شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

بازگشایی سینماهای تهران از امروز

دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران با اشاره به تغییر وضعیت پایتخت از قرمز به زرد، از بلامانع بودن بازگشایی سینماهای تهران از امروز (شنبه ۲۰ دی‌) خبر داد.

 سینماهای وابسته به حوزه هنری از امروز(شنبه ۲۰ دی) و با اکران فیلم «دیدن این فیلم جرم است» فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. محمدرضا صابری، دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران با اشاره به این‌که با اعلام ستاد ملی کرونا، وضعیت شهر تهران از قرمز به زرد تغییر کرده است، گفت: «با توجه به این‌که تهران از امروز شنبه ۲۰ دی‌ در وضعیت زرد قرار گرفته، سینماهای تهران می‌توانند فعالیت‌های خود را آغاز کنند.»

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی هم در این زمینه گفت: «بنابر اعلام قبلی ستاد کرونا ، فعالیت سینماها در شهرهای زرد بلامانع است و طبیعتاً درباره شهر تهران هم به محض اعلام وضعیت زرد، فعالیت سالن‌های سینمایی است.»

او در پاسخ به این‌که آیا کلیه سینماها باید فعالیت خود را آغاز کنند هم گفت: «تصمیم‌گیری برای آغاز فعالیت از امروز، برعهده صاحبان سینماها است.»

سینماهای تهران بیش از ۹ ماه است که به دلیل قرار گرفتن استان تهران در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا، تعطیل بوده است. سینماهای پایتخت از امروز شنبه ۲۰ دی می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند اما تصمیم‌گیری نهایی برای از سرگیری اکران فیلم‌ها، برعهده صاحبان سالن‌های سینمایی است.»

 

 

منبع:رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied