`
شمانیوز
شما نیوز

برگزاری مراسم قرعه کشی دو طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا

مراسم قرعه کشی برای دو طرح فروش فوق العاده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبین ساعت ۲۱ روز یکشنبه، ۴ اردیبهشت ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش شمانیوز، با حضور نهادهای نظارتی، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده محصولات کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس، تیبا.اس. ایکس و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ و همچنین فروش فوق العاده محصولات کوییک با گیربکس معمولی، تیبا اس. ایکس و ساینا.اس در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا ۵۷۶ هزار و ۷۱۱ نفر شرکت کردند که ۵۵۰ هزار و ۹۳۶ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح ۴ هزار و ۲۵۰ خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۸ هزار و ۵۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح  هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو تیبا. اس. ایکس عرضه می‌شود. علاوه بر این هزار و ۷۵۰ دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، ۳۰۰ دستگاه ساینا.اس و هزار دستگاه وانت سایپا عرضه می شود.

همچنین در طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۱۷ هزار و ۸۹۷ نفر شرکت کردند که ۱۷ هزار و ۶۶۲ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۳ هزار و ۲۵۰ خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۶ هزار و ۵۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو تیبا. اس. ایکس عرضه می‌شود. علاوه بر این هزار و ۷۵۰ دستگاه کوییک با گیربکس معمولی و ۳۰۰ دستگاه ساینا.اس  عرضه می شود.

اسامی منتخبان طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا امشب ساعت ۲۱ بر روی سایت رسمی گروه سایپا منتشر خواهد شد و منتخبین از فردا صبح ساعت ۸ به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت. همچنین اسامی منتخبان طرح فروش فوق العاده حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از استعلام از سازمان ثبت و احوال کشور و پس از ۳ روز کاری اعلام خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح های پیش فروش، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها