداروشکر کانادا یک کشور معمولی اسـت. یک گوشه برای خودش افتاده و تئاترش هم همین طور در یک سطح مشخص حرکت می‌کند.

وحید رهبانی سال 75 وقتی بـه ایران بازگشت در موسسه هنری استاد حمید سمندریان مشغول بکار شد و سپس کارگردانی چند نمایشنامه را شروع کرد. او ابتدا نمایش معرکه در معرکه راکه استاد داود میرباقری نوشته اسـت درسال 76 روی صحنه برد و بعد ازآن جایگاهش را بعنوان عضوی از خانواده تاتر تثبیت کرد.

سریال گاندو

بیوگرافی پیام دهکردی بازیگر سریال گاندو

پیام دهکردی کـه در سریال گاندو نقش جیسون رضاییان ،خبرنگار ایرانی – آمریکایی را بازی کرده زندگی پر فراز و نشیبی داشته اسـت. او کـه متولد 20 اردیبهشت 1356 در شهرکرد اسـت. از کودکی کار می کرد. خودش میگوید: از همان دوران بچگی در شهرکرد تابستان های مـن آن گونه می گذشت کـه پدرم فرفره درست می کرد و مـن با یک صندوق آدامس و شانسی باید در کوچه های می چرخیدم تا اجناسم رو بفروشم.

کار در ساندویچی پسر عمه ام، و سپس در زمین های کشاوری دایی و شوهر عمه هایم جز اتفاقات آن روزگار بود. بعد ازآن در اصفهان شاگرد مرحوم ابراهیم کریمی بودم، در اراک دانشجوی تئاتر ودر تهران هم در کلاس های بازیگری استاد سمندریان شرکت میکردم. با ماهی 11 هزار تومان باید اموراتم را می گذراندم، آن قدر پیاده می رفتم کـه پینه های پایم هنوز هست.

بعد از ازدواج از پدرم خواستم مخارج عروسی رابه خودم بدهد تا بتوانم کاری کنم، بـه سختی راضی اش کردم و با کلی قرض یک پیکان مدل 62 گرفتم و مشغول مسافرکشی شدم. پبام دهکردی فارغ‌التحصیل کارشناسی ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اراک و کارشناسی ارشد تئاتر از دانشگاه تهران اسـت. دهکردی متولد سال 56 و اهل شهرکرد اسـت و تا 10 سالگی‌ در آنجا زندگی کرد.

کودکی‌اش رابا تمام بالا و پایین‌هایی کـه دارد، یکی از فصل‌های تکرارنشدنی زندگی‌اش می داند کـه همیشه در خاطرش ثبت شده اسـت. پدرش کارمند بانک کشاورزی و مادرش معلم بودو درخانواده‌ای فرهنگی بزرگ شده اسـت. یک خواهر و برادر بزرگتر و یک برادر کوچک‌تر از خودش دارد.

خودش می گوید: «آن روزها خانواده گرم و صمیمی‌ای بودیم و چون آن زمان همه ی با هم معاشرت داشتند، خاطرات کودکی مـن پر از عکسهای ناب و بـه‌یادماندنی اسـت کـه خیلی وقت‌ها در دل کتاب‌ها و بعضی از فیلم‌ها میتوان انها را دید.» علاقه‌اش بـه بازیگری بـه همان روزهای کودکی برمی‌گردد. از همان موقع کـه در شهرکرد بود، بـه همراه پسردایی‌هایش تقلید صدا زیاد کار می کرد.

سریال گاندو

بیوگرافی لیلا اوتادی بازیگر سریال گاندو

لیلا اوتادی بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد چهاردهم مرداد ماه سال 1362 در تهران میباشد و 34 سال سن دارد. تحصیلات لیلا اوتادی دانش‌آموخته رشته ی معماری داخلی از دانشگاه تهران اسـت . در کودکی برای بازی دریک فیلم سینمای «کیمیا» بـه کارگردانی احمد رضا درویش بـه او پیشنهاد شد اما خانواده‌اش بـه خاطر رسیدگی بـه امور تحصیلی مانع این امر شدند.

لیلا اوتادی در سریال 97 ازدواج نمود و این خبر رابا انتشار پستی در اینستاگرام خود اعلام نمود. چندی پیش در عده ای از سایتها خبری مبنی ازدواج وی با جواد نکونام بازیکن فوتبال شده اسـت کـه این خبر صحت ندارد و شایعه ای بیش نیست.

کار خودرا بعنوان بازیگر ابتدا از سینما و با فیلم «چشمان سیاه» بـه کارگردانی ایرج قادری درسال ۱۳۸۱ آغاز کرد و با بازی در «بید مجنون» مجیدی و سریال «مهر و ماه» درسال ۸۲ نامش بعنوان بازیگری جدی مطرح شد. آخرین کار تلویزیونی وی حضور در سریال ارام می گیریم در نقش آوا میباشد کـه زمستان 95 از شبکه دو پخش می‌گردد.

اوتادی در خصوص کشف استعداد بازیگری در خود گفت:حدود پنج یا شش سالم بود کـه جلوی آینه می ایستادم و بازی می‌کردم؛ و از همان زمان دوست داشتم بازیگر شوم. او ادامه داد:وقتی هفت سالم بود، خسرو شکیبایی برای انتخاب بازیگر در فیلم «کیمیا» بـه مدرسه مـا آمد و مـن را برای این نقش انتخاب کرد اما پدرم اجازه نداد تا این کـه بعد از اخذ مدرک دیپلم پدرم را راضی کردم.

سریال گاندو

بیوگرافی صالح میرزا آقایی بازیگر سریال گاندو

صالح میرزا آقایی متولد تهران اسـت. او اولین روز مرداد سال ۱۳۴۹ بدنیا آمد. او یک خواهر و یک برادر دارد و پدرش با اینکه فقط 5 کلاس سواد داشت حسابدار بودو البته بـه‌شدت اهل خانواده و انسان آگاه و بادانشی بود. صالح می گوید: دوست دارم یک خاطره از پدرم بگویم.

پدرم حسابدار بودو بهمین علت ماموریتهای کاری زیادی می رفت. برای مـن تعریف می کرد کـه مثلاوقتی با دوستانش بـه اهواز رفته بود، زمانی کـه برای تفریح بیرون می رفتند تاغذایی دور هم بخورند، پدرم نمی‌خورد چون بـه فکر مادرم و فرزندانش بود. می گفت از گلویش پایین نمی رفت. این راکه می شنیدم حال عجیبی پیدا میکردم کـه یک آدم چقدر می‌تواند بـه خانواده اش تعلق خاطر داشته باشد.

این بـه نظرم چیز عزیز و کمیابی اسـت و بـه مـن هم منتقل شده اسـت و مثلاً اگر در موقعیتهای کاری قرار بود جایی بـه تفریحی بروم یا چیزی بخورم، دلم نمی امد! میرزا آقایی بازیگری را بعد از گذراندن دوره دو ساله کارگاهی ، زیر نظر اکرم قاسمپور و از سال ۱۳۷۱ اغاز کرد . اولین تجربه بازیگری او نمایش موزیکال«بازی شادی نمایش» بـه کارگردانی اکرم قاسم پور بود.

خودش درباره شروع کارش میگوید: مـن از سال ۷۰ کار بازیگری رابه شکل رسمی شروع کردم. درواقع در یکی از کلاس‌های بازیگری هنرجو بودم کـه ازآن گروه مـن و رامبد جوان وارد فضای بازیگری شدیم. همسرم، هنگامه هم در همان گروه بودو حتی برادر همسرم، محمود طالبیان کـه بعنوان نویسنده فیلمنامه وارد بازار کار شد نیز از همان گروه بودند.

سریال گاندو

بیوگرافی سارا خویینی‌ ها بازیگر سریال گاندو

سارا خوئینی‌ ها متولد 23 اسفند 1353 اسـت. او تهرانی اسـت و فرزند سوم خانواده محسوب میشود. یک خواهر و سه برادر دارد. سارا خوئینی‌ ها مدرک کارشناسی رشته گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران دارد. سارا خوئینی‌ ها فعالیت خودش را در دنیای بازیگری با فیلم ویدئویی صبحگاه خونین ساخته فرامرز باصری درسال 69 آغاز کرد.

البته آن زمان از نام مستعار سارا وثوقی استفاده می کرد کـه دلیل اینکار را در ادامه خواهید خواند. او یکسال بعد در فیلم سینمایی گل‌ ها و گلوله‌ ها ساخته ناصر مهدی‌ پور حضور یافت و عکس‌اش بـه سردر سینماها الصاق شد. سپس در فیلم تلویزیونی طالع عشق سال 1371 بـه نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام ظاهر شد.

بازی در سریال معصومیت از دست رفته کـه سال 81 از شبکه یک تلویزیون پخش شد برای او شهرت زیادی را همراه آورد. او دراین سریال نقش حمیرا راکه نقش مقابل امین تارخ بود بازی کرد و بـه‌خاطر همین سریال بـه‌عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره تلویزیون مورد تقدیر قرار گرفت.

سریال گاندو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied