`
شمانیوز
شما نیوز

یارانه | خبر فوری | خبر داغ

ارز فی

یارانه چهارصدمیلیونی تومانی به هر ایرانی در یک ماه + جزئیات یارانه

در صورتی که قیمت خودرو های دیگنیتی و فیدلیتی در رنج امروز باقی بماند و با کاهش قیمت مواجه نشود این پیش خرید خودرو حدود ۴۰۰ میلیون برای شما سود خواهد داشت . البته کارشناسان خودرو پیش خرید خودرو ها را با توجه به کاهش قیمت دلار را کار اشتباهی می دانند و پیش بینی کردند که قیمت خودرو با سقوط مواجه خواهد شد

به گزارش شمانیوز: ثبت‌نام نقدی خودروهای فیدلیتی پرایم ۵ و ۷ نفره و دیگنیتی پرایم، روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی برگزار می شود.

در طرح فروش جدید شرکت بهمن موتور برای فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، مشتریان می‌توانند از رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز روناسی، آبی اطلسی، خاکستری کهکشانی و سربی خودروی خود را انتخاب کنند.

فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی ( ۵نفره و ۷ نفره ) بهمن موتور، ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخ ۱۷ آبان آغاز و تا ساعت ۱۶ همان روز یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

جدول فروش به شرح زیر است:

لینک و شرایط ثبت‌نام

فروش به صورت آنلاین بوده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت فروش این شرکت نسبت به خرید اقدام کنند.

گفتنی است در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، امکان ثبت‌نام یک خودرو و تنها برای افراد بالای ۱۸ سال که دارای گواهینامه معتبر هستند مجاز است

در بازار چند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، قیمت مصوب خودرو دیگنیتی پرایم ۷۹۵ میلیون تومان تعیین شده است.

این خودرو، در بازار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان داد و ستد می‌شود.

همچنین در این طرح، خودروی فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره)، ۷۳۵ میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو در بازار بین ۹۳۱ تا ۹۷۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

در طرح فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی، قیمت مصوب فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره) ۷۴۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این خودرو در بازار یک میلیارد و ۲۰ هزار تومان قیمت دارد.

این ارقام، گویای اختلاق زیاد بین قیمت فروش محصولات در طرح فروش نقدی بهمن موتور و نرخ آنها در بازار است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • مهدی فتهی

    نظر من خوب نیست علکی

  • ناشناس

    واقعا دمتون گرم اینقدر بفکرمردم هستید

  • رضا

    سلام من مردم راهبری دوست دارم