شمانیوز
شما نیوز

منع تردد شبانه

شرط جریمه نشدن در ساعات منع تردد شبانه

انوشیروان محسنی، استاندار تهران جزئیاتی درباره شرط جریمه نشدن در ساعات منع تردد شبانه اعلام کرد.

به گزارش شمانیوزانوشیروان محسنی، استاندار تهران جزئیاتی درباره شرط جریمه نشدن در ساعات منع تردد شبانه اعلام کرد.

انوشیروان محسنی در تشریح جریمه نشدن خودروی افرادی که در ساعات منع تردد شبانه برای تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون شبانه روزی مراجعه می کنند،اظهارکرد: محدودیت تردد شبانه همچنان ادامه دارد اما کسانی که برای واکسیناسیون در ساعات ممنوعیت تردد شبانه به مراکز واکسیناسیون مراجعه می‌کنند، جریمه نخواهند شد.

وی تاکید کرد: افرادی که در ساعات منع تردد شبانه به مراکز مراجعه می کنند باید شماره پلاک خودرو را به مراکز واکسیناسیون اعلام کنند و این مراکز اسامی و پلاک را به پلیس راهور ارایه می‌دهند و از طرح محدودیت تردد شبانه در همان شب مستثنی خواهند شد.

آخرین خبر وزیر کشور از طرح تردد شبانه

احمد وحیدی وزیر کشور عصر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز، طرح شهید سلیمانی مورد بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد که با تقویت هر چه بیشتر آن بتوانیم مرحله‌ شناسایی، مراقبت، قرنطینه، حمایت و واکسیناسیون را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهیم.

وی افزود: مقرر شد در مرحله شناسایی میزان تست‌ها را بیشتر کنیم تا به شکلی هوشمند بتوانیم مراحل قرنطینه را بهتر پیاده‌سازی کنیم. 

وحیدی با بیان اینکه بنا بر این شد که حمایت‌های شخصی  و صنفی را مجددا مورد بررسی قرار دهیم، خاطرنشان کرد: نسبت به سرعت بخشی واکسیناسیون کاملا این آمادگی از طرف وزارت بهداشت با تمهیداتی که صورت گرفته وجود دارد و باید مردم با توجه به این‌ آمادگی ها هر چه سریعتر برای واکسیناسیون مراجعه کنند  تا موضوع واکسیناسیون در کمترین زمان ممکن به انتها برسد. 

وزیر کشور افزود: بحث دیگر نشست امروز راجع به پیگیری تامین معوقات کادر درمانی بود که بخش‌هایی از این معوقات پرداخت شده و معوقات به مرور تکمیل خواهد شد.

وی با اشاره به محدودیت‌های کرونایی و رفع آنها هم تصریح کرد: برخی محدودیت‌هایی که می‌تواند برداشته شود به ویژه برخی مشاغل مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با زدن دو دوز واکسن این محدودیت ها نیز برداشته شود.

وحیدی ادامه داد: راجع به ترددهای مرزی و کنترل دقیق‌تر تست در مبادی ورودی و خروجی به شکل زمینی و هوایی بحث شد و مقرر شد تمهیدات قوی‌تری در این‌باره وضع شود. 

وزیر کشور در پاسخ به سوالی درمورد برداشتن محدودیت های شبانه خاطرنشان کرد: تردد شبانه تا تعداد فوتی‌ها به میزان قابل توجهی کاهش نیابد، برداشته نخواهد شد و ما به دنبال رفع محدودیت‌ها هستیم اما این موضوع باید همراه با کاهش ابتلا و فوتی‌ها باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied