`
شمانیوز
شما نیوز

امرایی ، مدیرعامل فولاد سنگان:

رکورد تولید در فولاد سنگان، بازهم شکسته شد

مدیرعامل فولاد سنگان، با اعلام این خبر افزود : همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت سیدالشهداء و گرامیداشت روز پاسدار، رکورد تولید روزانه گندله بازهم در فولاد سنگان شکسته شد.

به گزارش شمانیوز، امرایی افزود: فولاد سنگان توانست بالاترین میزان تولید روزانه گندله، در این شرکت را ثبت و بالاترین تولید روزانه گندله به میزان 18هزار و 457 تن تولید گردید.

مدیرعامل فولاد سنگان با اشاره به اینکه این رکورد بالاترین میزان تولید روزانه گندله از ابتدای راه‌اندازی تاکنون است، افزود: ظرفیت تولید کارخانه گندله‌سازی فولاد سنگان، سالانه ۵ میلیون تن است و میزان ظرفیت اسمی روزانه آن بیش از شانزده هزار تن در روز است که به لطف الهی و تلاش کارکنان پرتلاشمان، توانستیم از ظرفیت تولید روزانه کارخانه نیز عبور کنیم.

امرایی در پایان خاطرنشان کرد : این موفقیت ها و رکوردهای متعدد را به همه آن هایی که دل در گروی توسعه،آبادانی و عزت این نظام مقدس دارند تبریک می گویم و با غرور و همت برخواسته از تلاش سربازان جبهه اقتصادی کشورمان، این موفقیت را به همکاران گروه فولاد مبارکه و عزیزان سخت کوشم در مجموعه فولاد سنگان تبریک و شادباش می گویم.

این شرکت در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها توانسته علاوه بر تحقق شعار سال و فائق شدن بر مشکلات جاری ، گامی جدی در تامین به موقع و با کیفیت مواد اولیه صنعت فولاد بردارد.

 

روابط عمومی فولاد سنگان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها