شمانیوز
شما نیوز

مینا وحید مریم مومن را با خاک یکسان کرد + فیلم

مریم مومن مورد انتقاد مینا وحید قرار گرفت. مریم مومن بازیگر سریال "بانوی عمارت" قبلا در یک گفت و گو خود را خاک پای مردم ایران دانست.

مریم مومن مورد انتقاد مینا وحید قرار گرفت. مریم مومن بازیگر سریال "بانوی عمارت" قبلا در یک گفت و گو خود را خاک پای مردم ایران دانست ، این صحبت او مورد انتقاد مینا وحید بازیگر جوان کشورمان قرار گرفت و گفت: که چرا خاک پای مردم باشیم، چرا رفیق آن ها نباشیم، چرا سرمان بالا نباشد و برای مردم کار نکنیم ، من یک سری از این زبان بازی های بازیگران که می گویند هرکاری می کنیم برای مردم است، به نظر من دروغ است واین موضوع باعث اختلاف بین مریم مومن و مینا وحید شد.

 

 

 


حمله تند سعید راد به سریال دل و منوچهر هادی جنجال ساز شد + فیلم


 

مریم مومن متولد 6 مرداد 1377 در مشکین شهر اردبیل بازیگر ایران است.تک فرزند خانواده است و دوران کودکی اش را در مشکین شهر اردبیل سپری کرده است. گرچه پدرنی نواز و هنرمند و مادرش اسب سوار است اما به شدت مخالف ورود وی به عرصه بازیگری و انجام کار هنری بودند.تنها کسی که از مریم مومن حمایت کرد خاله اش بود که باعث ورود مریم به بازیگری شد.

 

دانشجوی رشته بازیگری است ، او فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا بعنوان بازیگر وارد تلویزیون شده است ، او از جمله چهره های جدید الورود به عرصه بازیگریست.

 

 

 

مریم مومن سریال سرزده | عکس های مریم مومن بازیگر نقش نازنین در سریال سرزده

 

اصالت مریم مومن

 

همه جا از اصالتم گفته ام و تا 8 سالگی در اردبیل بودم. عشق من به بازیگری از 5 سالگی شروع شد که پسرعموی پدرم برای ساخت یک فیلم کوتاه از من دعوت کرد اما زمانی که بزرگ شدم بین من و این ماجراها وقفه افتاد و این فیلم هم ساخته نشد اما این عشق به بازیگری از همانجا جوانه زد تا اینکه ما به تهران آمدیم.

 

مریم مومن می گوید متولد شده شهر مشگین شهر اردبیل و محله قروه درویش هستم و با افتخار تورکم ، او در دوران کودکی به شدت شیطون و بازیگش و زرنگ بود.پدرش به ترکی او را اوغلوم (پسرم) صدا می زند!

 

منبع : رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied