`
شمانیوز
شما نیوز

طرح‌های ویژه بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی تجارت‌نو

کارشناس آتش‌سوزی شرکت بیمه تجارت‌نو، از تخفیف‌های جذاب شرکت متبوع خود برای بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی در طرح‌های “آسان فروش” ، “وام بیمه تجارت‌نو” و “طرح ماده ۱۴قانون تملک آپارتمان” خبر داد.

به گزارش شمانیوز: راضیه علیزاده، با اشاره به این نکته که ایران یکی از ۱۰ کشور حادثه خیز جهان از نظر رخداد حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله محسوب می‌شود و آتش‌سوزی نیز یکی از حوادث رایج در کشور می‌باشد به طوری که روزانه بیش از ۵۰ حادثه آتش‌سوزی در کشور رخ می‌دهد، اما با اینحال متاسفانه تعداد منازل مسکونی تحت پوشش خطر آتش‌سوزی و خطرات تابعه بسیار پایین است.

علیزاده، مجری طرح های بیمه‌ای مدیریت بیمه آتش‌سوزی، عنوان کرد: شرایط اقتصادی به‌گونه‌ای است که در صورت بروزحادثه برای یک منزل مسکونی، برگشت به لحظه قبل از حادثه و بازسازی بسیار هزینه‌بر است و زیاندیدگان با پیامدهای سخت ناشی از بروز حوادث دست به گریبان می شوند.

بنابراین ارائه طرح های مناسب بیمه‌ای با حق بیمه نازل، می‌تواند مشوق مردم برای خرید بیمه نامه آتش سوزی باشد.

علیزاده بیان کرد: شرکت بیمه تجارت‌نو با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی و کنونی جامعه، سه طرح مناسب در زمینه بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بنام “طرح آسان فروش” ، “وام بیمه”  و “طرح ماده ۱۴ قانون تملک آپارتمان” را طراحی نموده است.

وی، طرح “آسان فروش” را طرح ویژه دوران اپیدمی کرونا خواند و گفت: در این طرح نیاز به تکمیل فرم پیشنهاد و استعلام حق بیمه نیست و بیمه‌گذار می‌تواند در قالب طرح همان لحظه سرمایه بیمه نامه، خطرات تحت پوشش و حق بیمه در سیستم  خود را ملاحظه و انتخاب نماید تا بیمه نامه برای ایشان صادر شود و بیمه گذار در این طرح می تواند حق بیمه خود را با هرپوشش بیمه‌ای که برای منزل مسکونی خود انتخاب می نماید، در ۳قسط پرداخت کند و نکته قابل اهمیت اینکه درحال حاضر این طرح ۵۵ درصد تخفیف دارد.

علیزاده توضیح داد: درطرح “وام بیمه تجارت‌نو”، حق بیمه به صورت ۱۲ قسط دریافت می‌شود و درحال حاضر این طرح از ۵۰ درصد تخفیف برخوردار است. در این طرح بیمه‌گذار تا مبلغ۴ میلیون تومان می تواند وام دریافت نماید و آن را برای خرید بیمه آتش‌سوزی مسکونی، اتومبیل، حوادث و … استفاده کند.

پوشش بیمه ای ۲۰۰ میلیون تومانی بیمه تجارت‌نو برای مدیران ساختمان‌ها

علیزاده همچنین به طرح ماده ۱۴ قانون تملک آپارتمان اشاره کرد و توضیح داد: طبق این ماده مدیر یا مدیران آپارتمانها و ساختمانها مکلفند تمام بنا را به عنوان یک واحد در مقابل آتش سوزی بیمه نمایند. در صورت عدم اقدام و بروز آتش‌سوزی، مدیر یا مدیران مسئول جبران خسارت وارده می باشند.

علیزاده، اضافه کرد: در این طرح مدیر ساختمان می‌تواند سایر خطرات بیمه نامه آتش سوزی مسکونی از جمله سیل، زلزله، ترکیدگی لوله آب و … را هم انتخاب کند و همچنین اسباب و اثاثیه تمام واحدهای ساختمان را نیز تحت پوشش قرار دهد.

این بیمه نامه مسئولیت مدیر ساختمان در قبال اشخاص ثالث و نیز مسئولیت مالی در قبال همسایگان ناشی از آتش‌سوزی و ترکیدگی لوله آب را تا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان پوشش می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها