شمانیوز
شما نیوز

پایان شایعات، محمدرضا فروتن از همسر و فرزندان خود رونمایی کرد

محمدرضا فروتن تصویری را از خود در کنار همسر و فرزندانش در طبیعت به اشتراک گذاشت و به شایعه ای که سال گذشته درباره تغییر جنسیت او پخش شده بود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری مثلث آنلاین: محمدرضا فروتن بازیگر مطرح و پرطرفدار در اینستاگرام خود عکس خانوادگی را از خودش در کنار خانواده اش در حال تفریح منتشر کرد.

"محمدرضا فروتن" از همسر و فرزندانش رونمایی کرد

ماجرای شروع خوانندگی

محمد رضا فروتن درباره ورود به عرصه خوانندگی گفت: من همیشه رویای خواندن را در سر داشتم، حتی قبل از اینکه بازیگر شوم، اما به جز مادرم که همیشه مشوق من بوده‌ اند بقیه اعضای خانواده‌ام مشوقم نبودند

در فیلم شب یلدا سال 1379 خواندم و بسیار از این کار لذت بردم تا اینکه در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی مرحوم دکتر افشین یداللهی را دیدم و در مورد عشقم به خواندن با ایشان صحبت کردم
ایشان گفتند می‌خواهی برایت ترانه بگویم ؟ من هم استقبال کردم و از همان جا همکاری ما با هم شکل گرفت که نتیجه‌اش شد آلبوم ; می‌ فهممت که سال 95 منتشر شد.

بیوگرافی محمدرضا فروتن:

محمدرضا فروتن (زادهٔ ۷ دی ۱۳۴۷ در تهران) بازیگر، صداپیشه و خواننده اهل ایران است.

محمدرضا فروتن دانشجوی دکترای روان‌شناسی سلامت از دانشگاه آزاد است.

محمدرضا فروتن حرفه بازیگری را در سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم هدف آغاز کرد و سپس با بازی در فیلم‌های مرسدس و اعتراض به شهرت رسید.

محمدرضا فروتن برای بازی در فیلم قرمز برنده جوایز سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از هفدهمین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد از سومین دوره جشن خانه سینما شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied