شمانیوز
شما نیوز

فرشاد احمدزاده

شکایت احمدزاده از پرسپولیس | ماجرای فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه چه شد؟

فرشاد احمد‌زاده بازیکن سابق پرسپولیس از این باشگاه شکایت کرد.

به گزارش شمانیوز: فرشاد احمد‌زاده بازیکن سابق پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالبات خود در زمان مشخص شده از باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی شکایت کرد. باشگاه پرسپولیس هم بلافاصله لایحه دفاعی خود را در پرونده شکایت فرشاد احمدزاده آماده کرد. احمدزاده در خصوص شکایت از پرسپولیس اعلام کرد من را مجبور به این کار کردند.

این کمیته هم پس از دریافت شکایت احمدزاده خواستار توضیح باشگاه پرسپولیس شده که سرخ‌پوشان لایحه دفاعی خود را آماده کرده و برای کمیته وضعیت ارسال خواهند کرد. 

بازیکن فصل گذشته فولاد که در این فصل به سپاهان ملحق شده حدود 400 میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارد.

فرشاد احمدزاده، در خصوص اینکه از باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالباتش شکایت کرده است گفت: من مجبور شدم شکایت کنم چون واقعا در این زمینه بی توجهی صورت گرفت.

وی افزود: خدا می داند که دلم راضی به این کار نبود. چند سال بود که برای مطالباتم پیگیری می کردم ولی هیچ پیگیری از طرف باشگاه پرسپولیس صورت نگرفت.

هافبک جدید سپاهان تاکید کرد: هنوز هم منتظرم تا مسئولان باشگاه پرسپولیس تماس بگیرند تا توافق کنم.به خاطر روزهای خوبی که در پرسپولیس داشتم و هواداران این تیم باز هم دوست دارم مسئولان این باشگاه با نماینده من تماس بگیرند تا توافق کنیم اما اگر آنها تماس نگیرند چاره ای جز پیگیری شکایت ندارم.

فرشاد احمد‌زاده به دلیل دریافت نکردن مطالبات زمان حضورش در تیم پرسپولیس از این باشگاه به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

فرشاد احمدزاده که در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی فصل نوزدهم مجبور به ترک این باشگاه شد، علیرغم وعده چند باره مدیران این تیم، هنوز موفق به دریافت مطالبات خود نشده است.

احمدزاده که طی جلساتی که با مدیران پرسپولیس داشته، بخش اعظمی از مطالبات خود را بخشیده بود، امیدوار بود طبق وعده‌ای که مدیران وقت این تیم داده بودند بتواند باقیمانده طلب خود را دریافت کند. با این حال علیرغم تغییرات چند باره در بخش مدیریت، او همچنان در دستیابی به این مهم ناکام مانده تا مجبور به پیگیری آن از طریق قانونی شود.

فرشاد احمدزاده

وینگر سابق پرسپولیس که در این فصل به سپاهان پیوسته در اینباره می‌گوید: من نمی‌خواستم و نمی‌خواهم این اتفاق بیفتد. پرسپولیس و هواداران آن همیشه برایم جایگاه ویژه‌ای دارند و طی مدتی که از این تیم جدا شدم بارها در تلاش بودم تا با تعامل و توافق دو طرفه این مشکل حل شود. حتی بارها درخواست باشگاه پرسپولیس برای تخفیف را قبول کردم و آنها هر بار با وعده اینکه با این تخفیف قطعا مطالبات پرداخت خواهد شد، نسبت به آن بی توجه بودند.

احمدزاده در ادامه گفت: در آخرین ساعات نقل و انتقالات به من گفتند تیم خودت را معرفی کن و من طی این مدت هیچ گلایه‌ای نداشتم. همان زمان گفتند پولت را تا ریال آخر دریافت خواهی کرد و من گفتم هیچ بحث مالی ندارم. گفتند تخفیف بده تا فلان روز پولت را واریز کنیم اما از آن زمان نزدیک به دو سال گذشته است و هیچکس جواب نمی‌دهد. وقتی توجه نمی‌کنند و برخوردشان به این شکل است باید چه کرد؟ من همیشه برای پرسپولیس و هوادارانش احترام قائل هستم اما وقتی مدیران آن به تعهد و قولی که می‌دهند عمل نمی‌کنند باید چه کنم؟ من تخفیف بزرگی هم در این رابطه دادم اما به نظر می‌رسد آنها نمی‌خواهند کاری انجام دهند و مجبور شدم از طریق وکیل پیگیر این موضوع باشم.

فرشاد احمدزاده

ماجرای رابطه فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

چند سال پیش فیلمی از ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده بازیکن آن زمان پرسپولیس منتشر شد. ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد. ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد. ترلان پروانه از دوران کودکی وارد این حرفه شده است و فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

در فیلم ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده کنار هم و چسبیده به هم از پله ها پایین می روند و نکته مهم این فیلم کولی گرفتن و آویزان شدن ترلان پروانه از دوش فرشاد احمدزاده می باشد که نشان دهنده رابطه عاشقانه و یا دوستی نزدیک با هم را دارد.

 این فیلم واکنش های زیادی را به دنبال داشته و بیشتر ترلان پروانه مورد انتقاد است ، زیرا قبل از این نیز زمزمه رابطه عاشقانه با سعید عزت اللهی فوتبالیست دیگر کشورمان در فضای مجازی پیچیده بود که با حرف ها و کامنت های توهین آمیز در نهایت پرونده اش بسته شد و حتی مادر خانم پروانه گفت از توهینی که عزت اللهی به دخترم کرده شکایت می کنم.

چند سال پیش نیز شایعه ازدواجش با ارسلان قاسمی بازیگر ایرانی مطرح شد.

فرشاد احمدزاده فوتبالیست ایرانی در اول مهر ماه ۱۳۷۱ در ارومیه به دنیا آمده است. فعلا دانشجوی رشته فیزیولوژی ورزشی می باشد و در حال تحصیل در این رشته است.

وی ابتدا در رشته والیبال فعالیت می کرده و بطور یهویی به دعوت دوستان پا به توپ شده و در اوایل دوره نوجوانی و علاقه پیدا کردن و داشتن استعداد در این رشته به کلاس فوتبال رفته است. از زمان تحصیل در تیم های دانش آموزی حضور داشته و در مسابقات بین مدارس شرکت می کرده است.

رابطه این دو خیلی زود به پایان رسید و فرشاد احمدزاده چندی بعئ با انتشار تصاویری خبر از ازدواج خود داد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied