شمانیوز
شما نیوز

مهدی طارمی

سوپرگل مهدی طارمی از وسط زمین + فیلم

سوپر گل اول پورتو به ژیل ویسنته توسط مهدی طارمی در دقیقه 9 از وسط زمین به ثمر رسید.

به گزارش شمانیوز: سوپر گل اول پورتو به ژیل ویسنته توسط مهدی طارمی در دقیقه 9 از وسط زمین به ثمر رسید. مهدی طارمی در بازی با ژیل ویسنته توانست با توپ رباییگل استثنایی به زمین حریف بنشاند. مهدی طارمی ستاره ایرانی در پرتو است. 

پاس کم‌جان پدرینیو کافی بود تا جرقه یک حرکت تند و تیز را در ذهن مهاجم پورتو بزند. پس او استارتی سریع زد و با یک نوک‌پا توپ را از مدافع ژیل ویسنته رد کرد و از طرف دیگر به سراغ توپ رفت و در شرایطی که فاصله‌ چهل متری با دروازه داشت، شوتش را روانه زیگا فرلیه گلر بدشانس و جلو کشیده حریف کرد؛ کسی که قرار بود بهترین گل هفته را از مهدی طارمی دریافت کند.

شوت شجاعانه مهدی طارمی آسمان زمین ژیل ویسنته را طی کرد و از بالای سر دروازه‌بان اسلوونیایی گذشت و در کمال ناباوری از خط دروازه گذشت و تبدیل به گل شد.

گل در شرایطی به ثمر رسید که کسی باور نمی‌کرد یک پاس آرام در میانه زمین، زمینه‌ساز چنین گلی شود اما طارمی با ذکاوت، هوشمندی و البته آمادگی فوق‌العاده‌اش گلی را به ثمر رساند که احتمالا مدت‌ها سوژه رسانه‌های پرتغالی خواهد شد و هیچ بعید نیست که نامزد گل برتر سال در پرتغال یا فراتر از آن شود.

طارمی در حالی در دومین بازی متوالی موفق به گلزنی شد که بازی بعدی پورتو مقابل لیورپول است و قطعا یورگن کلوپ و شاگردانش بازی امشب پورتو و هنرنمایی او را تماشا کرده یا خواهند کرد - یک خط و نشان تمام عیار در آستانه دیداری حساس.

این چهارمین گل فصل مهدی طارمی محسوب می‌شود که او را در قدمی صدر جدول گلزنان لیگ پرتغال و لوییز دیاز قرار می‌دهد. طارمی در بازی هفته گذشته تیمش پس از دو هفته ناکامی توانست دبل کند و روی یک ضربه پنالتی و یک موقعیت ریباند دو گل برای تیمش بزند و حالا خود را ۴ گله کرده است.

بیوگرافی مهدی طارمی:

نام:مهدی

نام خانوادگی:طارمی

تاریخ تولد:1371/4/27

محل تولد:بوشهر

تاهل:مجرد

پای تخصصی :راست 

بازیکن تیم :پورتو

شماره پیراهن :9 

زندگی شخصی

او جوان‌ترین عضو خانواده خود است. برادر بزرگتر او محمد است که وی نیز بازیکن فوتبال است و درحال حاضر در تیم ایرانجوان بوشهر توپ می‌زند. او با بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران و سردار آزمون، مرتضی پورعلی گنجی و محسن مسلمان روابط خوبی دارد.

باشگاه های مهدی طارمی

باشگاه های جوانان

2002–2003  برق بوشهر

2004–2003 حیات بوشهر

2006–2004 برق بوشهر

2009–2006 ایرانجوان بوشهر

باشگاه های حرفه ای

سال ها- باشگاه ها -بازی (گل)

2009–2010 ایرانجوان بوشهر 0 (0)

2010–2012  شاهین بوشهر (قرضی) 13 (0)

2012–2014 ایرانجوان بوشهر  22 (12)

2014– پرسپولیس 100 (50)

تیم ملی

2012–2011   تیم زیر 20 سال ایران 0 (0)

2013  تیم زیر 22 سال ایران 1 (0)

2015- ایران 19 (10)

او بازیکن تیم ملی فوتبال است و در اردیبهشت 1393 به باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران پیوست. او همچنین سابقهٔ بازی در تیم های شاهین بوشهر و ایرانجوان بوشهر را دارد.

نخستین درخشش او در پرسپولیس در تاریخ 2 آذر 1393 و در 79مین شهرآورد تهران مقابل استقلال بود که در آن پرسپولیس با نتیجهٔ 2–1 به پیروزی رسید. او در آن بازی دیدنی گلی نزد، امّا به عنوان یک بازیکن تعویضی نقش موثّری در گل اوّل داشت و با پاس حساب شدهٔ او محمّد نوری گل اوّل و مساوی پرسپولیس را به ثمر رساند.

شادی پس از گل مهدی طارمی درمقابل النصر عربستان

وی در تاریخ 19 فروردین 1394 و در حضور بیش از 100000 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران با به ثمررساندن تک گل بازی از روی نقطهٔ پنالتی با یک ضربهٔ چیپ مقابل النصر عربستان در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2015 و خوشحالی خاص اش پس از گل، به یک قهرمان در بین تماشاگران پرسپولس بدل شد.

رابطه مهدی طارمی با سحر قریشی

در آبان 1396 خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی منتشر شد اما تایید نشد تا اینکه چند روز بعد عکس دونفره و آتیله ای این دو مشخص کرد با هم در ارتباط هستند.

نهایتا این دوستی و رفت و آمدها به نتیجه نرسید و این زوج از هم جدا شدند.

مهدی طارمی

رابطه مهدی طارمی با سوگند

بتازگی عکس از این بازیکن پورتو و دختری بنام سوگند در کنار هم منتشر شده و در خارج از کشور هم چندباری باهم دیده شده اند.

مهدی طارمی با تایید رابطه عاشقانه خود اعلام کرده بزودی ازدواج خواهد کرد.

مهدی طارمی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied