شمانیوز
شما نیوز

فیلم مرگبار از حمله با مواد منفجره به یک راننده + فیلم

راننده ای که مواد منفجره را به داخل ماشین دیگر پرتاب کرد که صورت راننده دیگر با مواد منفجره آسیب دید.

به گزارش شمانیوز، راننده ای که مواد منفجره را به داخل ماشین دیگر پرتاب کرد که صورت راننده دیگر با مواد منفجره آسیب دید. این انفجار مواد منفجره در یکی از خیابان های آمریکا رخ داد. 

 

 

ویدئوی تکان دهنده‌ای که به تازگی منتشر شده است لحظه انفجار مواد آتش زا در داخل خودرویی لوکس در آمریکا را به تصویر می‌کشد. «کولین کربی» ۲۰ ساله با خودروی BMW خود در تاریخ ۴ جولای در پشت چراغ قرمز چهارراهی در «ناشویل» ایالت تنسی توقف کرده بود که این اتفاق رخ داد.

 

کولین در پشت چراغ قرمز بین کلیسا و خیابان هفدهم توقف کرده بود که یک خودروی دیگر در کنار خودروی او متوقف و راننده آن مواد آتش زا را به داخل ماشین وی پرتاب کرد. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که این راننده جوان در پشت چراغ قرمز توقف کرده است یک خودروی سفید رنگ در کنار خودروی وی توقف کرده و راننده آن یک ترقه به داخل خودروی کربی پرتاب می‌کند.

 

سوختگی دست راننده با مواد منفجره

«کتی کربی»، مادر کولین در این باره گفت: «پسرم فورا به عقب برگشت و سعی کرد تا ترقه را پیدا و آن را از خودرو بیرون بیندازد. دست پسرم دچار سوختگی شد.»

با این حال واکنش کولین آنچنان هم سریع نبود و این مواد آتش زا در داخل ماشینش و روی صورتش منفجر شد. در این حادثه در حالی که دست کربی دچار سوختگی شد با این حال او دچار جراحت شدیدی نشد. پلیس هنوز نتوانسته راننده مهاجم را شناسایی و پیدا کند. پلیس از شهروندان خواسته تا در شناسایی راننده خودرو به آن‌ها کمک کنند. کولین امیدوار است پلیس بتواند راننده‌ای را که به او حمله ور شده را دستگیر کند.

او در این باره گفت: «من حتی متنفرم از اینکه بگویم به طرف آن‌ها کتاب پرتاب کنم. من متنفرم از اینکه زندگی افراد دیگر را با چنین اعمال احمقانه‌ای به خطر بیندازم. واقعا اگر در آن لحظه در عقب خودروی من نوزاد بود یا خانواده ام در صندلی عقب نشسته بودند چه اتفاقی رخ می‌داد؟ این (عمل) می‌توانست منجر به کشتن شدن افراد شود.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied