`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

ارز فی

حمام خون از قتل خونین پدر و مادر | بوشهر در شک قتل خونین

مرد 38 ساله بی رحم از قتل خونین پدرو مادرش حمام خون به راه انداخت.

به گزارش شمانیوزقتل خونین در بوشهر رخ داد. مرد 38 در پی اختلاف و مشاجره با پدر و مادرش دست به قتل خونین در روز روشن زد. مرد سنگدل پس از قتل خونین پا به فرار گذاشت اما مردم از فرار او جلوگیری کردند. در پی این قتل خونین مردم که جنازه پدرو مادر این شیطان را در خیابان می بینند با چوب او را کتک می زنند و او را تحویل پلیس می دهند. 

 فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مرد ۳۸ ساله در یکی از محلات بوشهر پدر و مادر خود را به قتل رساند.

سردار حیدر سوسنی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۱۲ امروز در پی وقوع دو فقره قتل عمد در یکی از محلات شهر بوشهر، بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر بوشهر و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر شدند که با جسد غرق در خون یک مرد و زن رو به رو شدند.

وی افزود: با حضور در صحنه جرم مشاهده شد یک مرد و یک زن بوسیله چاقو به قتل رسیده و جسد خون آلود آنان در کوچه رها شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس بوشهر کمتر از دو ساعت از وقوع قتل با تحقیقات ویژه پلیسی و اقدامات اطلاعاتی قاتل ۳۸ ساله را شناسایی و دستگیر و با هماهنگی قضائی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی با اشاره به دستگیری عامل قتل تصریح کرد: قاتل پس از روبرو شدن با مستندات موجود، در نهایت پرده از این جنایت هولناک برداشت و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سردار سوسنی گفت: قاتل فرزند مقتولان بوده و به علت اعتیاد به هروئین و اختلاف خانوادگی با پدر و مادر خود درگیر شده و پس از مقاومت آنها به این جنایت هولناک دست زد است.

قتل

در ادامه به حوادث دیگری که رخ داده است می پردازیم:

قتل؛ حاصل درگیری خونین بر سر دوستی با دختر

درگیری دو پسر جوان به خاطر دوستی با یک دختر با قتل یکی از آن‌ها به سرانجام رسید.

به گزارش مشرق، ساعت ۱:۱۵ بامداد پنج‌شنبه هشتم مهرماه مأموران کلانتری‌۱۴۹ امامزاده حسن تلفنی به قاضی محمد تقی شعبانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران خبر دادند که پسر جوانی در درگیری با پسر دیگری به قتل رسیده‌است.

مأموران اعلام کردند چند ساعت قبل پسر ۲۳‌ساله‌ای به نام اردشیر با یکی از بچه‌های محل‌شان که پسر ۲۰‌ساله‌ای به نام فرهاد است به خاطر رقابت عشقی درگیری خونینی را رقم می‌زنند که در جریان آن اردشیر زخمی و به بیمارستان منتقل می‌شود، اما ساعتی بعد به خاطر شدت خونریزی به کام مرگ می‌رود.

بدین ترتیب با گزارش قتل پسر جوان بازپرس همراه تیمی از کارآگاهان تشخیص هویت و اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

بررسی‌ها حکایت از آن داشت قاتل و مقتول از مدتی قبل عاشق دختر جوانی به نام آزیتا بوده‌اند و روز حادثه هم آزیتا همراه فرهاد بوده که اردشیر راه آن‌ها را سد کرده و درگیری مرگبار رقم خورده است.

همچنین مشخص شد قاتل پس از حادثه سوار خودرواش شده و از محل به مکان نامعلومی گریخته‌است.

تحقیق از دختر جوان

همزمان با ادامه تحقیقات آزیتا که شاهد عینی حادثه مرگبار بوده به دادسرای امور جنایی تهران احضار و از وی تحقیق شد.

وی گفت: مدتی قبل با فرهاد که الان به عنوان قاتل فراری است آشنا شدم. ما با هم رابطه دوستانه بر قرار کردیم، اما بعد از مدتی فهمیدم که اردشیر هم از بچه‌های محلمان خاطرخواه من است و به همین خاطر با فرهاد اختلاف پیدا کرده‌است. آن‌ها رقیب عشقی بودند، اما هرگز فکر نمی‌کردم که روزی به خاطر من دست به چاقو ببرند و درگیری مرگباری را رقم زنند تا اینکه شب حادثه من با فرهاد قرار ملاقات گذاشتم که به تفریح و گردش برویم. فرهاد با خودرواش به سراغم آمد و من هم سوار خودرواش شدم و به راه افتاد که متوجه شدم اردشیر هم با خودرواش ما را تعقیب می‌کند. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که اردشیر با خودرواش راه ما را سد کرد.

وی ادامه داد: آن‌ها هر دو از خودروشان پیاده شدند و در حالی که اردشیر از من می‌خواست از خودروی فرهاد پیاده شوم با هم درگیر شدند. درگیری آن‌ها زمان زیادی طول نکشید که فرهاد دست به چاقو برد و ناگهان مشاهده کردم اردشیر خونین روی زمین افتاده است. پس از این فرهاد که لباسش خونی بود سوار خودرواش شد و به راه افتاد و کمی آنطرفتر مرا از خودرو پیاده و فرار کرد. من امیدوارم بودم که زخم اردشیر کاری نباشد و زود خوب شود، اما الان متوجه شدم که او به قتل رسیده است و از این موضوع خیلی ناراحت هستم.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه خونین ادامه دارد مأموران پلیس در تلاشند تا فرهاد را دستگیر و زوایای پنهان این حادثه را بر ملا کنند.

منبع: مهر

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied