شمانیوز
شما نیوز

زمان و ساعت پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

سابقه بزرگ استعدادیابی عصرجدید، هر هفته یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

زمان و ساعت پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی
زمان و ساعت پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی
 
سابقه بزرگ استعدادیابی عصرجدید، هر هفته یکشنبه و دوشنبه  ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
 
 
 
 

بازگشت نظم به پخش "عصرجدید"

با اتمام ماه مبارک رمضان و رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی فوتبال، مسابقه تلویزیونی "عصرجدید"، در ساعاتی که بینندگان به آن عادت کرده‌اند به صورت منظم پخش خواهد شد. برنامه اصلی، یکشنبه‌ها و دوشنبه‌ها بعد از خبر ساعت 22 و برنامه پشت صحنه و تکرار عصرجدید، روز بعد خواهد بود. پنجشنبه هر هفته هم می‌توانید بعد از خبر ساعت 22 منتظر "برنامه ویژه اعلام نتایج باشید" ، برنامه‌ای که جمعه‌ها بازپخش خواهد داشت. با نظم جدید و طبق کنداکتور شبکه سه سیما، امشب (یکشنبه) می‌توانید بیننده قسمت نهم از دور دوم این رقابت باشید.

 

آغاز پخش فصل دوم «عصر جدید»

ضبط و پخش مرحله دوم «عصرجدید» شروع شده است و ۶۰ اجرای برتر که با رای مستقیم هیات داوران، آرای مردمی، اعتبارنامه طلایی هیات ژوری و انتخاب گروه برنامه‌ساز، برگزیده شده‌اند در این مرحله حضور دارند. «عصرجدید» در فصل دوم تغییراتی دارد و به طور مثال در آغاز هر اجرا، هر چهار ضربدر داوران، قرمزرنگ است و شرکت‌کننده‌ها باید با اجرای قوی‌تر خود نسبت به فصل مقدماتی، داوران را متقاعد کنند که ضربدرشان را سفید کنند. در هر برنامه هم از میان اجرا‌های راه‌یافته به فینال همان شب، هیات ژوری تنها دو اجرا را برمی‌گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی شود. این تغییر به این معنی است که قضاوت نهایی دور دوم، فقط و فقط به عهده مردم است و آن‌ها هستند که از هر برنامه، با رای خود، تنها یک اجرا را برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی برمی‌گزینند. بعد از پخش هر قسمت، مردم ۲۴ ساعت فرصت دارند تا از طریق اپلیکیشن یا با شماره‌گیری کد هر اجرا، رای خود را ثبت کنند و در نهایت، ۱۵ اجرا از میان ۶۰ اجرا، راهی نیمه‌نهایی خواهند شد.
ساعت پخس مسابقه عصرجدید در ماه رمضان 98 از تغییرات دیگر برنامه هم می‌توان به متفاوت‌شدن دکور اشاره کرد. برنامه «عصر جدید» در ایام ماه مبارک رمضان یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
 
 
برنامه استعدادیابی «عصر جدید» جدیدترین ساخته‌ی احسان علیخانی برای شبکه سوم سیما است. این برنامه با هدف کشف استعداد‌های مختلف ساخته شده است. بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ایران، برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شنبه‌ها و یکشنبه‌ها پس از اخبار شبانگاهی، حوالی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
فعلا برنامه عصر جدید فقط یک تکرار دارد و فقط ساعت ۰1:۰۰ بامداد روز جمعه می‌باشد. قرار است بزودی در کنداکتور شبکه ۳ در ساعت‌های دیگر هم پخش تکرار برنامه عصر جدید قرار گیرد. البته جمعه‌ها هم در کنداکتور شبکه ۳ تکرار برنامه شنبه و یکشنبه پخش می‌شود.
 
 
 
 
داوران این برنامه استعدادیابی رویا نونهالی، آریا عظیمی‌نژاد، سیدبشیر حسینی و امین حیایی هستند. اولین قسمت این برنامه از شنبه، ۲۷ بهمن ماه روی آنتن خواهد رفت. شما در زیر می‌توانید جدیدترین ویدیو منتشر شده از این برنامه را ببینید.

زمان و ساعت پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

جزئیات برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

برنامه‌های استعدادیابی در سرتاسر دنیا مخاطبان بسیار زیادی دارند. هدف اصلی این برنامه‌ها را می‌توان کشف استعداد‌ها در زمینه‌های مختلف و البته کار کردن روی آن‌ها برای رسیدن به شکوفایی قلمداد کرد. مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» تازه‌ترین محصول صدا و سیمای ایران است. این برنامه توسط احسان علیخانی تولید شده است.
علیخانی خود «عصر جدید» را حاصل «ماه‌ها فکر، ماه‌ها جلسه، ماه‌ها بی خوابی، ماه‌ها خون دل خوردن یک تیم صدنفره به عشق ساختن برنامه‌ای برای کشف استعداد‌های ایرانی؛ در صحنه‌ای باشکوه نه در میادین سخیف؛ البته تا آنجا که باید‌ها و نباید‌ها و هنجار‌ها و نابهنجار‌ها اجازه می‌داد و می‌دهد» می‌داند.
برنامه «عصر جدید» با شعار «کشف بهترین استعداد‌های ایرانی» تولید شده است. در نتیجه تیم داوری برنامه (بنابراعلام خودشان) در مورد شرکت‌کنندگان بسیار سخت‌گیرانه عمل خواهند کرد. تیم داوری برنامه «عصر جدید» با حضور رویا نونهالی، آریا عظیمی‌نژاد، سیدبشیر حسینی و امین حیایی شکل گرفته است.
رویا نونهالی و امین حیایی از بازیگران شناخته شده‌ی سینما و تلویزیون ایران هستند. آریا عظیمی نژاد موسیقی‌دان و نوازنده‌ی سه‌تار است. سیدبشیر حسینی، دیگر داور مسابقه از اعضای هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما و دارای دکترای ارتباطات است. داوری برنامه «عصر جدید» ساز و کار خودش را دارد. داوران مسابقه هرکدام یک ستاره روشن دارند و با فشردن دکمه‌ی مقابل‌شان، ستاره‌شان را قرمز و رای منفی‌شان را به شرکت‌کننده اعلام می‌کنند. هر داور و مجری برنامه، یعنی احسان علیخانی، سه اعتبارنامه نیز دارند. اگر یک داور برای کسی اعتبارنامه‌ای صادر کرد، آن شرکت‌کننده وارد باشگاه مهارت برنامه خواهد شد، با توجه به تعداد اعتبارنامه‌ها، حداکثر پانزده نفر شانس دریافت اعتبارنامه دارند، اما در نهایت فقط شش نفر انتخاب خواهند شد. حال، در مجموع پنج حالت برای رای‌هایی که داوران می‌دهند وجود دارد. حالت اول چهار رای سفید است.
در این حالت شرکت کننده به «فینال همان شب» راه پیدا می‌کند. حالت دوم، سه رای سفید و یک رای قرمز است، شرکت‌کننده در این حالت نیز مستقیما به «فینال همان شب» راه پیدا می‌کند. حالت سوم، دو رای سفید و دو رای قرمز است. در این حالت به دلیل تساوی آرا از حضار درون استودیو نظرخواهی خواهد شد، در صورتی که حضار رای مثبت بدهند، شرکت‌کننده به «فینال همان شب» راه پیدا خواهد کرد.
حالت چهارم، یک رای سفید و سه رای قرمز است. شرکت‌کننده در این حالت حذف خواهد شد، مگر اینکه داوران برای او اعتبارنامه‌ای صادر کنند. در حالت پنجم شرکت‌کننده چهار رای قرمز خواهد گرفت و حذف خواهد شد، اما همچنان شانس دریافت اعتبارنامه را دارد. علاقه‌مندان به حضور در برنامه «عصر جدید» باید قوانین مربوط به ثبت‌نام را از طریق صفحه اصلی سایت این برنامه مطالعه کنند. نکته قابل توجه این است که همچنان امکان ارسال ویدیو برای شرکت در فصل‌های بعدی وجود دارد. انتخاب شرکت‌کننده‌های حاضر در برنامه سه بخش اصلی داشته است. اول‌بار یک هیئت انتخاب ۲۰ نفره ویدیو‌های ارسالی مردم را بررسی کرده‌اند. در بخش دوم از انتخاب‌شده‌ها برای راستی‌آزمایی به استودیو «عصر جدید» دعوت شده است. در انتها نوبت به اجرای اصلی در برابر، دوربین‌ها، داوران و حضار در استودیو فرا می‌رسد.
در هر قسمت از برنامه، ۷ شرکت‌کننده روی صحنه خواهند رفت. از این هفت نفر، تعدادی به فینال همان برنامه راه پیدا خواهند کرد. از این عده‌ی حاضر در فینال هر شب، دو نفر به مرحله فینال اصلی (فصل دوم) راه پیدا خواهند کرد. این دو شرکت کننده یکی‌شان توسط رای داوران و دیگری توسط رای مردم در اپلیکیشن روبیکا انتخاب خواهد شد.
فصل اول برنامه «عصر جدید» در مجموع ۲۶ قسمت است، در این ۲۶ قسمت پنجاه و دو نفر توسط داوران و مردم، دو نفر توسط تیم برنامه‌ساز و شش نفر به واسطه‌ی اعتبارنامه‌ها به فصل دوم یا فینال راه پیدا خواهند کرد. این یعنی حضور شصت استعداد برتر در فصل دوم برنامه‌ی «عصر جدید».
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶۸ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • سارینا

  خیلی خوبه

 • آناهیتا

  این برنامه عالیه

 • ناشناس

  عالی

 • ناشناس

  عالی

 • ناشناس

  عالی

 • زینب

  به نظر من برنامه ی عصر جدید بهترین ایده و انتخاب بود ، آقای علیخانی مثل همیشه با تلاش و پشتکار بهترین برنامه رو روی آنتن بردن ، اگر بخوام یه توصیف واقعی از مجری برنامه داشته باشم باید بگم فوق العاده ست و بسیار عزیز و دوست داشتنی مثل همیشه . داور های مسابقه گاهی هم شاید خیلی سخت گیر باشن ولی خب با حمایت های مجری خوب برنامه من مطمئنم بهترین شرکت کننده ها به مراحل بعدی میرن . برای آقا احسان و تیم خوب شون آرزوی موفقیت و سربلندی و پیشرفت میکنم ❤❤❤❤

 • احسان

  واقعا اين برنامه فوق العاده است واقعا من اين برنامه را نگاه ميكنم لذت ميبرم حتي از آقاي امين حيايي دكتر سيد بشير حسيني آقاي آريا عظيمي نژاد و خانم نونهالي و آقاي احسان عليخاني خيلي ممنون از برنامه خوب شما

 • مرسده

  این برنامه عالییییییه

 • زهرا

  سلام با نظر مت عالی میباشد چون بعضی ها اساعداد های بسیار عالی دارن که هیچ وقت کشف نمی شود من از مجری برنامه عصر جدید و همچنین داورها بسیار تشکر میکنم

 • محمدسجاد

  جناب آقای علیخانی لطفاجلوچشم هفتاد میلیون جمعیت پارتی بازی نکنیدشروین مستحق این بردنبود

 • صنعتی

  عالی عالی عالی پرتغالی

 • مسلم حدیثی

  از برنامه خوبتون متشکرم و همچنین از حمایت اقای علیخانی از ملت کرد

 • پرنیا پورانتظاری(زارچ)

  خیللللللللللللی برنامه ی خوبییییییییییه

 • مهسا

  عالی عالییییییییییییییییییییق خوببببببببببببب

 • فرشید

  این برنامه واقعا جذابه

 • ناشناس

  عالی اقای احسان علیخانی مادو تا دوقلو هستیم و اگر برنامتون ادامه داشته باشد مییایم اونجا خیلی دوستتون داریم

 • فاطمه درویشی

  میشیه بگید چرا برنامه عصر جدید دیگه پخش نمیشه

 • نرگس

  عالیه .واقعاااااا از آقای احسان علیخانی 🎉آقای امین حیایی 🎉آقای سید بشیر حسینی 🎉 آقای آریا عظیمی نژاد🎉 و خانم رویا نونهالی 🎉ممنونممم . این برنامه عالیه باز پخشش هم ساعت ۴و ۱۵ دقیقه بعد از ظهر است . پشت صحنه را هم نشان میدهد . انشا الله این کرونا رو هم مثل اون یکی ویروس ها شکست میدیم و هممون میریم عصر جدید و استعداد هامون رو نشان میدیم .نرگس ۱۳ساله از تبریز

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان