`
شمانیوز
شما نیوز

سازمان تامین اجتماعی/

بازدید مدیرکل تامین اجتماعی بوشهر از شرکت نوتاش چاپ در منطقه ویژه اقتصادی

مدیرکل تامین اجتماعی بوشهر به همراه معاونین و کارشناسان این اداره کل از بخشهای مختلف شرکت نوتاش چاپ در منطقه ویژه اقتصادی به عنوان یکی از کارگاه های فعال استان بازدید نمود و از نزدیک در جریان طرح ها و مشکلات بیمه ای در این شرکت قرار گرفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس دیری، مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر به همراه معاونین و کارشناسان این اداره کل از بخشهای مختلف شرکت نوتاش چاپ در منطقه  ویژه به عنوان یکی از کارگاه های فعال استان بازدید نمود و از نزدیک در جریان طرح ها و مشکلات بیمه ای  در این شرکت قرار گرفت.
دیری در دیدار با مدیر عامل این شرکت گفت : با توجه به نقش و جایگاه ویژه کارفرمایان در تحقق منابع درآمدی سازمان و ضرورت توسعه تعاملات با جامعه کارفرمایی و به منظور برداشت یکسان از اهداف وماموریت های سازمان و بهره گیری بیشتر از ظرفیت های موجود در راستای افزایش سطح رضایت مندی وصول به هنگام مطالبات و آسیب شناسی مسائل و مشکلات موجود این بازدید ها صورت می گیرد.

مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر ادامه داد : این سازمان به عنوان یکی از بازیگران چرخه اقتصاد کشور نقش مثبتی در توسعه اشتغال پایدار دارد بطوری که با بهبود گردش این چرخه و تعمیق پایداری منابع مالی سازمان امکان ارائه خدمات متعالی وتوزیع عادلانه منابع را برای جامعه تحت پوشش مهیا می کند. در همین راستا و به منظور پیاده سازی سیاست های کلان نظام و با هدف حمایت از پیشرانان حوزه تولید در طول سال گذشته و جاری اقدامات چشمگیر و موثری با هدف کمک به سیاستهای ایجاد اشتعال دنبال کرده است که می توان به اجرای طرح مشوق بیمه ای سهم کارفرما جهت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی (ماده ۷۱ برنامه ششم) و اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی با هدف حمایت از مهارت آموزان و کمک به توسعه کارفرما اشاره کرد.
وی ادامه داد: از دیگر اقدامات مرتبط با تولید و پشتیبانی از نیروی کار و بازیگران عرصه کار می توان از تهیه بسته حمایت و پشتیبانی از مشاغل رسمی، بنگاه های تولیدی، کارفرمایان و کارگران در مقابل با ویروس کرونا و برگزاری  جشنواره کارفرمایان برتر نام برد.
در این بازدید  مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر از بخشهای مختلف شرکت نوتاش چاپ بازدید نمود و از نزدیک در جریان طرح ها و مشکلات بیمه ای  در این شرکت قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید