`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

حادثه ای عجیب برای دو زن در خیابان های ترکیه + عکس

دوربین های مداربسته شهر "دیاربکر" در یک حادثه مرگبار، صحنه ای از سقوط دو زن که در پیاده روی خیابان بودند را ثبت کرده است. فیلم این حادثه حیرت انگیز را در عکس زیر مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز: دوربین های مداربسته شهر "دیاربکر" در یک حادثه مرگبار، صحنه ای از  سقوط  دو زن که در پیاده روی خیابان بودند را ثبت کرده است. فیلم این حادثه حیرت انگیز را در عکس زیر مشاهده می کنید.

 

4516781 (1)

 

ویدئویی که طی روزهای گذشته همچون ویروسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست شد لحظات هولناک سقوط دو زن به داخل زمین را نشان می داد ؛ دکتر "سوزان" و پرستار "اوزلم" در مسیر بازگشت از بیمارستان برای لحظاتی در قسمتی از پیاده رو ایستاده و مشغول صحبت می شوند که ناگهان زیر پای آنها خالی شده و به داخل زمین سقوط می کنند.دوربین مدار بسته ای که در محل قرار داشت لحظه بروز این حادثه را به ثبت رساند.

 

براساس گزارشاتی که بعد از این حادثه از تلویزیون ترکیه پخش شد هر دو آنها تا عمق بیش از سه متر زیر زمین سقوط کرده بودند که بلافاصله با اطلاع رسانی مردم تیم نجات در محل حاضر شد و پس از بررسی ها و تلاش های جدی آنها را از گودال ایجاد شده بیرون کشید.

 

این دو زن که بر اثر وقوع این حادثه مصدوم شده بودند، پس از خارج کردن آنها از این گودال، آنها را به  بیمارستان  انتقال دادند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied