شمانیوز
شما نیوز

مریم بلالی مقدم

عکس بازیگر فراری صدا و سیما در خارج از کشور | عکسهای مریم بلالی مقدم

عکسی از مریم بلالی تبار بازیگر سریال تب سرد در خارج از کشور را مشاهده می کنید...

به گزارش شمانیوز: مریم بلالی مقدم متولد 1361 در تهران است. مریم بلالی مقدم بازیگر سینما و تلویزیون است. مریم بلالی مقدم فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه سوره است. مریم بلالی مقدم در خارج از ایران سکونت دارد.

مریم بلالی مقدم

بیوگرافی مریم بلالی مقدم

مریم بلالی مقدم متولد 1361 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه سوره و فوق لیسانس نمایش از دانشگاه استراسبورگ فرانسه می باشد که علاقه زیادی به مسافرت هم دارد.

شروع مریم بلالی مقدم از تئاتر

بصورت جدی فعالیت هنری خود را از سال 79 بعد از ورود به دانشگاه از کارهای تئاتر دانشجویی شروع کرد و خیلی زود مورد توجه قرار گرفت.

مریم بلالی مقدم

مریم بلالی مقدم در قاب تلویزیون

در سال 1380 بود که بعد از تست وارد سریال دردسر والدین شد و در نقش مینا کنار چهره هایی چون مهران مدیری و فاطمه گودرزی بازی کرد.

شهرت مریم بلالی مقدم در فرانسه

بعد از سال ها تجربه های موفق از جمله سریال تا صبح در سال 85 علاقه به کشف افق های جدید و کسب تجربه و دانش باعث شد برای ادامه تحصیل راهی فرانسه شود.

مریم بلالی مقدم

ازدواج مریم بلالی مقدم

مریم بلالی مقدم ازدواج کرده و متاهل می باشد.

برخی کارهای تصویری مریم بلالی مقدم

● سریال تلویزیونی دردسر والدین

● سریال تلویزیونی چمدان های بسته

● فیلم سینمایی خوابگاه دختران

● سریال پل

● فیلم تلویزیونی آرزو

● فیلم روز ولنتاین

● سریال تلویزیونی تب سرد

● فیلم تلویزیونی در خانه با هم

و …

اوج شهرت مریم بلالی مقدم

پس از اولین اثر هنری خود در سریال «تب سرد» در سال ۱۳۸۲ به ایفای نقش پرداخت این سریال به کارگردانی علیرضا افخمی تولید شد از بازیگرانی از جمله می‌توان به شهاب حسینی و حمید گودرزی اشاره داشت

مریم بلالی مقدم

ماجرای مهاجرت مریم بلالی مقدم

سال‌ها پیش این هنرمند برای ادامه تحصیل و گذراندن دوره های بازیگری به خارج از کشور رفته و در این زمان در فستیوال های مهمی حضور پیدا کرده است او چند سالی است که در خارج از ایران زندگی می‌کند

پیج اینستاگرام مریم بلالی مقدم:

صفحه اینستاگرام این بازیگر با آیدی mariammoghaddam می باشد که میتونید جدیدترین عکس ها و چهره او را در گذر زمان بعد از گذشت بیش از چند سال از سریال دردسرهای والدین ببینید

سوابق بازیگری مریم بلالی مقدم:

وی فعالیت خود در عرصه ی بازیگری را از دوران نوجوانی و سپس دانشجویی آغاز کرد و با بازی در سریال دردسر والدین به شهرت رسید

از جمله سوابق کاری و فیلم و سریال هایی که بازی کرده میتوان به تب سرد و پای پیاده و خوابگاه دختران و … اشاره کرد

مریم بلالی مقدم در سریال تب سرد:

در سال ۱۳۸۲ در سریال تلویزیونی تب سرد به کارگردانی علیرضا افخمی و نویسندگی علیرضا بذرافشان بازی کرد.

از بازیگران سریال تب سرد می توانیم به کامبیز دیرباز، سولماز غنی، سروش صحت، شهاب حسینی، ایلیا شهیدی فر، صالح میرزا آقایی، توران قادری، شهرازد عبدالمجید و … اشاره کنیم.

فعالیت های دیگر‌ مریم بلالی مقدم:

او بعد از مهاجرت از ایران در خارج از کشور نیز فعالیت هنری داشته و در فعالیت های فرهنگی مانند، فستیوال آمستردام، فستیوال تئاتر آوینیون و… تعامل بسیار خوبی را با گروه های هنری بسیاری داشت و تجربه های ارزشمندی را کسب نمود.

مریم بلالی مقدم

ادامه تحصیل مریم بلالی مقدم در فرانسه

بعد از سال ها تجربه های موفق از جمله سریال تا صبح در سال 85 علاقه به کشف افق های جدید و کسب تجربه و دانش باعث شد برای ادامه تحصیل راهی فرانسه شود

این بازیگر به جهت پیشرفت و بدست آوردن تجربه در حوزه بازیگری، چند سالی را در خارج از کشور سپری کرد تا از نزدیک فعالیت های هنری را دنبال کند. خانم بلالی مقدم همچنین با حضور مستمر در فعالیت های فرهنگی مانند، فستیوال آمستردام، فستیوال تئاتر آوینیون و… تعامل بسیار خوبی را با گروه های هنری بسیاری داشت و تجربه های ارزشمندی را کسب نمود.

خانم مقدم در کدام سریال ها و فیلم های سینمایی حضور داشت؟

او خودش اینگونه می گوید:

راستش بهم برای بازیگری بعد از دردسر والدین پیشنهادهای زیادی شد که در سریال تلویزیونی چمدان های بسته حضور داشتم، بازی در این سریال برایم جذاب و هیجان انگیز بود چون در حین بازی در این سریال در فیلم سینمایی خوابگاه دختران نیز بازیگری می کردم.

بعد از اینها من در سریال پل، فیلم تلویزیونی آرزو، فیلم روز ولنتاین، سریال تلویزیونی تب سرد (به کارگردانی علیرضا افخمی) و فیلم تلویزیونی در خانه با هم نیز به عنوان بازیگر بودم و تا حدود زیادی از بازی ها و نقش هایم راضی هستم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied