`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

نمایشگله خرما

شیراز میزبان چهارمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خرما

چهارمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خرما و صنایع وابسته با محور قراردادن محصول خرما ( تولید , فرآوری , بسته بندی ) و حمایت از صنایع داخلی در حالی برگزار می گردد که ایران یکی از کشورهای برتر در تولید خرما در جهان محسوب می گردد.

به گزارش شمانیوز؛ سید محمود موسوی مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس ضمن بیان این موضوع عنوان کرد که چهارمین نمایشگاه بین المللی خرما با شعار« تولید , اشتغال و صادرات پایدار با توسعه بین حلقه های زنجیره ارزش و کشاورزی قراردادی» از تاریخ 5 لغایت 8 آبان 1400 با هدف تکمیل زنجیره علم ؛ فناوری تکنولوژی تولید محصول , تجاری سازی به منظور ثروت آفرینی و همچنین افزایش سطح سلامت و امنیت مواد غذایی بر اساس استانداردهای سبد غذایی سالم  برگزار می گردد.

وی ابراز داشت : که نمایشگاه ها به عنوان یکی از ساز و کارهای اصلی برای سیاست گزاران کشورهای مختلف جهت تسهیل در فرآیند توسعه پایدار و کسب مزیت رقابتی قلمداد می شود .نمایشگاه ها علاوه بر اینکه بهترین مکان برای بازاریابی می باشند می توانند دستاوردهای نهایی یک صنعت را به نمایش درآورند و به اقتصاد صنعت رونق و تحرک ببخشد.

موسوی افزود : معرفی محصولات نوآوری و فرآوری شده به همراه انواع بسته بندی و بستر سازی جهت آشنایی و معرفی داشته ها , امکانات و ظرفیت های کشور و نیز معرفی انواع ماشین آلات مرتبط با این صنعت و تجهیزات مکانیزاسیون نخلستان رویکرد دیگر نمایشگاه است .

وی با اشاره به اینکه همزمان با این نمایشگاه نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی عکس و نخستین رویداد شناسایی نیازهای فناورانه ( مهندسی معکوس ؛ Reverse Pitch ) در حوزه خرما , فرآوری و صنایع مرتبط برگزار می شود گفت :  وبینار , سمینار و نشست های تخصصی با رایزنان تجاری و تاجرانی از کشورهای بازار هدف صادراتی از دیگر برنامه های جنبی نمایشگاه بین المللی خرما می باشد .

مدیر عامل شرکت نمایشگاههای استان فارس یادآور شد که این نمایشگاه در سه سالن سرو , بهار و نرگس به تاریخ 5 لغایت 8 آبان از ساعت 16 الی 21:30 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی استان های کشور و کشورهای خارجی برگزار می گردد .

 چهارمین نمایشگاه بین المللی خرما ، شرکت فروغ افکار ، هلدینگ بین المللی رستاک ، سید محمود موسوی ، شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied