شمانیوز
شما نیوز

جسد شیما دختر 15 ساله تهرانی در حیاط همسایه پیدا شد + جزئیات تکان دهنده

جسد شیما صباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی پس از کشف در حیاط خانه پیرزنی که در همسایگی بهلول بود به پزشکی قانونی منتقل شد.

جنازه شیما صباگردی مقدم در خانه پیرزنی دفن شده بود که خانه اش یک کوچه با خانه بهلول فاصله داشت جنازه این دختر 15 ساله پس از کشف از حیاط خانه توسط بهلول بیرون کشیده شد و جسد شیما به پزشکی قانونی منتقل شد.

جسد شیما دختر 15 ساله تهرانی زیر یک درخت در حیاط پیدا شد و بهلول محل جنازه این دختر را نشان داد و  با بیل شروع به کندن محل دفن شیما کرد و جسد را بیرون کشیدند.

 

 

 

شنبه 15 آذرماه بهلول به همراه تیم آتش نشانی ماموران اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران و تشخیص هویت در خانه یک پیرزن که سال های دور بهلول مستاجر آنها بود حضور یافتند و جنازه را از زیر درختی بیرون کشیدند.

تحقیقات نشان داده است که پیرزن صاحبخانه دارای 2 خانه در سبلان است که یکی از آنها را به بهلول اجاره داده بود و هنوز مشخص نیست کلید خانه اصلی پیرزن که جنازه شیما را داخل آن دفن کرده بود را از کجا به دست آورده است اما خودش اعتراف کرده است می دانسته است پیرزن در هفته 2 روز به خانه دخترش می رود و در غیاب او جنازه شیما را به آن خانه برده و در باغچه زیر درخت دفن کرده است.

 

 

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • امیر حسین صادقی

    خیلی خوشگله خوشبخت بشید ایشالله