`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ/

چرا فهرستهای مشاغل من(GMB)در Google اهمیت دارد؟

یکی از قدرتمندترین ابزارهایی که برای سئو محلی ایجاد شده است ، لیست مشاغل من Google است. اینها کارتهای کوچک و لیستهای تجاری هستند که در نتایج جستجو در Google و Google Maps ظاهر می شوند.

یکی از قدرتمندترین ابزارهایی که برای سئو محلی ایجاد شده است ، لیست مشاغل من Google است. اینها کارتهای کوچک و لیستهای تجاری هستند که در نتایج جستجو در Google و Google Maps ظاهر می شوند.

شما به احتمال زیاد به برخی از این لیست ها برخورد کرده اید و حتی ممکن است از آنها برای پیدا کردن رستوران ها ، فروشگاه ها و مکان های دیگر برای بازدید استفاده کنید. آنها همچنین می توانند ابزار مفیدی برای یافتن نظرات باشند. این همان چیزی است که فهرستهای مشاغل من (GMB) را به ابزار مهمی برای مشاغل تبدیل می کند ، زیرا استفاده از GMB به شما امکان می دهد لیست را سفارشی کرده و نحوه پیدا کردن و تحقیق افراد در مورد تجارت شما را بهبود ببخشید.برای مثال در حوزه سئو و بهینه سازی سئو شهرام را سرچ کنید.

GMB یک راه کارآمد برای در دسترس قرار دادن اطلاعات کسب و کار شما برای کسانی است که به دنبال آن هستند ، از نظرات برای بهبود سئو محلی و افزایش فروش استفاده می کند. این پست وبلاگ آموزش سئو نحوه بهینه سازی کامل فهرست Google برای کسب و کار شما ، از ادعای فهرست شما تا انتشار آن ، برای کمک به شما در ظاهر شدن در لیست های جستجوی محلی را تجزیه می کند.

گوگل

چرا فهرستهای مشاغل من در Google اهمیت دارد

هدف سئو همیشه مشاهده است. شما می خواهید کسب و کار شما درست در آنجا باشد که مردم به آن نیاز داشته باشند تا بتوانید مشتریان جدید را جذب کنید. سئو موثر بخش مهمی از بازاریابی برای مشاغل آنلاین است ، و این امر برای بهینه سازی استراتژی سئو محلی شما نیز صادق است.

مردم روزانه ساعت های بی شماری را صرف مرور اطلاعات زیادی می کنند. شما می خواهید مشتریان بالقوه بتوانند به هر چیزی که در مورد کسب و کار شما می دانند در یک نگاه دسترسی داشته باشند. با لیست GMB ، افراد بیشتری از طریق Google Maps و جستجوهای ارگانیک کسب و کار شما را پیدا خواهند کرد.

کی باز هستید؟ چگونه با شما تماس بگیرم؟ موقعیت مکانی شما کجاست؟ شهرت شما چگونه است؟ اینها مواردی است که مردم باید در مورد تجارت شما بدانند و GMB به شما کمک می کند تا همه این پاسخ ها را برای کسانی که به دنبال آنها هستند در دسترس قرار دهید. این بدان معناست که از ردپای آنلاین خود برای بررسی نظرات مثبت و منفی برای ایجاد و دستکاری حضور آنلاین خود استفاده کنید.

گوگل

شروع به کار - لیست GMB خود را ادعا و تأیید کنید

شروع کار ساده است. اولین قدم این است که با دنبال کردن این روش ، کسب و کار خود را در Google ادعا کنید :وارد حساب Google شوید که می خواهید با کسب و کار شما مرتبط باشد

به com/ business/ سر بزنید و "شروع کن" را کلیک کنید.نام کسب و کار ، آدرس و هرگونه جزئیات دیگری را که می خواهید به راحتی در دسترس باشد وارد کنید. این شامل دسته کسب و کار شما ، شماره تماس ، وب سایت و موارد دیگر است.

به همین راحتی! اکنون که کسب و کار خود را ادعا کرده اید ، باید فهرست GMB خود را تأیید کنید. چند روش برای انجام این کار وجود دارد ؛ (1) داشتن کد ارسال شده به شماره تلفن مشاغل شما ، یا (2) ارسال کارت پستال به آدرس کسب و کار شما. توصیه می کنیم برای تماس انتخاب کنید ، زیرا این سریعترین راه برای تأیید فهرست شما است.

پس از تأیید ، می توانید به بررسی ها پاسخ دهید ، به روزرسانی ها را پست کنید و لیست GMB خود را مستقیماً مدیریت کنید.

شما تأیید شده اید ، بعد چه؟

هنگامی که کسب و کار شما تأیید شد ، می توانید روی مهمترین بخش کار کنید. بهینه سازی کنید ، و سپس برخی دیگر را بهینه کنید!

این بدان معناست که مشخصات خود را توسعه دهید ، تا آنجا که می توانید اطلاعات را در اختیار داشته باشید. این امر باعث می شود که کسب و کار شما در نتایج جستجو برجسته شود - هم وقتی افراد شما را جستجو می کنند و هم کلمات کلیدی مرتبط شما. در زیر به بررسی عوامل مهمی می پردازیم که به بهینه سازی لیست های شما کمک می کند و مطمئن می شوید که کسب و کار شما در جایی که باید نشان داده شود ، ظاهر می شود.

گوگل

 

1. اطمینان حاصل کنید که همه جزئیات به روز هستند

هیچ کس دوست ندارد در مورد یک کسب و کار به جزئیات نادرست یا ناپایدار برخورد کند. هنگامی که به فهرست GMB خود دسترسی پیدا کردید ، باید اطمینان حاصل کنید که همه جزئیات کسب و کار شما دقیق ، به روز و مطابق با سایر کانال های شما است. این جزئیات شامل موارد مهم مانند ساعت کار ، شماره تلفن ، آدرس کسب و کار ، شعاع تحویل و هر چیز دیگری است که مشتریان شما می خواهند بدانند.

یکی از عوامل کلیدی برای گوگل در تعیین مکان رتبه بندی لیست GMB ، NAP است. این مخفف نام ، آدرس و شماره تلفن است. گوگل این اطلاعات را بسیار مهم می داند ، بنابراین NAP شما را از فهرست GMB شما خارج می کند و آن را با جزئیاتی که در مکان های دیگر آنلاین مانند وب سایت یا صفحه فیس بوک خود ذکر کرده اید مقایسه می کند. به این "سازگاری NAP" می گویند و در اصل ، شما می خواهید این اطلاعات با هر بار بارگذاری شده مطابقت داشته باشد. اگر آدرس قدیمی در صفحه فیس بوک خود دارید و حتی آدرس قدیمی تری نیز در وب سایت خود دارید ، گوگل نمی تواند فهرست GMB شما را در رتبه بالایی قرار دهد ، زیرا موتور جستجو می خواهد شما را تشویق کند تا این اطلاعات را در تمام کانال های خود ثابت نگه دارید. و سکوها

کووید -19

در پاسخ به همه گیری COVID-19 ، Google برای کسب و کار من برخی ویژگی های جدید را ارائه کرده است که باید در نمایه شما قرار گیرد. اگر مربوط به تجارت شما هستند ، می خواهید این جزئیات را به روز کنید تا به مشتریان خود اطمینان دهید که تمام اقدامات احتیاطی ایمنی لازم را انجام می دهید. ویژگیهای جدید ایمنی و بهداشت شامل یادداشت در صورت نیاز به قرار ملاقات و اینکه آیا مشتریان و/یا کارکنان باید ماسک بزنند و چک دما را دریافت کنند یا خیر.

 سایر جزئیات مهم - نقل قول ها و دسته ها

نقل قول ها برای GMB شما نیز مهم هستند و اینها به معنای خاصی به NAP شما مربوط می شوند. در سطح ابتدایی ، نقل قول ها فقط ذکر نام و آدرس کسب و کار شما در وب سایتی غیر از نام شما است. این ممکن است به معنی تمام معاملات تجاری شما ، از جمله ساعت و اطلاعات تماس شما ، یا فقط نام و آدرس شما باشد.

2. افزودن شرح کسب و کار

شما می خواهید افرادی که به دنبال کسب و کار شما یا کلمات کلیدی مرتبط با آن هستند ، بدانند که شما دقیقاً چه چیزی را ارائه می دهید. نوشتن شرح کسب و کار برای ترسیم محصول یا خدمات شما. این طرح کلی کسب و کار شما چیزی است که شما را از رقبا متمایز می کند و فرصتی برای استفاده از کلمات کلیدی اصلی شما خواهد بود.

3. عکس ها و فیلم های داخلی و خارجی را اضافه کنید

لیست GMB این پتانسیل را دارد که شامل عکس هایی از کسب و کار شما شود. مشتریان می توانند تصاویر خود را اضافه کنند ، که همیشه عالی است مهمترین تصویر عکس پروفایل است-این اولین تصور است و باید چشم نواز باشد. یک تصویر جذاب برای استفاده پیدا کنید

در صورت کاربرد برای کسب و کار شما ، از قابلیت ارسال ویدیو استفاده کنید. برای بارگذاری ویدیوی خود ، باید 30 ثانیه یا کوتاهتر ، کوچکتر از 100 مگابایت و وضوح حداقل 720p باشد.

عکسها و ویدئوهای داخلی و خارجی به شما کمک می کند تا نقاط تفاوت کسب و کارتان را ببینید. این فرصتی برای ایجاد عنصری از اعتماد در مشتریان بالقوه است که ممکن است قبلاً هرگز به کسب و کار شما برخورد نکرده باشند. گنجاندن طیف وسیعی از جنبه های بصری در نمایه GMB شما بخش مهمی در کمک به مردم برای اطمینان از بازدید از یک تجارت جدید است و به موقعیت مثبت لیست شما کمک می کند.

4. تشویق و پاسخ به نظرات

مشتریان قبل از خرید یک بررسی آنلاین را می خوانند. بله ، بررسی های بد عالی نیستند ، اما به طور کلی ، هیچ جای نگرانی وجود ندارد-در واقع ، آنها می توانند از نظر سئو سایت یک باشند.

کسب و کارها باید نظرات را تشویق کنند ، زیرا برای سئو بسیار قدرتمند هستند - حتی موارد بد. وقتی با نقد بدی روبرو می شوید ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به آن رسیدگی کنید. این نشان می دهد که شما مراقب ارائه محصول یا خدمات با کیفیت هستید

5. از پرسش و پاسخ استفاده کنید

اگر سوالی دارید ، به احتمال زیاد شخص دیگری همین سوال را دارد. فعال کردن بخش پرسش ها و پاسخ ها در نمایه GMB شما به این معنی است که می توانید پاسخ های مورد نظر خود را در اختیار افراد قرار دهید. این یکی دیگر از بخشهای کلیدی ایجاد شهرت است - اطلاعات اضافی و خاصی در مورد محصول یا خدمات شما ارائه می دهد ، که عموماً در هیچ جای دیگر در نمایه تجاری شما وجود ندارد.

پاسخ به سوالات می تواند بر تلاش شرکت شما برای کمک به مشتریان در درک خدمات شما تأکید کند. وقت گذاشتن برای پاسخگویی به سوالات ، مانند پاسخ دادن به نظرات ، نشان می دهد که شما به تجربه ای که مشتریان از کسب و کار شما دارند اهمیت می دهید. سوالات بی پاسخ می تواند برای تجارت شما بد به نظر برسد ، بنابراین ثبات مهم است. با سوالات جدیدی که پرسیده می شود به روز باشید و پاسخ های قبلی را که ممکن است دیگر مرتبط نباشند به روز کنید.

6. پست های Google را منتشر کنید

اکنون که نمایه Google برای مشاغل من شما ادعا ، تأیید و راه اندازی شده است ، زمان آن رسیده است که نام خود را به بیرون برسانید. GMB به شما امکان می دهد پست هایی را منتشر کنید که 7 روز طول می کشد. این موارد شامل رویدادها ، محصولات و خدمات است. پس از 7 روز ، پست ها منقضی می شوند ، اما می توانند دوباره منتشر شوند.

ایجاد یک پست به آسانی یافتن دکمه "ایجاد پست" و انتخاب نوع پست مناسب است. دسته بندی پست ها COVID-19 ، پیشنهادات ، محصولات ، موارد جدید ، رویدادها و ساعات به روز شده است. این فرصت را ایجاد می کند تا محصولات و تبلیغات خود را تحت فشار قرار دهید ، قسمتی از آخرین پست وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید و موارد دیگر! به روز رسانی های قبلی Google Pure سئو را بررسی کنید .

Google به شما امکان می دهد تا به اطلاعات آماری برای همه پست های شخصی خود ، همه پست های هفته گذشته و همه پست های ماه قبل دسترسی پیدا کنید. این می تواند دیدگاه هایی در مورد تعداد نمایش و کلیک هایی که پست های شما به دست می آورند ارائه دهد.

آیا آماده توسعه یک استراتژی سئو حرفه ای و قدرتمند  هستید؟

اگر به دنبال توسعه یک استراتژی سئو قدرتمند هستید که ایران را هدف قرار داده و رتبه شما را برای مشاغل محلی خود افزایش دهد ، همین امروز با بهترین شرکت سئو سئو تماس بگیرید یا در 0800 SEARCH با ما تماس بگیرید.

Google My Business با سرعت نمایی در حال توسعه است ، بنابراین گنجاندن آن به عنوان بخشی از استراتژی سئو یک راه قدرتمند برای برجسته کردن کسب و کار شما در Google است و خواهد بود. سئوی خالص می تواند به شما در بهینه سازی کسب و کار شما کمک کرده و مجموعه سئو محلی فعلی خود را تجزیه و تحلیل کند تا توصیه هایی در مورد چگونگی به حداکثر رساندن پتانسیل رتبه بندی ارائه دهد. خدمات سئو ما را امروز کاوش کنید .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید