شمانیوز
شما نیوز

سحر قریشی

کتک کاری سحر قریشی در خیابان | فیلم

سحر قریشی از آن دسته از بازیگرانی است که حواشی زیادی در طول دوره بازیگری خود دارد. در ادامه تیکه ای خنده دار قسمتی از فیلم سینمایی با هنرنمایی سحر قریشی را مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، سحر قریشی از آن دسته از بازیگرانی است که حواشی زیادی در طول دوره بازیگری خود دارد. در ادامه تیکه ای خنده دار قسمتی از فیلم سینمایی با هنرنمایی سحر قریشی را مشاهده می کنید.

ماجرای عکس های دونفره سحر قریشی و حمید عسگری

خواننده سه گانه کُما همه حاشیه ها درباره اختلافاتش با نیما وارسته را رد کرد از شایعه رابطه شکرآبش با نیما وارسته تا این روزهای بازیگری اش و انتشار عکس جنجالی اش با سحر قریشی در صفحه شخصی اش در فیس بوک.این گفتگوی پر تیتر و داغ را حتما بخوانید: این روزها در استودیوها و […]

خواننده سه گانه کُما همه حاشیه ها درباره اختلافاتش با نیما وارسته را رد کرد 

نیما وارسته تا این روزهای بازیگری اش و انتشار عکس جنجالی اش با سحر قریشی در صفحه شخصی اش در فیس بوک.این گفتگوی پر تیتر و داغ را حتما بخوانید: این روزها در استودیوها و روی استیج‌ها دنبالت می‌گردیم اما در لوکیشن‌ فیلم‌های سینمایی پیدایت می‌کنیم.

از دوربین و بازیگری برایمان بگو.

از اسفندماه سال گذشته در دو فیلم بازی کردم که مرحله تدوین‌اش تمام شده و انشالله مهرماه یکی از این دو فیلم اکران می شود.

در کشور ما اصولا تغییر مسیر ستاره‌ها (مثلا خواننده‌ای که بازیگر بشود یا بازیگری، خواننده شود) در یکسری موارد با

شکست همراه بوده.

می‌‌خواهم بدانم برای این موضوع آسیب‌شناسی پیش‌بینی کرده‌ای؟

به هر حال تجربه‌ای بود که دوست داشتم انجام بدهم و انجام دادم و در گذشته هم فرصت‌اش بود، ولی احساس کردم الان مناسب‌تر است.به هر حال عواملی که این بار با آنها کار کرده‌ام به قدری خوب و حرفه ای بودند که احساس کردم الان ریسک‌اش کمتر از حالت‌های دیگر است.

نظر مردم و مخاطبانت درباره بازیگر شدنت چه بود؟

خب، یک عده دوست دارند و یک عده هم دوست ندارند.

فکر کنم تعداد آنهایی که دوست ندارند بیشتر بوده، چون عکسی که در صفحه شخصی خودت با سحر قریشی منتشر کردی، بیش از ۳۰۰۰ کامنت گرفته‌که خیلی‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان داده بودند!

اتفاقا همان عکسی که شما از آن حرف می زنید بیشترین لایک را در صفحه من گرفته‌! فکر کنم رکورد زدیم، حدود ۹۰ هزار تا لایک گرفت آن عکس! متاسفانه بعضی ها در شبکه‌های اجتماعی ظرفیت این مقدار از آزادی را ندارند، البته تعدادشان خیلی کم است، ولی سر آن عکس یک مقدار به خانم قریشی توهین شد که من هم آن پُست را پاک کردم.

سحر قریشی

گلایه‌ای که طرفدارانت دارند این است که می‌گویند بازیگر شدن تو باعث شده تور کنسرت‌های کم شود!

نه، من این را قبول ندارم.تمام کنسرت‌هایی که یک خواننده داخلی باید برود من رفته‌ام.درتهران هم که هر فصل کنسرت می گذارم.این را به شما می گویم که الان در شهرهای زیادی درخواست مجوز کنسرت داده‌ایم، مدت‌هاست…کنسرت‌های ما یا رد می‌شود یا اصلا با آن موافقت نمی‌شود.بارها ارشاد آن شهرستان مجوز را صادر کرده اما نهادهای دیگر (که فکر می‌کنم اصلا به آنها ارتباطی ندارد) کنسرتهای ما را در آخرین لحظه کنسل می‌کنند! واقعیت‌اش این دیگر دست من نیست.متاسفانه سخت‌گیری‌هایی برای من اعمال می شود که فکر می کنم کمی تبعیض‌آمیز باشد! به خاطر اینکه در بسیاری از موارد من می‌بینم در همان شهرستان‌ها به همکاران من که بسیار هم برایم عزیز هستند، این سخت‌گیری ها برایشان اعمال نمی شود! آیا من خواننده ماهواره‌ای بوده‌ام؟ آیا کار خلافی انجام داده‌بودم؟ یک دلایلی از شهرستان‌ها اعلام می‌شود برای ندادن مجوز که آدم شاخ درمی‌آورد!

به هر حال آلبوم جدیدم در دست تولید است و سعی دارم تا قبل از عید نوروز آن را منتشر کنم.فضای آن با آلبوم قبلی ام فرق می‌کند؛ یک مقدار ریتمیک‌تر است، برعکس کار قبلی بیشتر فضای ملایم داشت.

آخرین کنسرتی که تو و نیما وارسته روی استیج بودید خیلی‌ها گفتند که ارتباط حمید و نیما شکراب شده و دیگر با هم رابطه‌ای ندارند.

سحر قریشی

برای‌مان از آن ایام که دیگر روی استیج نبودید بگویید، آیا دوستی شما ادامه داشت؟

تا دو ماه قبل از فوت نیما ما در تهران روی استیج بودیم، نمی‌دانم شما شکراب را از کجا درمی‌آورید یا درمی‌آورند! نه چه شکرآبی؟ واقعیت‌اش این اواخر به خاطر مشغله ای که نیما داشت به خاطر مسائل شخصی‌اش که درگیر آنها بود کمتر می‌توانستیم کنار هم باشیم.ما فقط یک کنسرت را بدون نیما برگزار کرده‌ایم.واقعا اجرای یکسری آهنگ‌ها روی استیج (که مخصوصا با نیما کار کرده بو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied