شمانیوز
شما نیوز

علت بازداشت 3 مسئول کمپ ترک اعتیاد | در کمپ های ترک اعتیاد چه خبر است؟

همزمان با مرگ مرد معتادی که از سوی مسئولان یک کمپ ترک اعتیاد مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود بازپرس جنایی دستور بازداشت سه مسئول کمپ را صادر کرد.

علت بازداشت 3 مسئول کمپ ترک اعتیاد | در کمپ های ترک اعتیاد چه خبر است؟

چند روز قبل گزارش مرگ مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس مصطفی واحدی اعلام شد. به‌ دنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز و در بررسی‌ها مشخص شد که این مرد 45 ساله به‌ نام هاشم 5 روز قبل در حالی که آثار ضرب و شتم روی بدنش دیده می‌شد از اسلامشهر به تهران منتقل شده است.
کادر درمان تلاش خود را برای نجات وی آغاز کرد ،اما در نهایت هاشم تسلیم مرگ شد. با اعلام این موضوع به پلیس، مأموران در نخستین تحقیقات دریافتند هاشم چند روز قبل برای ترک اعتیاد به کمپی در اسلامشهر رفته بود اما روز حادثه به خاطر موضوعی با مددکاران کمپ درگیر شده و پس از بالا گرفتن دعوا، سه نفر از مسئولان کمپ وارد درگیری شده و مرد معتاد را بشدت مورد ضرب و شتم قرار دادند که این موضوع باعث وخامت حال او شده و مرد جوان را به بیمارستان منتقل کردند اما با گذشت 5 روز بعد از بستری شدن در بیمارستان جان باخت.
پس از مرگ هاشم و با توجه به شکایت خانواده‌اش ازمسئولان کمپ به اتهام قتل، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت سه مسئول کمپ را صادر کرد. همچنین جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied