`
شمانیوز
شما نیوز

خیانت فوتبالیست معروف

خیانت فوتبالیست معروف به همسرش | کارگاه خصوصی خیانت فوتبالیست معروف را برملا کرد

مائورو ایکاردی و وندا نارا، یکی از مشهورترین و البته پر حاشیه ترین زوج های فوتبالی هستند، ایکاردی به همسر و مدیر برنامه اش وندا نارا خیانت کرد و این باعث شد تا همسرش او را ترک کند.

به گزارش شمانیوزخیانت فوتبالیست معروف به عشقش لو رفت. خیانت فوتبالیست معروف با استخدام کارگاه خصوصی آشکار شد. ماجرای خیانت فوتبالیست معروف رسانه ای شد. خیانت فوتبالیست معروف با پیشنهاد رابطه خصوصی در اینستاگرام علنی شد.

شب گذشته مائورو ایکاردی با انتشار تصویری در کنار همسرش از حل شدن اختلافات بینشان خبر داد ولی به نظر می رسد هنوز این اختلافات ختم به خیر نشده است.     

وندا نارا همسر و مدیر برنامه جنجالی فوتبال ساعاتی پیش با انتشار یک استوری در صفحه اجتماعی اش نوشت: دستانم را بدون حلقه دوست دارم.

خیانت فوتبالیست معروف

این استوری جدید وندا نارا دوباره حل نشدن اختلافاتش با مهاجم پاری سن ژرمن دامن زد.

چند شب پیش بود که وندا نارا، همسر مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پی اس جی در یک استوری اینستاگرامی، از خراب شدن رابطه اش با همسرش خبر داد. رابطه این دو حسابی شکرآب شده و وندا نارا در جدایی از ایکاردی مصمم است. 

طرفداری | وندا نارا، مدل آرژانتینی و همسر سابق مکسی لوپز پس از هشت سال زندگی با مائورو ایکاردی، مهاجم کنونی پاری سن ژرمن با او به اختلافاتی جدی خورده است. چند شب پیش بود که وندا نارا، ایکاردی را در اینستاگرام آنفالو کرد و با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نوشت:

خیانت فوتبالیست معروف

ماجرا از این قرار است که ظاهرا مائورو ایکاردی با ماریا اوجنیو سوارز، خواننده 29 ساله آرژانتینی وارد رابطه شده و به وندا نارا خیانت کرده است. همسر فعلی ایکاردی، از این اتفاق عصبانی است و او را خائن خوانده است. نارا همچنین همراه با فرزندانش، پاریس را به مقصد میلان ترک کرد. مائورو ایکاردی در همین راستا، دیروز و امروز بنا به چیزی که اختلافات خانوادگی عنوان شده، به میلان سفر کرده و در تمرینات پاری سن ژرمن شرکت نکرده است. او شب گذشته که در میلان حضور داشت، عکس هایی عاشقانه از خود با وندا نارا در استوری اینستاگرام منتشر کرد تا به نوعی از او دلجویی کند.

ماجرا به این جا ختم نمی شود؛ وندا برای پی بردن به خیانت مائورو ایکاردی یک کارآگاه خصوصی استخدام کرده است و این کاراگاه با هک کردن تلفن همراه مهاجم آرژانتینی پاری سن ژرمن، از مکالمات او و ماریا سوارز باخبر شد. طی این مکالمات مشخص شد ایکاردی، خواننده آرژانتینی را به قرار ملاقات عاشقانه دعوت کرده است. وندا نارا تصمیمش برای جدایی از ایکاردی را گرفته و مراحل قانونی این امر را دنبال می کند. رابطه این زوج جنجالی آرژانتینی پس از هشت سال به پایان راه می رسد. 

خیانت فوتبالیست معروف

با گذشت روزها، مائورو ایکاردی با کلافه شدن از این وضعیت، خواستار بازگشت همسرش شد و پیام هایی عاشقانه خطاب به او در فضای مجازی منتشر می کند و به نوعی منت کشی می کند. او همچنین باشگاهش پاری سن ژرمن را تهدید کرده که اگر وندا نارا به زندگی با او برنگردد، قراردادش را فسخ خواهد کرد.

ماریا اوجنیا سوارز مدل، بازیگر و خواننده 29 ساله آرژانتینی، همان شخصی است که وندا نارا به او اشاره کرده است. سوارز حدود 15 ماه پیش از همسر خود که از او دو فرزند دارد، جدا شد و از چند ماه بعد شایعه ارتباط وی با مائورو ایکاردی از سوی رسانه های آرژانتینی مطرح شد. سرانجام وندا نارا ساعتی پیش به طور علنی مائورو ایکاردی را خائن نامید و زندگی خود با ایکاردی را نابود شده توصیف کرد.

این برای دومین بار است که وندا به دلیل خیانت مجبور به جدایی اس همسرش می شود. پیش از این او از ماکسی لوپس ستاره سابق بارسا و میلان نیز جدا شده بود.

واندا و ماکسی لوپس در نوامبر سال 2013 از هم جدا شدند و در آن زمان وندا پیامی را برای اعلام این خبر در توئیترش نوشت: «عشق من تا اینجا رسید.

هشت روز بعد، ایکاردی که تا آن زمان دوست صمیمی لوپس بود، در توئیتر به واندا ابراز علاقه کرد و نوشت:«واندا نارا، دوستت دارم. هیچ وقت برایم ساده نیست از احساسم صحبت کنم چون فهمیده‌ام این دو کلمه، احساسی بی‌پایان را به همراه دارند.» و از آن زمان بود که جنجال‌ها آغاز شد. وندا و مائورو سال 2014 ازدواج کردند و حاصل این ازدواج نیز دو فرزند دختر است.

وندا نه تنها همسر که مدیر برنامه های مائورو ایکاردی نیز محسوب می شود و یکی از دلایل اختلاف این بازیکن با باشگاه سابقش اینتر بود. وندا اعتقاد داشت که ایکاردی شایسته دریافت دستمزد بیشتر است و به همین دلیل باشگاه ایتالیایی ایکاردی را به نوعی اخراج کرد.

ستاره ای که زمانی کاپیتان اینتر بود، در دو سال گذشته هرگز نتوانسته جایگاهی ثابت در پی اس جی پیدا کند و این روزها زمزمه های جدایی و انتقالش به نیوکاسل نیز به گوش می رسد ولی وندا مخالف این انتقال بود. او اعتقاد داشت زندگی در انگلیس برای او مناسب نیست و ترجیح می دهد همسرش در پاریس به فوتبال ادامه دهد ولی با این جدایی به نظر می رسد ایکاردی حالا دیگر مشکلی برای رفتن به باشگاه نیوکاسل نخواهد داشت و آزاد شده است.

با وجود نیمار، لیونل مسی و کیلیان امباپه طبعا جایی برای ایکاردی در ترکیب اصلی پی اس جی نیست ولی او با تیم متحول شده نیوکاسل و مالک جدید ثروتمندش، قطعا می تواند در ترکیب ثابت مهره ای تاثیرگذارتر باشد.

منبع: خبر ورزشی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید