`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

سریال جزیره

بازیگران سریال جزیره در یک قاب | بازیگران سریال جزیره کنارهم

سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم برای شبکه نمایش خانگی فیلیمو ساخته شد.

به گزارش شمانیوزسریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم برای شبکه نمایش خانگی فیلیمو ساخته شد. سریال جزیره در 30 قسمت به تهیه کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری با فیلمنامه ای به قلم علی طالب آبادی ساخته شده است. در سریال جزیره بازیگرانی چون میترا حجار، محمدرضا فروتن، بیتا فرهی، سامیه لک و... ایفای نقش کرده اند. سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم در سال 1400 ساخته شده است. 

سریال جزیره

بازیگران سریال جزیره

سریال جزیره محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این سریال محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، حسام منظور، غزل شاکری، حمیدرضا پگاه، سامیه لک، بهنام تشکر، کاظم سیاحی، مینا وحید، مهدی احمدی، امیر کاظمی، رویا جاویدنیا، السا فیروز آذر، زهیر یاری، شهروز دل افکار، پاوان افسر، شکوفه هاشمیان، شراره رنجبر، مژده دایی، مبیناسادات طبایی، قاسم یوردخانی، اکبر زنجانپور، بیتا فرهی، عزت الله رمضانی فر، امید روحانی، پوراندخت مهیمن، شیرین بینا، رضا رویگری، امیر مقاره و شادی مختاری به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم با فیلمنامه‌ای از علی طالب‌ آبادی، جدیدترین تجربه کارگردانی خالق «پایتخت» است که برای انتشار در شبکه نمایش خانگی تولید می‌ شود و در کیش در حال فیلمبرداری است.

سریال جزیره

سیروس مقدم که تاکنون با ساخت سریال‌های پرمخاطبی همچون پایتخت در میان مخاطبانشناخته شده بود، این بار قصد دارد یک داستان ملودرام اجتماعی را به تصویر بکشد.سریال جزیره به صورت اختصاصی از طریق پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد و طراحی لوگویاین سریال بر عهده عرفان بهکار بوده و همچنین لوگو موشن جزیره را امید آینه چی طراحی کرده است.

زمان پخش سریال جزیره

سریال جزیره در تابستان 1400 از فیلیمو پخش خواهد شد.

داستان سریال جزیره

جزیره مکان نیست، بهانه کشمکش بین آدم هایی ست کـه سرنوشت خودرا در آن جست‌وجو میکنند و دست مایه ست برای تلاش کسانی کـه تصمیم دارند از زندگی سهم بیشتری داشته باشند؛ انها برای رسیدن بـه جزیره دست بـه هرکاری میزنند.

محوریت کلی داستان «سریال جزیره» روایت زندگی خبرنگار جسوری بنام صحرا اسـت کـه در عشق شکست خورده و تحقیر شده، بـه دنبال برابری با ارشد شاهنگ، معشوق خود کـه از خانواده اصیل و ثروتمندی بوده تصمیمات ماجراجویانه ایی می‌گیرد و وارد روابط تجاری پیچیده‌‌‌ای میشود کـه زندگی او و خانواده شاهنگ را دستخوش تغییرات اساسی می کند.

سیروس مقدم سال ۹۸ با ساخت سریال خواب زده اولین تجربه خود را در شبکه نمایش خانگی به دست آورد. مقدم این بار می‌خواهد داستان متفاوت تری نسبت به دیگر کارهایش بسازد و در این پروژه امیرحسین حیدری به عنوان مجری طرح در کنار او قرار دارد.

سریال جزیره

پس از اتمام مراحل انتخاب بازیگران توسط عوامل و سیروس مقدم کارگردان سریال جزیره،به زودی کسانی که در این سریال به ایفای نقش می‌ پردازند معرفی خواهند شد.

سریال جزیره روایت زندگی عاشقانه یک جوان پولدار و یک دختر خبرنگار است که چالش هایی آنان را برای ازدواج و مواجهه با برخی اختلافات طبقاتی، خانوادگی و فرهنگی به تصویر می کشد.

سریال جزیره

عوامل و بازیگران سریال جزیره

طبق اعلام روابط‌ عمومی این سریال، میترا حجار، بازیگر سینما و تلویزیون این روزهادر دومین تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی مقابل دوربین سیروس مقدم در سریال«جزیره» رفته است.

این سریال به تهیه‌ کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری ساخته می‌ شود و پیش از این حضور محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی و امیر مقاره در آن قطعی شده است.

این سریال به قلم علی طالب‌ آبادی یک درام اجتماعی است که جدیدترین سریالسیروس مقدم است. «جزیره» به تهیه‌ کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدریقرار است در سال جاری به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش شود.

سریال جزیره

بازیگران سریال جزیره

محمدرضا فروتن

نام: محمدرضا فروتن

تولد: 7 دی 1347 در تهران

تحصیلات: دکترای روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد

شروع: سال 1373 با فیلم «هدف»

فعالیت حرفه ای: سریال «سرنخ» 1375

شهرت: 1376 در 29 سالگی با سریال «مرسده»

ازدواج: متاهل با سحر ابراهیمی ثابت در 1380

ناگفته ها: مدتی در عرصه خوانندگی هم فعالیت داشتم

میترا حجار

نام: میترا حجار

تولد: 15 بهمن 1355 در مشهد

تحصیلات: لیسانس کارگردانی سینما از آمریکا

شروع: سال 1375 در 20 سالگی با مجری گری

فعالیت حرفه ای: بازی در فیلم «غریبانه» 1376

شهرت: 1380 سریال «پلیس جوان»

ازدواج: مجرد است

ناگفته ها: به عکاسی و نقاشی علاقه دارم

امیر مقاره

نام: امیر مقاره

تولد: 3 دی 1374 در تهران

تحصیلات: دیپلم

شروع: با نوشتن شعر از نوجوانی

فعالیت حرفه ای: 1393 در 19 سالگی با خواندن

شهرت: شهرت با گروه «ماکان بند» 1394

شروع بازیگری: 1400 سریال «جزیره»

ازدواج: مجری

ناگفته ها: قبل شهرت پیک موتوری بود

حسام منظور

نام: حسام منظور

تولد: 18 آذر 1359 در تهران

تحصیلات: فوق لیسانس کارگردانی دانشگاه تربیت مدرس

شروع: 1380 در 21 سالگی با تئاتر

فعالیت حرفه ای: فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» 1390

شهرت: 1397 با سریال «بانوی عمارت»

ازدواج: مجرد

ناگفته ها: استاد دانشگاه دروس بازیگری هستم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied