شمانیوز
شما نیوز

فولاد سفیددشت/

افزایش تولید17 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و دست یابی 105 درصدی به برنامه تولیدی سال 1400

بازدید نماینده مردم شریف شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بروجن از شرکت فولادسفیددشت چهارمحال و بختیاری انجام شد.

به گزارش شمانیوز: حجت الاسلام والمسلمین امیرقلی جعفری نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی به همراه مسعود ملکی فرماندار این شهرستان در بازدید از واحدهای آهن سازی و فولادسازی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری، در جلسه ای با محمود ارباب زاده مدیرعامل این شرکت در جریان اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری در پنج ماهه ابتدایی سال 1400 قرار گرفتند. در این دیدار، مدیرعامل فولاد سفیددشت به موفقیت های این شرکت اشاره کرد و گفت: افزایش تولید17 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و دست یابی 105 درصدی به برنامه تولیدی   سال 1400 علی رغم محدودیت های مصرف برق و شیوع ویروس کرونا، تأمین صددرصدی آب موردنیاز واحد احیا مستقیم از منبع پساب شهری شهرستان بروجن، پیشرفت بیش از  88 درصدی پروژه فولادسازی و ریخته گری، پیشرفت بیش از 95 درصدی پروژه بریکت سازی و برگزاری آزمون استخدامی از مهمترین فعالیت های صورت گرفته این شرکت تا پایان مردادماه سال 1400 است.
محمود ارباب زاده در ادامه به تشریح نقشه راه شرکت تا سال 1404 پرداخت و ضمن ارائه برنامه توسعه پروژه های 22گانه شرکت و توضیحاتی در خصوص وضعیت پیشرفت هریک از پروژه های مذکور، چالش های پیش رو در اجرای پروژه های مذکور را تبیین کرد. نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از فضای کاری و همدلی ایجادشده بین مجلس شورای اسلامی و دولت جدید خبر داد و درباره اقدامات انجام شده در این خصوص به منظور تأمین آب پایدار در استان چهارمحال و بختیاری اطلاع رسانی کرد. دکتر جعفری همچنین بر لزوم تأمین برق پایدار در شرکت فولاد سفیددشت تأ کید و از اجرای پروژه نیروگاه نیز استقبال کرد. وی در خصوص آزمون استخدامی برگزارشده نیز بر رعایت سلامت و ضوابط کامل به منظور به کارگیری افراد شایسته و توانمند استان تأ کید کرد و ابراز امیدواری کرد روند روبه رشد شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری ادامه یابد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied