شمانیوز
شما نیوز

اختلال در اینستاگرام

فوری: حساب کاربران در اینستاگرام پاک شد

یک مقام مسئول در فیس بوک گفته است مشکل جدی است امکان اینکه به منظور حفاظت از اطلاعات کاربران تمام حساب های اینستاگرام ری استارت شوند بسیار است.

به گزارش شمانیوز: یک مقام مسئول در فیس بوک گفته است مشکل جدی است امکان اینکه به منظور حفاظت از اطلاعات کاربران تمام حساب های اینستاگرام ری استارت شوند بسیار است. تلگرام به منظور اختلال جهانی در برنامه واتس اپ راه حلی برای طرفداران این برنامه ارائه کرد.یک هکر ۱۳ ساله چینی باعث اختلال در اینستاگرام و واتس اپ شده است. اختلال در اینستاگرام و واتس اپ و فیس بوک در بسیاری از نقاط جهان اتفاق افتاده است. از دقایقی قبل اختلال در اینستاگرام، واتس اپ و فیس بوک در بسیاری از نقاط جهان دچار اختلال شده است. خبرگزاری ها این مشکل را جهانی اعلام کرده‌اند و هنوز جزئیات بیشتری وجود ندارد.

فیس بوک هک شد

در پی اختلال جهانی برخی از برنامه ها از جمله فیس بوک،  اطلاعات ۱.۵ میلیارد کاربر در فیس بوک لو رفت. ساعتی قبل خبری درباره هک شدن فیس بوک، اینستاگرام و واتس آپ منتشر شد. زاکربرگ مدیرعامل این سه نرم افزار قدرتمند خیلی زود این موضوع را تکذیب کرد.

اختلال در تلگرام

چند ساعتی بعد از قطعی جهانی واتساپ، گزارش‌هایی از اختلال در تلگرام در برخی از کشورهای جهان منتشر شده است. اخباری که می‌گوید تلگرام هم دچار اختلال شده است. اگرچه اختلال در تلگرام هنوز به ایران نرسیده است. 

هکر 13 ساله چینی علت اصلی اختلال در واتس اپ

رویترز گفته یک هکر ۱۳ ساله چینی باعث اختلال سراسری واتساپ و اینستاگرام شده است اما نیویورک تایمز به تقل از مدیران فیس‌بوک حمله سایبری را رد کرده است. فیس‌بوک اعلام کرده که گزارش‌ها درباره اینکه اختلال‌ ایجاد شده در سرویس‌های فیس‌بوک به دلیل حملات سایبری رخ داده را تکذیب می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied