شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

رشته آرایشگری عروس با رشته گریم و میکاپ چه تفاوتی دارد؟

آموزش آرایش عروس یکی از دوره های آموزشی در حوزه آرایشگری است که متقاضیان بسیاری را به سمت خود جلب می کند. با توجه به اینکه تمام خانم ها دوست دارند در شب عروسی خود بدرخشند، بنابراین حاضرند هزینه زیادی را نیز پرداخت کنند تا در بهترین شب زندگی خود زیباترین باشند. اما برای اینکه بتوانید اعتماد مشتری را جلب کنید تا آرایش عروسی خود را به دست شما بسپارد، باید تمام مهارت های لازم را بدست آورده باشید. شاید برخی فکر کنند رشته گریم و میکاپ فرقی با رشته آرایش عروس ندارد و کسی که دوره آموزش گریم و میکاپ را گذرانده باشد می تواند آرایش عروس را هم انجام دهد. اما این تفکر کاملا اشتباه است و هر کدام از این دو رشته به تخصص و مهارت های خاص خود نیاز دارند. به همین دلیل یک آموزش آرایشگری معتبر این دو رشته را به طور جداگانه آموزش می دهد و هنرجو را برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده می کند.اگر می خواهید بدانید این رشته چه تفاوتی با هم دارند، ادامه مطلب را از دست ندهید. در ادامه درباره رشته گریم و میکاپ و آرایش عروس به طور مفصل توضیح می دهیم و تفاوت این دو را بیان می کنیم.

آموزش آرایش عروس یکی از دوره های آموزشی در حوزه آرایشگری است که متقاضیان بسیاری را به سمت خود جلب می کند. با توجه به اینکه تمام خانم ها دوست دارند در شب عروسی خود بدرخشند، بنابراین حاضرند هزینه زیادی را نیز پرداخت کنند تا در بهترین شب زندگی خود زیباترین باشند. اما برای اینکه بتوانید اعتماد مشتری را جلب کنید تا آرایش عروسی خود را به دست شما بسپارد، باید تمام مهارت های لازم را بدست آورده باشید. شاید برخی فکر کنند رشته گریم و میکاپ فرقی با رشته آرایش عروس ندارد و کسی که دوره آموزش گریم و میکاپ را گذرانده باشد می تواند آرایش عروس را هم انجام دهد. اما این تفکر کاملا اشتباه است و هر کدام از این دو رشته به تخصص و مهارت های خاص خود نیاز دارند. به همین دلیل یک آموزش آرایشگری معتبر این دو رشته را به طور جداگانه آموزش می دهد و هنرجو را برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده می کند.اگر می خواهید بدانید این رشته چه تفاوتی با هم دارند، ادامه مطلب را از دست ندهید. در ادامه درباره رشته گریم و میکاپ و آرایش عروس به طور مفصل توضیح می دهیم و تفاوت این دو را بیان می کنیم.

 

آشنایی با رشته آرایش عروس

 

در صنعت آرایشگری و در بین دوره های آموزشی، آرایش عروس از جایگاه ویژه ای برخوردار است. زیرا در این رشته افرادی وارد می شوند که مهارت و تخصص لازم را دارند. شخصی که برای آرایش روز عروسی به شما مراجعه می کند انتظار دارد که در شب عروسی به زیباترین و خاص ترین شکل ممکن آراسته شده و بدرخشد. به همین دلیل آموزش آرایش عروس بسیار مهم و البته بسیار حساس است.به طور معمول، برای آرایش عروس از مواد آرایشی خاصی استفاده می شود که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای مدت زمان طولانی روی صورت شما باقی می مانند. در این دوره هنرجویان می آموزند که چگونه عیوب صورت مانند لکه و جوش را بپوشانند تا عروس صورت صاف و زیبایی داشته باشد. در پایان دوره، به دانشجویان گواهینامه فنی حرفه ای معتبر به هنرجویان اعطا می شود که از طریق آن می توانند اعتماد مشتریان خود را جلب کنند. در این دوره ها تلاش می شود تا اصول صحیح مژه گذاشتن، آرایش چشم؛ کانتورینگ صورت مواردی از این قبیل آموزش داده شود تا هنرجو بتواند تمام تکنیک ها را به صورت کامل پیاده سازی کند.    

