شمانیوز
شما نیوز

ارازل اوباش

حمله خونین اراذل و اوباش به پلیس در شیراز | عکس

ماموران پلیس زمانی که در حال گشت زنی در محدوده شیراز در محله معالی آباد بودند چند تن از ارازل اوباش را دیدند که درگیر شدند.

ماموران پلیس زمانی که در حال گشت زنی در محدوده شیراز در محله معالی آباد بودند چند تن از ارازل اوباش را دیدند که درگیر شدند. سرهنگ “فرج شجاعی گفت: یکی از اراذل و اوباش ها به محض مشاهده پلیس به سمت ماموران حمله‌ور و با یک تیغه چاقو یکی از کارکنان یگان امداد را از ناحیه پا مجروح کرد.

وی افزود: یکی از اراذل و اوباشان به محض مشاهده پلیس به سمت ماموران حمله‌ور و با یک تیغه چاقو یکی از کارکنان یگان امداد را از ناحیه پا مجروح کرد.

درگیری خونین اراذل و اوباش با پلیس در معالی آباد شیراز

فرمانده انتظامی “شیراز” خاطر نشان کرد: سریعا دیگر مامور یگان امداد وارد عمل شده و با توجه به اصرار متهم به نافرمانی و بی توجهی به هشدارهای پلیس، با رعایت قانون به کار‌گیری سلاح فرد ضارب را با شلیک یک تیر مجروح کرد.

سرهنگ “شجاعی” با بیان اینکه هر دو مجروح راهی بیمارستان و حال مزاجی آنان رضایت‌بخش می‌باشد، گفت:‌ با حضور نیروهای کمکی و ماموران پلیس امنیت عمومی استان هر دو همدست ضارب نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس برای مقابله با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت لحظه‌ای درنگ نکرده و کسانی که بخواهند عرض اندام کنند برابر قانون با جدیت با آنان برخورد می‌شود.

اراذل و اوباش

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied