`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

ارز فی

تجاوز جنسی به دختر 14 ساله در پارک | اعدام، سرانجام تجاوز جنسی به دختر 14 ساله

پسر جوان بعد از آزار جنسی یک دختر نوجوان بازداشت و ازسوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.

به گزارش شمانیوزتجاوز جنسی به دختر 14 ساله در پارک اتفاق افتاد. تجاوز جنسی به دختر 14 ساله در حالی صورت گرفت که برای بازی با خواهر دوقلویش به پارک رفته بود. تجاوز جنسی به دختر 14 ساله بعد از ربودنش از پارک رخ داد. سرانجام تجاوز جنسی به دختر 14 ساله اعدام بود. پسر جوان بعد از آزار جنسی یک دختر نوجوان بازداشت و ازسوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.

مرداد سال ۹۹ دختر نوجوانی به نام فرناز به ماموران خبر داد خواهر دوقلویش، الناز، ربوده شده است. این دختر که به شدت وضعیت روحی بدی داشت، گفت: من و الناز و یکی از اقواممان به نام آرش به پارک رفته بودیم، موقع برگشت حدود ساعت سه بعد از نیمه شب بود که یک ماشین جلوی پایمان متوقف شد و راننده خواهرم، الناز، را به زور سوار ماشین کرد.

من و آرش سعی کردیم جلوی این کار را بگیریم، اما نتوانستیم. با شکایت این دختر، تحقیقات ماموران برای پیدا کردن الناز آغاز شد. آنها متوجه شدند الناز دختری ۱۴ساله است که جثه نسبتا ریزی دارد و به همین دلیل هم نتوانسته در برابر فرد آدم ربا مقاومت کند. همچنین پلیس متوجه شد خودرویی که الناز با آن ربوده شده، یک پژو پرشیا بوده که شیشه هایش را دودی کرده بودند؛ به همین دلیل هم احتمالا در مسیر کسی متوجه حضور الناز در خودرو نشده است.

مرد راننده با چاقو فرناز و آرش را تهدید کرده و موفق شده بود الناز را با خود ببرد. با اطلاعاتی که به دست آمد، بررسی ها برای بازداشت راننده پرشیا آغاز شد. چند ساعت بعد ماموران باخبر شدند دختری آسیب دیده و آشفته کنار خیابان رها شده است و شهروندان برای کمک به این دختر، پلیس را باخبر کرده اند. با انتقال این دختر به مقر پلیس، تحقیقات آغاز شد. او که همان الناز بود، به ماموران گفت: مردی را که به من حمله کرد و من را مورد آزار قرار داد، نمی شناختم.

او من را به زور سوار ماشین کرد و مورد آزار و اذیت قرار داد، خشونت زیادی به من نشان داد و لباس هایم را پاره کرد. بعد که مرا مورد آزار و تجاوز قرار داد، در کنار خیابان رهایم کرد. پلیس در بازجویی از الناز موفق شد اطلاعات بیشتری به دست آورد. بعد از چند روز ماموران ماشین پرشیا را شناسایی و راننده آن را بازداشت کردند. بررسی ها نشان داد این جوان چندین سابقه کیفری دارد و آخرین سابقه کیفری او مربوط به آزار و اذیت یک دختر است که به دلیل عدم اثبات تجاوز به عنف از اعدام تبرئه و به شلاق محکوم شده بود. مرد جوان بعد از چندین روز بازجویی، سرانجام به تجاوز به الناز اعتراف کرد و گفت: چون نیمه شب بود، فکر نمی کردم شناسایی شوم. دو دختر هم در خیابان بودند و فکر نمی کردم دخترهای خوب و خانواده داری باشند؛ به همین دلیل یکی از آنها را به زور سوار ماشین کردم.

من حالت طبیعی نداشتم و به خاطر مشروبی که خورده بودم، مست بودم. این در حالی بود که پزشکی قانونی نیز بعد از معاینه الناز، تعرض به این دختر را تایید کرد. با تکمیل اطلاعات اولیه، پرونده برای بررسی بیشتر به شعبه ۷ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهم در بازجویی ها، تجاوز به عنف را رد کرد و مدعی شد با رضایت دختر این کار را کرده است، اما نحوه ربایش، گفته های اولیه متهم و اظهارات شاهدان پرونده چیز دیگری را نشان می داد.

با تکمیل تحقیقات، پرونده برای محاکمه آماده شد. متهم در شعبه ۷ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. در جلسه رسیدگی، ابتدا الناز شکایت خود را مطرح کرد و خواستار اشد مجازات برای مرد جوان شد. سپس آرش به عنوان شاهد پرونده در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من همراه الناز و فرناز به پارک رفته بودیم، درست است که نیمه شب بود، اما خانه ما هم خیلی نزدیک بود و چون من هم همراه دوقلوها بودم، پدر و مادرشان اجازه دادند به پارک برویم.

بعد از اینکه برگشتیم، داشتیم از خیابان رد می شدیم که یک ماشین پرشیا جلوی ما ایستاد. راننده که همین جوان متهم در دادگاه است، سوال نامربوطی از من پرسید که فهمیدم حالت عادی ندارد، جواب ندادم و از او خواستم برود و مزاحمت ایجاد نکند. یک دفعه او از ماشین پیاده شد و چاقو کشید. او من و فرناز را با چاقو تهدید کرد و اگر نزدیک می شدیم، ما را می کشت، بعد هم دست الناز را کشید و به زور سوار ماشین کرد. 

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او یک بار دیگر گفت زمان حادثه در حالت عادی نبوده است. متهم ادامه داد: من حالت عادی نداشتم و از کاری که کرده ام به شدت پشیمان هستم و درخواست گذشت شاکی و بخشش از سوی دادگاه را دارم. او درباره سابقه زندان و شلاق هم گفت: چون بار قبل به شلاق محکوم شدم، فکر می کردم باز هم به شلاق محکوم می شوم و نمی دانستم کاری که می کنم تجاوز است. با پایان جلسه دادگاه، هیئت قضات وارد شور شدند و متهم را به اعدام محکوم کردند.

منبع: مشرق

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied