`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

ارز فی

دلسوزی برای زن همسایه بلای جانم شد | راز تلفن های مشکوک مرد با زن همسایه

چند روزی از آمدنم به محله جدید نگذشته بود که یک اتفاق ساده زندگی ام را متلاشی کرد.

به گزارش شمانیوزدلسوزی برای زن همسایه کار دست زن جوان داد. ماجرای خیانت به زن جوان از دلسوزی برای زن همسایه و ارتباط با همسرش شروع شد. زن همسایه با حیله و فریب خود را به زن ساده نزدیک کرد و به عقد مرد خیانتکار درآمد. زن بی نوا از همسر خیانتکار و زن همسایه پست فطرت به اداره پلیس پناه آورد.

دلسوزی برای زن همسایه بلای جانم شد

چند روزی از آمدنم به محله جدید نگذشته بود که یک اتفاق ساده زندگی ام را متلاشی کرد.

چند روزی از آمدنم به محله جدید نگذشته بود که یک اتفاق ساده زندگی ام را متلاشی کرد. من از روی خیرخواهی و برای کمک به حل اختلافات خانوادگی زن همسایه…

زن جوان در حالی که مدام خودش را سرزنش می کرد و بغض کینه گلویش را می فشرد، به کارشناس و مددکار اجتماعی کلانتری سجاد مشهد گفت: مدتی قبل با خرید خانه ای بزرگ تر در یک منطقه دیگر مشهد، به آن محله نقل مکان کردیم.

با ذوق و شوق فراوانی مشغول چیدن و جابه جا کردن وسایل منزل بودم که شب هنگام سر و صدای زیادی را از خانه همسایه شنیدم. زن همسایه گریه کنان فریاد می زد و کمک می خواست.

به محض شنیدن صدا تصمیم گرفتم به بیرون از منزل بروم تا ببینم چه اتفاقی افتاده است، اما همسرم مانع شد و گفت: در اختلافات خانوادگی نمی توان دخالت کرد! روز بعد در فروشگاه با خانم همسایه روبه رو شدم. او گفت: «همسایه هم همسایه های قدیم» سپس با سر و صورت زخمی از من پرسید شما دیشب صدای ناله و گریه مرا نشنیدید؟ من هم که غرق در خجالت بودم طوری وانمود کردم که متوجه سر و صدای آن ها نشده ام و کمی با او ابراز همدردی کردم. خانم میانسال که از رفتارهای شوهرش شاکی بود با بیان این که کسی را در مشهد ندارد از مشکلات حاد زندگی اش سخن گفت.

من هم ضمن دلداری آن خانم شماره تلفن همسرم را به او دادم و گفتم، شاید بتواند به شما کمک کند! مدتی از این ماجرا گذشت و من روزهای زیادی را شاهد تماس های خانم همسایه با همسرم بودم. در این میان همسرم غرولندکنان می‌گفت: از وقتی شماره تلفنم را به خانم همسایه داده ای، او تمام وقت مرا گرفته است چرا که مشکلات و گرفتاری هایش خیلی زیاد است. گفتم اگر تو بتوانی مشکلی از مشکلات همسایه را حل کنی ثواب بزرگی کرده ای که با هیچ مبلغی نمی توان آن را جبران کرد چرا که آن زن در مشهد غریب است.

مدتی بعد خانم همسایه را در حال اسباب کشی دیدم و احوالش را جویا شدم. او گفت از این محله خسته شده و قرار است با دخترش در شهر جدید گلبهار زندگی کند! چند روز بیشتر از رفتن خانم همسایه نگذشته بود که متوجه رفتارهای مشکوک همسرم شدم. او همچنان تلفنی با خانم همسایه صحبت می کرد که این موضوع ظن مرا برانگیخت. به همین خاطر از او پرسیدم خانم همسایه که مشکل اش حل شده، با چه کسی این همه صحبت می کنی؟! اما همسرم جوابی نداد.

زن همسایه

همه افکارم درگیر این ماجرا شده بود که چند روز قبل دنیا روی سرم خراب شد. آن روز فهمیدم خانم همسایه پس از پایان مدت عقد موقت از همسرش جدا شده و به عقد موقت ۳ ماهه همسرم درآمده بود و در آپارتمان شوهرم در گلبهار زندگی می کرد. زن جوان گریه کنان ادامه داد: تازه می فهمم که چه اشتباه بزرگی را مرتکب شده ام. در حالی که هیچ شناختی از زن همسایه نداشتم شماره تلفن همسرم را در اختیارش قرار دادم که حالا…

در ادامه نیز به حادثه تاسف بار دیگری می پردازیم :

خودکشی سرباز جوان در میدان راه آهن

سرباز دهه هشتادی به دلیل شکست عشقی هنگام نگهبانی در راه آهن تهران با سلاح کلاشینکف خودکشی کرد.

ماموران پلیس پس از حضور در بیمارستان با جسد سرباز 19 ساله ای مواجه شدند که براثر شلیک به سرش با سلاح کلاشینکف به کام مرگ فرو رفته بود. بازپرس صادقی با دریافت این اطلاعات به ماموران پلیس دستور داد تا تحقیقات را درباره حادثه آغاز کنند.

ماموران پلیس خیلی زود در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات جنایی را آغاز کردند. در تحقیقات ابتدایی مشخص شد سرباز جوان هنگام انجام وظیفه در برجک دیده بانی راه آهن تهران با سلاح کلاشینکف خودکشی کرده و به کام مرگ فرو رفته است. این درحالی بود که انگیزه خودکشی برای ماموران پلیس نامشخص بود.

سرباز دهه هشتادی در راه آهن تهران خودکشی کرد

بررسی های ماموران پلیس ادامه داشت تااینکه درتحقیقات مشخص شد سرباز 19 ساله به دلیل شکست عشقی هنگام پست نگهبانی در برجک دیده بانی راه آهن تهران با شلیک گلوله تفنگ کلاشینکف به سرش خودکشی کرده است.

بنابراین گزارش، با دستور حبیب الله صادقی بازپرس شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران جسد سرباز جوان به پزشکی قانونی منتقل شد.

گردآوری از صبح و رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied