`
شمانیوز
شما نیوز

قیمت دلار

ارز فی

جدیدترین قیمت دلار در بازار امروز 14 آبان | قیمت دلار چند؟

امروز (جمعه 14 آبان ماه) جدیدترین قیمت دلار و یورو در معاملات بعد از بازار آزاد تهران، اعلام شد.

به گزارش شما نیوزقیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 27 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نسیت و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. روز گذشته (پنجشنبه 13 آبان ماه) قیمت دلار در بازار آزاد تهران، کاهش یافت و باید منتظر ماند که در آینده، قیمت دلار به کدام ست می رود.
شما در جدول زیر، می توانید قیمت دلار و یورو در بازار را مشاهده کنید:

قیمت دلار

پیش بینی قیمت دلار 

قیمت دلار در روز های گذشته تحث تاثیر اخبار برجام در وضعیت متعادلی نبود و معامله گران در بلاتکلیفی به سر می برند. قیمت دلار طی این روزها روند کاهشی را دنبال کرده بود اما در بازار 4 روز پیش (دوشنبه 10 آبان ماه) ورق برگشت و عمده قیمت ها وارد فاز صعودی شدند و قیمت دلار روز دوشنبه با 27 هزار و 590 تومان به کار خود پایان داد. به گفته تحلیلگران در صورتی که طی روزهای آینده اسکناس آمریکایی بتواند به بالای خط ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان صعود کند خریداران بیشتری وارد بازار خواهند شد. معامله گران اگرچه در بلاتکلیفی برجام به سر می برند  اما این احتمال وجود دارد که در بازار ارز روز  گذشته (پنجشنبه 13 آبان) قیمت دلار  بار دیگر با بی اعتنایی کامل از کنار گمانه زنی ها و شایعات برجامی عبور کرد.
به نظر می‌رسد روز دوشنبه نوسان گیران افزایشی توانستند با ایجاد تردیدها درباره به سرانجام رسیدن مذاکرات برجام بخشی از خریداران را به بازار بازگردانند با این حال همچنان حجم معاملات پایین بود و بیشتر بازیگران ارزی تمایلی به خرید و فروش نداشتند. در این میان بخشی از معامله گران عنوان می‌کردند که در صورت شروع مذاکرات هسته‌ای فضای تردید تا حدی کاهش پیدا می کند و بار دیگر فروش های ارزی افزایش خواهد یافت.
یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت دلار در روز دوشنبه افزایش قیمت حواله درهم بود. روز گذشته نرخ حواله درهم بالای 7 هزار و 500 تومان ایستاد و همین عامل زمینه ساز تقویت انتظارات افزایشی شد.
به گفته تحلیلگران در صورتی که قیمت حواله درهم بالای خط ۷ هزار و ۵۰۰ تومانی باقی بماند، خریداران بیشتری وارد بازار ارز خواهند شد. 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز جمعه 14 آبان 

امروز (جمعه 14 آبان ماه) قیمت دلار و یورو توسط صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس، قیمت خرید دلار 264,825 (بیست و شش هزار و چهارصد و هشتاد و دو تومان) و قیمت فروش دلار 270,175 (بیست و هفت هزار و هفده تومان) است و همچنین، قیمت خرید یورو 305,648 (سی هزار و پانصد و شست و چهار تومان) و قیمت فروش یورو 311,822 (سی و یک هزار و صد و هشتاد و دو تومان) اعلام شد. بنابراین، قیمت دلار و یورو در صرافی ملی، نسبت به آخرین قیمت اعلامی این ارزها توسط این صرافی، تغییری نکرده و ثابت ماند. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied