شمانیوز
شما نیوز

پیام تبریک مدیرعامل بانک مهر ایران به مناسبت روز ارتباطات

دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران به مناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت، در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در متن این پیام آمده است:


«ارتباطات را یکی از دانش‌های اثرگذار عصر حاضر می‌دانند. دانشی که به لطف آن می‌توان با افکار عمومی ارتباط برقرار کرد، کار اطلاع‌رسانی را انجام داد، بازخوردها را دریافت و رویه‌ها را اصلاح نمود. این موضوع برای بانک‌ها که سازمان‌هایی خدماتی هستند و با طیف وسیعی از آحاد جامعه سروکار دارند، اهمیتی مضاعف می‌یابد.
گستردگی فعالیت بانک‌ها سبب شده رویه‌هایی که پیش‌تر ‌اشاره شد درباره بانک‌ها حساسیت بیشتری پیدا کند. از همین رو نقش روابط عمومی در شبکه بانکی مؤثر، ضروری و غیرقابل چشم‌پوشی است.
روابط عمومی بانک‌ها در سال‌های گذشته موفق شده‌اند با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، فرآیند اطلاع‌رسانی به مشتریان و مخاطبان را تسهیل کرده و ارتباطی گسترده‌تر، آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر را بین جامعه هدف و سازمان برقرار کنند. از همین رو تلاش‌های انجام شده در این حوزه قابل تقدیر است.
روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان این حوزه به‌ویژه کارکنان و مدیران روابط عمومی شبکه بانکی کشور تبریک می‌گویم. بی‌شک تنها با تلاش‌های مضاعف شماست که می‌توان خدمات و فعالیت‌های نظام بانکی کشور را برای مردم تبیین و تشریح کرد.»

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied