`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

ماجرای بحث‌برانگیز عشق خونین آرمان و غزاله

تلاش هنرمندان برای لغو حکم اعدام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام با واکنش انتقادی کاربران فضای مجازی رو به رو شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برترین ها: تلاش هنرمندان برای لغو حکم اعدام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام با واکنش انتقادی کاربران فضای مجازی رو به رو شد.

 

ماجرای بحث‌برانگیز عشق خونین آرمان و غزاله

 

بیشتر بخوانید : 

منوچهر هادی مهریه جنجالی یکتا ناصر را فاش کرد + عکس مراسم ازدواج

 

 

 

به دنبال قطعی شدن حکم اعدام جوانی به نام آرمان عبدالعالی؛ زندانی جوان محکوم به اعدام که ۶ سال پیش به اتهام قتل دختری ۱۸ ساله به زندان افتاد و به قصاص محکوم شده بود، جمعی از هنرمندان و چهره‌های معروف در اقدامی جمعی با انتشار عکسی از او درصدد نجات جانش برآمدند که در نهایت امروز با مهلت یک ماهه اولیای دم مقتول موقتا حکم قصاص وی لغو شد.

 

برخی کاربران از اقدام ویژه هنرمندان برای نجات آرمان از اعدام انتقاد کردند که چند نمونه از آن را می‌خوانید: 

 

hTijl27TaUOB

 

rJmHjA5NGtM2

6YFs05QeYG7B

q7sC6rIh4g9w

 

تکمیلی//

قصاص آرمان با مهلت یک ماهه خانواده غزاله به تعویق افتاد

آرمان پسر جوانی که سال 92 ، دختری را که تصمیم به ازدواج با او داشت را به قتل رسانده بود اما هیچ‌گاه درباره محل اختفای جسد حرفی نزده بود، یک ماه دیگر فرصت دارد به شبهات پرونده پاسخ دهد

12 بهمن 92 غزاله برای آخرین بار از خانه خارج و ساعاتی بعد پس از ملاقات با آرمان، برای همیشه ناپدید می‌شود. پس از اعلام مفقود شدن غزاله توسط خانواده‌اش، پیگیری‌های پلیس آنها و خانواده‌اش را به آرمان می‌کشاند و او پس از دستگیری و در تحقیقات اولیه، تناقض‌گویی را کنار گذاشت و به قتل غزاله اعتراف کرد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • حسن

    عالی بود

  • ناشناس

    این قاتل پست باید اعدام بشه هرچند با موندنش بدون شک از تقاص الهی در امان نیست