 

در دوره آموزش آرایش عروس چه مواردی آموزش داده می شود؟

 

 در آموزش آرایش عروس، آرایشگر می آموزد که چگونه از تکنیک های گریم برای زیر سازی استفاده کرده و با هایلایت و کانتورینگ اقدام به رفع نواقص و قرینه سازی اجزای صورت نماید. از همین رو آرایشگر عروس در واقع یک آرایشگر حرفه ای است که تا حد زیادی به اصول مهم آرایشگری مسلط است.در دوره آموزش آرایش عروس عموما موارد زیر آموزش داده می شود: ·  آشنایی با انواع پوست، ویژگی ها و نحوه آماده سازی آن·  چگونگی قرینه سازی و متعادل نمودن چهره·  چگونگی زیرسازی  پوست·  نحوه لیفت ابروها·  نحوه اتصال مژه و حجم دادن به لب ها·  آشنایی با روش های رفع نواقص چهره·  نحوه کار با انواع لوازم آرایشی و انواع برند ها·  و .... در دوره های آموزش آرایش عروس ابتدا فرم های مختلف صورت و رنگ پوست آموزش داده می شود. سپس تکنیک های مهم آرایش صورت و طریقه استفاده از ابزار و لوازم آرایشی مختلف را به هنرجو می آموزند. یکی از موارد بسیار مهمی که برای آرایش عروس مهم است، پاکسازی پوست، آماده سازی آن برای آرایش، انتخاب رنگ و نوع مناسب کرم پودر بر اساس پوست مشتری است. بنابراین هنرجو باید به تمام این موارد مسلط باشد تا بتواند بهترین آرایش را به مشتری ارائه دهد. همچنین، هنرجویان با یادگیری مدل های مختلف آرایشی، انواع میکاپ ها، و یادگیری تکنیک کانتورینگ می توانند یک میکاپ حرفه ای را ارائه کنند. 

 

4

 

آشنایی با رشته گریم و میکاپ

 

 رشته آرایش و گریم که در گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است، هم اکنون یکی از رشته های تخصصی و حرفه ای در آموزشگاه های آرایشگری هستند. معمولاً رشته آرایش و گریم در آموزشگاه های تخصصی با جدیدترین متدهای روز دنیا تدریس می شود و در نهایت مدرک رسمی و معتبری به افراد اعطا می شود. این رشته هنری زیر مجموعه های مختلفی دارد که در دوره های ویژه به علاقه مندان آموزش داده می شود.  

 

میکاپ

 

در دوره آموزش میکاپ، دانشجویان و هنرآموزان در مباحث مختلف از جمله زیر سازی صورت، کانتورینگ، آرایش قسمت های مختلف صورت، آرایش چشم، آرایش شب، روز، یا 24 ساعته، آرایش برای پوست خشک و چرب و مواردی از این قبیل مهارت لازم را بدست خواهند آورد. همچنین، در این دوره هنرجویان با انواع فرم صورت و نوع و رنگ پوست آشنا می شوند و روش آرایش هریک را می آموزند. 

 

گریم

 

در گریم شخصیت ها و ویژگی های صوری ایجاد می شود و در واقع گریمور با نگاه به یک شخص و استفاده از تکنیک های آرایشی خاص برای ایجاد زخم، کم یا زیاد نشان دادن سن، چاق و لاغر نشان دادن صورت و همچنین استفاده از لوازم جانبی مانند کلاه گیس می تواند چهره متفاوتی ایجاد کند. از این رشته غالبا در سینما و تئاتر استفاده می شود.   

 

8

 

معرفی آموزشگاه دترلند

 

دترلند از جمله آموزشگاه های آرایشگری است که اکثر دوره های مهم و پرمخاطب این حرفه مانند آموزش پاکسازی صورت، اکستنشن مژه و ... را ارائه می دهد. هنرجویان می توانند تمام تکنیک ها و اصول اولیه را نزد اساتید حرفه ای و مجرب پشت سر بگذارند. از همین رو راحت تر با چالش ها در شرایط واقعی کار کنار می آیند. در دترلند شما می توانید از طریق تکرار و تمرین های عملی بر تمام جزئیات رشته خود مسلط شوید. جالب است بدانید در دترلند اساتید حرفه ای از به‌روزترین سرفصل های روز بهره می برند تا هنرجویان پس از ورود به بازار کار دچار مشکل نشوند. از سوی دیگر باید در نظر داشت که در این آموزشگاه نیاز به هیچونه پیش نیاز ندارید و تمام فنون از صفر تا صد آموزش داده می شود.در دترلند پس از هر دوره مدارک معتبر ارائه می شود که نشان دهنده تخصص و مهارت فرد در حوزه مذکور است. شما می توانید از این مدرک برای ورود به بازار کار یا ادامه تحصیل بهره ببرید. البته هزینه مقرون به صرفه دوره های آموزشی نیز می تواند فاکتور مهم دیگری باشد که دترلند را بی نظیر می نماید.   شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز نسبت به تکمیل فرم ثبت نام آنلاین در سایت دترلند به آدرس Deterland.com    اقدام نمایید و یا در ساعات کاری آموزشگاه با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۹۰۳۵۷۲ برای مشاوره و ثبت نام تماس بگیرید. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی