`
شمانیوز
شما نیوز

سازمان تامین اجتماعی

موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی شد | سوابق مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی طی حکمی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را منصوب کرد.

موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی شد | سوابق مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

به گزارش شما نیوزسازمان تامین اجتماعی یکی از نهادی کلیدی و مهم در تامین رفاه اجتماعی است. سازمان تامین اجتماعی یکی از نهادهای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. حدود 40 میلیون نفر از مردم جامعه تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی هستند. سازمان تامین اجتماعی یک نهاد دولتی است و دولت به این سازمان بدهی کلانی دارد. نیاز به سازمان تامین اجتماعی توجه بیشتری شود تا این نهاد بتواند خدمات بهتری در راستای رفاه و آسایش مردم جامعه، ارائه بدهد.
امروز (شنبه 29 آبان ماه) «حجت اله عبدالملکی» طی حکمی «میرهاشم موسوی» را بعنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب کرد.
گفتنی است، میرهاشم موسوی پیش از این نیز به‌عنوان سرپرست سازمان تأمین اجتماعی منصوب شده بود. موسوی در سال های گذشته بر حوزه رفاه و تأمین اجتماعی متمرکز و سوابق پژوهشی و اجرایی مرتبط با این حوزه را در کارنامه دارد.
مدیرکل ستادی وزارت رفاه، مشاور مدیرعامل، مدیرکل ستادی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت ایرانیان، عضویت در هیئت مدیره صندوق بیمه عشایر و روستائیان کشور، معاونت برنامه‌ریزی و اداری، مالی کمیته امداد امام‌خمینی (ره)، عضویت در کمیته‌های تخصصی وزارت رفاه، مسئولیت تدوین برنامه راهبردی کنترل فقر و محرومیت در کمیته امداد امام‌خمینی (ره)، رئیس مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌های کشور، از سوابق اجرایی مدیرعامل جدید سازمان تأمین اجتماعی است. موسوی، همچنین، رساله دکتری خود را در حوزه رفاه عمومی و تأمین اجتماعی و با عنوان «الگوی راهبردی رفاه عمومی جمهوری اسلامی ایران» در دانشگاه عالی دفاع ملی به انجام رسانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied