`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

ارز فی

دختران جوان در دام شیاطین باغ | دام شیاطین این بار به آیدا و مریم رسید!

شیاطین باغ این بار دو دختر جوان را به دام انداختند و سرنوشت شومی را برای این دختران رقم زدند.

به گزارش شمانیوز: دو دختر نوجوان با التماس هایشان نتوانستند از دام شیاطین رها یابند و این دختران در باغ خلوتی به دام شیاطین پلید افتادند و به سرنوشت شومی گرفتار شدند . آیدا که تصور می کرد در دنیای عاشق پیشگی به مرد رویاهایش می رسد وقتی غافلگیر شد چرا که دام شیاطین در انتظار آنها بود. آنها چاره ای جز التماس ندید اما هیچ گوشی شنوا نبود  و دام شیاطین در انتظار آنها بود تا نقشه خود را این سه جوان عملی کنند.

روز شوم در دام شیاطین باغ

آیدا و مریم باور نمیکردند دقایقی پیش هدف آزار پسران شیطان صفت قرار گرفته اند .گریه امانشان نمیداد از همدیگر خجالت میکشیدند ! مریم از اینکه داستان عاشقانه آیدا را گوش کرده است پشیمان بود و نمیدانست به خانواده اش چگونه این آبروریزی را بازگو کند !

اگر پدر و مادرش میفهمیدند چه بلایی سر دخترشان آمده است یا او را میکشتند یا خودشان می مردند ! تنفر در وجود آیدا موج می زد اینکه چطور عشق اش بازیچه پسر شیطان صفت بوده است ، برایش قابل هضم نبود ! نمی خواست باور کند روز های خوشش فقط یک خیال بود ! به یاد التماس هایش افتاد و خنده های شیاطین باغ! او باید انتقام می گرفت !

دام شیاطین

گزارش به پلیس از شیاطین باغ

چندی پیش دختری آشفته و نگران به همراه مادرش نزد پلیس رفت و پرده از سرنوشتی تکان دهنده برداشت . دختر ۱۷ ساله که همه وجودش بغض شده بود جلوی چشمان مادری که اشک ریزان به دخترش نگاه میکرد راز باغ را فاش کرد …

آیدا به تیم پلیس گفت : یک ماه پیش بود که با جوانی به نام امین در خیابان آشنا شدم .او وانمود می کرد پسر خیلی خوبی است رفتارش هم طوری بود که تصور می کردم مناسب روزهای تنهایی ام است . ما چند بار باهم قرار ملاقات گذاشتیم !

امین مرتب ابراز علاقه می کرد و من باورش کرده بودم تا اینکه امین به بهانه اینکه تنها نباشیم و یک گروه چهار نفره شویم ، از من خواست یکی از دوستانم را با دوست صمیمی او به نام فرید آشنا کنم .

پیشنهاد وسوسه انگیز او مرا فریب داد و من با همکلاسی ام مریم صحبت کردم او هم تنها بود و پذیرفت با فریدآشنا شود .

او را سر قرار بردم تا با فرید ملاقات کند . وی ادامه داد: چند روز از این قرار ها گذشته بود که امین و فرید برای یک قراره چهار نفره من و دوستم را به سفره خانه دعوت کردند .

قرار شد آنها با ماشین مقابل مدرسه مان بیایند تا باهم برای تفریح به سفره خانه برویم .

آیدا اشک ریزان ادامه داد: من و مریم بعد از تعطیلی مدرسه بود که درحوالی دولت آباد سوار ماشین امین و فرید شدیم ،قرار بود به سفره خانه برویم اما آنها بعد از چرخ زدن در خیابان ها به سمت خارج تهران حرکت کردند .پرسیدیم چرا به سفره خانه نمی رویم ؟بهانه آوردند که چرخی در هوای سالم می زنیم . وقتی در جاده های خاکی جلوی در یک باغ ایستادند ترسیدیم اما شنیدیم آن جا خطری نیس و باز اعتماد کردیم .عجیب اینکه در آنجا یک مرد ۳۰ ساله به نام کیومرث منتظر ما بود وقتی با او که نگاه های پر معنایی داشت روبرو شدیم فهمیدیم به تله شیاطین گیر افتادیم همانجا خواستم من و مریم برگردیم اما اجازه ندادند!

باغ در جای خلوتی بود کیومرث به سراغم آمد خواستم مقاومت کنم اما کیومرث به زور من را که از ترس گریه می کردم به اتاق کوچکی در انتهای باغ برد . دختر دانش آموز با گریه های شدید ادامه داد :کیومرث خواست آزارم دهد ابتدا داد و بیداد راه انداختم . اصلا از مریم خبری نداشتم او را صدا میزدم و گریه میکردم اما کیومرث خیلی خونسرد به من شوکر زد بی حال روی زمین افتادم و التماس هایم دیگر جوابی نداد …

وقتی رهایم کردند با نفرت به آنها خیره شدم مریم هم غرق در گریه بود بعد سوار ماشین شدیم و حوالی منزلمان رهایمان کردند،من و مریم در ماشین جانی برای گریه نداشتیم مریم گفت اورا در آلاچیق آزار دادند و به گریه ها و التماس هایش توجه نمیکردند .

از مریم خواستم به خانواده هایمان اطلاع دهیم اما او نپذیرفت . او گفت رازش را فاش نمی کند اما میدانم او دچار مشکلات روحی می شود .من به خانه برگشتم و ماجرای تلخ باغ را برای مادرم بازگو کردم اما می دانم مریم از ترس خانواده اش سکوت میکند و شکایتی نمی کند.

دام شیاطین

تایید پزشکی از شکنجه شیاطین باغ

وقتی شکایت آیدا پیش روی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان گزارش آزار و اذیت او را تایید کردند .

بازداشت شیاطین باغ

پلیس به ردیابی پسران شیطان صفت پرداخت و دو جوان ۲۲ ساله را بازداشت کرد.  در بررسی‌ها مشخص شد کیومرث  که همسر و یک فرزند شش ماهه دارد به مکان نامعلومی گریخته است . تلاش برای ردیابی این متجاوز ادامه داشت تا این که ماموران وی را بازداشت کردند.

در دادگاه

نخستین جلسه تحقیق از متهمان  دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران  پشت درهای بسته و غیرعلنی برگزار شد. در این جلسه دختر جوان درحالی که از مردان شیطان صفت ترسیده بود، در جایگاه به تشریح ماجرا پرداخت و برای شیاطین باغ اشد  مجازات را خواستار شد.

سپس امین،فرید و کیومرث به دفاع از خود پرداختند و جرمشان را به گردن یکدیگر انداختند. بنا به این گزارش، قرار است با تکمیل تحقیقات درباره این پرونده  و پرس و جو از مریم،متهمان محاکمه شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied