شمانیوز
شما نیوز

مهدی رسول پناه

حاشیه‌سازی عجیب برنامه تلویزیونی برای پرسپولیس | تیر برنامه صداوسیما به سنگ خورد

برنامه استادیوم که چند روز احمد مددی مدیرعامل استقلال را دعوت کرده بود و پس از آن حواشی بسیاری برای استقلال ایجاد کرد از مدیرعامل سابقف پرسپولیس دعوت به عمل آورد.

به گزارش شمانیوزمهدی رسول پناه که بعد از جدایی از پرسپولیس و پایان همکاری در سمت مدیرعاملی این باشگاه، در سکوت به سر می برد، از یک برنامه تلویزیونی برای گفتگوی چالشی دعوتنامه دریافت کرد. مهدی رسول پناه که در دوران مدیرعاملی خود در پرسپولیس حواشی زیادی داشت در خصوص این دعوتنامه بیانیه منتشر کرد. رسول پناه این پیشنهاد را رد کرد ولی از دعوت به این برنامه ابراز خوشنودی کرد. در شرایطی که تیم پرسپولیس در شرایط حساسی قرار دارد و باید به مصاف الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا برود دعوت از رسول پناه در این شرایط موضوعی عجیب و قطعا حاشیه ساز است.

چند روز پیش بود که احمد مددی مدیرعامل استقلال با حضور در برنامه ورزشگاه که از شبکه تهران پخش می شود، درخصوص مسائل مختلفی به صحبت پرداخت. بخش های زیادی از گفته های مدیرعامل آبی ها درباره مشکلات تیم، مسئله فروش مهدی قایدی، قرارداد با بازیکنان جدید و... جنجالی از آب درآمد و حسابی در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت.

ظاهرا توجهات فراوان و معطوف شدن نگاه هواداران فوتبال به برنامه قبلی ورزشگاه با حضور مددی، به مذاق دست اندرکاران این برنامه خوش آمده و آنها این بار با ارسال نامه ای به مهدی رسول پناه مدیرعامل جنجالی و سابق پرسپولیس، از او برای حضور در برنامه چهارشنبه دعوت به عمل آورده اند.

رسول پناه که یکی از مدیرعاملان جنجالی چند سال اخیر فوتبال ایران بوده است، در پی گفتگوهایی صریح و بی پرده و در عین حال عجیب و بعضا غیراخلاقی که با برخی از خبرنگاران داشت، حسابی در رسانه های ورزشی سر و صدا به پا کرد و فیلم هایی از صحبت های او نیز منتشر گردید که منجر به برکناری اش از مدیرعاملی پرسپولیس شد.

به هر حال رسول پناه که در این مدت در برنامه های تلویزیونی حضور پیدا نکرده و هرگز درخصوص اتهاماتی که به افراد مختلف زد اظهارنظری نکرده است. باید دید بالاخره روز چهارشنبه طلسم عدم حضور این چهره جنجالی در قاب جادویی شکسته می شود یا خیر.

مهدی رسول پناه

رسول پناه: نمی‌آیم چون باید واقعیت را افشا کنم!

مهدی رسول پناه که بعد از جدایی از پرسپولیس و پایان همکاری در سمت مدیرعاملی این باشگاه، در سکوت به سر می برد، درخواست حضور در برنامه تلویزیونی و گفتگوی چالشی در خصوص دوران حضورش در این تیم را رد کرد.

مهدی رسول پناه جزو جنجالی ترین مدیران پرسپولیس محسوب می‌شود که در روزهای پایانی حضورش در این سمت، حواشی بزرگی را شکل داده بود و با بازیکنان و خصوصا یحیی گل محمدی با چالش عجیبی مواجه شد.

در این رابطه و با توجه به حواشی شکل گرفته یکی از برنامه‌های تلویزیونی قصد گفتگوی چالشی با وی را داشت و در این زمینه دعوتنامه‌ای را برای وی ارسال کرد که با رد آن مواجه شد.

رسول پناه در این بیانیه برای رد حضور در برنامه گفتگوی تلویزیونی گفته: شایسته می دانم اعلام نمایم که هدف اینجانب از بیان پاره ای مشکلات و نارسایی‌ها در مدیریت فوتبال باشگاه کشور، همواره کمک به ارتقای شرایط فوتبال باشگاهی، حمایت از بازیکنان و پایبندی به اصل شفافیت و صداقت برابر هواداران به عنوان بزرگترین سرمایه فوتبال ایران بوده است.

ضمن استقبال از دعوت به عمل آمده، با عنایت به این که اظهارات اینجانب در مصاحبه با آن برنامه، همراه با افشای واقعیتی خواهد بود که در جهت خیر و مصلحت بلندمدت مدیریت باشگاهی فوتبال، باید به آن پرداخته شود؛ اما قطعا در این مقطع زمانی وظیفه خود می دانم که از پرسپولیس به عنوان نماینده فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا حمایت کامل به عمل آورده و آن را از هر حاشیه ای که منجر به تاثیرگذاری منفی در عملکرد تیم شود، به سهم خود دور نگه دارم.

مهدی رسول پناه

ماجرای برکناری رسول پناه از استقلال

مهدی رسول پناه بعد از حضور یک سال و اندی در سمت‌های مختلف در این باشگاه، اکنون به ساعات پایان همکاری خود در این باشگاه رسیده است.

رسول پناه که به عنوان چهره ناشناخته و عجیب در هیات مدیره کار خود را در پرسپولیس آغاز کر‌د، در ادامه با استعفای محمدحسن انصاریفرد به عنوان سرپرست کار را دنبال کرد. حضور پر حاشیه او طی این ماه‌ها همواره با تنش‌هایی همراه بوده که جدی‌ترین آنها با علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده و یحیی گل‌محمدی رقم خورده و هواداران بابت کارشکنی در ماجرای مهدی ترابی و فسخ قرارداد این بازیکن، موضع تندی علیه وی داشته‌اند.

بعد از دربی البته یحیی گل‌محمدی انتقادات تندی را متوجه رسول پناه کرد و خواهان قطع همکاری این باشگاه با عضو جنجالی و پرحاشیه را داشت که بارها با صحبت‌ها و عملکردی که داشته دردسرساز شده بود.

اکنون و دقایقی پیش مهدی رسول پناه وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شد تا کارکنان را با شوک مواجه کند. این در حالی بود که رسول پناه طی ماه‌های اخیر و بعد از انتخاب جعفر سمیعی از سمت مدیرعاملی کنار رفته بود و به عنوان مرد سایه در عضویت هیات مدیره حضور داشت و از حضور در باشگاه برای جلوگیری از حواشی و پاسخگویی به رسانه‌ها خودداری می‌کرد.

رسول پناه بعد از حضور در باشگاه جلساتی با بخش مالی و اداری داشته و طی این مدت به دنبال حسابرسی امور در دوران حضورش در باشگاه بود و اینطور که شواهد نشان می‌دهد او با انجام امور اداری کارهای مربوط به پایان همکاری‌اش در این باشگاه قرار دارد.

جدایی و پایان کار رسول پناه در پرسپولیس می‌تواند یکی از حواشی بزرگ و پررنگ چند ماه اخیر این باشگاه را خاتمه دهد، اتفاقی که به گواه حاضران در باشگاه تنها ساعاتی به انجام آن باقی مانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied