`
شمانیوز
شما نیوز

واکنش رییس مجمع نمایندگان فارس به اظهارات اخیر رییس جمهور

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور در جلسه هیات دولت در مورد صلح امام حسن (ع) واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، ابراهیم عزیزی اظهار داشت: امام حسن (ع) یک تکلیف دینی داشتند که بر مبنای آن عمل نمودند نه آن گونه که رئیس جمهور در نشست هیات دولت عنوان کرده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تبعات سخنان رئیس جمهور در خارج از مرز‌ها و بهره برداری دشمنان نظام و ضد انقلاب از آن گفت:آمریکایی‌ها در چنین شرایطی از پیام رئیس جمهور این گونه استنباط می‌کنند که حاکمیت به دنبال راهی برای مذاکره و صلح است.

او افزود: متاسفانه آمریکایی‌ها از این نوع سخن گفتن و ادبیات رئیس جمهور سوءاستفاده کرده و این گونه اذعان کرده اند که شرایط در ایران به گونه‌ای شده که رئیس جمهور نیز به دنبال راهی برای مذاکره است.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس خاطر نشان کرد: اینکه ترامپ نیز گفته به محض رای آوردن، ایران برای مذاکره با وی اقدام می‌کند، نشان می‌دهد که ما در ادبیات گفتاری خود در باب موضوعات کشور، باید دقت بیشتری به خرج دهیم و این انتظار بزرگی از رئیس جمهور نیست.

گفتنی است سخنان رئیس جمهور در نشست روز چهارشنبه گذشته هیات دولت در مورد ابعاد صلح امام حسن (ع)، با واکنش‌های گسترده‌ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید