`
شمانیوز
شما نیوز

با هدف توسعه همکاری های پژوهشی با رویکرد جدید برگزار شد؛

جلسه بررسی نحوه همکاری پژوهشی بین ایمیدرو و دانشگاه علم و صنعت

جلسه بررسی نحوه همکاری پژوهشی بین ایمیدرو و دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور رئیس دانشگاه علم و صنعت، مدیر آموزش،‌ پژوهش و فناوری ایمیدرو و مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان برگزار شد.

به گزارش شمانیوز، غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اعلام این مطلب گفت: ایمیدرو در راستای توسعه همکاری های پژوهشی بین دانشگاه های کشور با رویکردی جدید، نخستین جلسه نحوه همکاری را با دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار کرد.

وی افزود: در این نشست، رئیس دانشگاه علم و صنعت ضمن استقبال از افزایش همکاری بین این دانشگاه و ایمیدرو، ظرفیت های بالای این دانشگاه را برای توسعه بخش معدن و صنایع معدنی بر شمرد.

ملاطاهری تصریح کرد: بخش معدن و صنایع معدنی در حوزه هایی همچون انرژی، محیط زیست، پیاده سازی فناوری‌های برافکن در صنعت فولاد (با تمرکز بر سه فناوری هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و چاپ سه بعدی)، پیاده سازی نسل چهارم صنعت و غیره، نیازمند حضور نخبگان دانشگاهی و پژوهش در این زمینه هاست.

وی ادامه داد: ایمیدرو مصمم است با بهره مندی بیشتر از ظرفیت های دانشگاه ها، بخش معدن و صنایع معدنی را همگام با توسعه فناوری های نوین ارتقا دهد.

بنا به این گزارش، در حاشیه نشست، تفاهمنامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه علم و صنعت و شرکت فولاد آذربایجان منعقد شد.

 

روابط عمومی ایمیدرو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها