شمانیوز
شما نیوز

واتس اپ

سریعا واتس اپ را حذف کنید و این برنامه را نصب کنید

باتوجه به قطعی چند ساعته واتس اپ در روزهای گذشته ما برای شما بهترین برنامه های جایگزین واتس اپ را گردآوری کرده ایم در ادامه با ما همراه باشید...

باتوجه به قطعی چند ساعته واتس اپ در روزهای گذشته ما برای شما بهترین برنامه های جایگزین واتس اپ را برای شما گردآوری کرده ایم در ادامه با ما همراه باشید...واتس اپ از پر طرفدار ترین برنامه های حال حاضر دنیاست اما با توجه به قطعی سراسری چند روز گذشته مردم به برنامه های دیگر کوچ کردند و این برنامه ها را جایگزین واتس اپ کردند.

تقریباً دو میلیارد نفر در سراسر جهان برای ارتباط با دیگران از پیام رسان واتساپ استفاده می‌کنند و در زمانی که به هر دلیلی این برنامه از کار می‌افتد، کاربران با بحرانی واقعی رو به رو می‌شوند. ساکنان بسیاری از کشور‌های جهان به دلیل در دسترس بودن بسته‌های اینترنتی و هزینه بالای تماس تلفنی با خارج از کشورشان، از برنامه واتساپ به عنوان مرکز اصلی برقراری تماس‌های تلفنی استفاده می‌کنند.

برجسته‌ترین برنامه‌های جایگزین برای واتساپ

برنامه Viber

میلیون‌ها نفر از برنامه Viber برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند که یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در جهان عرب پس از واتساپ است. این برنامه فضایی جامع برای حفظ حریم خصوصی کاربران فراهم می‌کند و داده‌های کاربران را مانند برنامه‌های فیسبوک جمع آوری نمی‌کند که همین موضوع باعث می‌شود کاربر احساس امنیت کند.

واتس اپ

تلگرام

تلگرام یکی از امن‌ترین برنامه‌های کاربردی برای اطلاعات و مکالمات محسوب می‌شود که تعداد کاربران آن به ۵۰۰ میلیون نفر افزایش یافته است. این برنامه قابلیت تبادل پیام، چت صوتی، اتاق چت و به اشتراک گذاری فایل‌های بزرگ را ارائه می‌دهد که باعث می‌شود جایگزین مناسبی برای واتساپ باشد.

واتس اپ

سیگنال

این برنامه از نظر حفاظت از حریم خصوصی کاربران، برنامه شماره یک است. سیگنال برنامه‌ای است که بر این ویژگی تمرکز کرده و آن را بر هر چیزی ترجیح می‌دهد. برنامه‌های تلگرام، وایبر و اسکایپ از پروتکل حریم خصوصی Signal در نرم افزار داخلی خود استفاده می‌کنند.

واتس اپ

پیام‌های متنی

راه حل کلاسیک در صورت خرابی واتساپ، به عنوان راهی برای انتقال پیام‌های مهم بین مردم پیام‌های متنی روی تلفن "SMS" است. پیام‌های متنی، مانند iMessage در آیفون، هنوز یک روش رایج در کشور‌های غربی، به ویژه ایالات متحده است.

واتس اپ

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied