شمانیوز
شما نیوز

ماجرای صحبت های احمدی نژاد علیه خجسته + جزئیات

خجسته، با انتشار توئیتی به افرادی که در انتخابات شرکت نکرده اند و رای ندادند توهین کرد محمود احمدی نژاد در پاسخ به او توئیتی منتشر کرد و ادعا کرد که دکتر خجسته با شرکت اسرائیلی در ارتباط است...در همین حال ضرغامی نسبت به سخنان محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد و سخنان او را تکذیب کرد.

به گزارش شمانیوز: خجسته، با انتشار توئیتی به افرادی که در انتخابات شرکت نکرده اند و رای ندادند توهین کرد محمود احمدی نژاد در پاسخ به او توئیتی منتشر کرد و ادعا کرد که خجسته با شرکت اسرائیلی در ارتباط است...در همین حال ضرغامی نسبت به سخنان محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد و سخنان او را تکذیب کرد.

 

 

 

متن صحبت های دکتر ضرغامی:

 

متاسفانه سخنان آقای احمدی‌نژاد علیه آقای دکتر حسن خجسته، خلاف واقع است. آقای دکتر حسن خجسته هرگز از معاونت صدا برکنار نشد بلکه به دلیل درخواست خودشان پس از ده سال ریاست رادیو، برای تمرکز بر حوزه های پژوهشی و مطالعاتی صدا و سیما در سال ۱۳۸۷ بعنوان معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان منصوب شد.

وی ادامه داد: ادعای آقای احمدی نژاد درباره ارتباط یک شرکت اسرائیلی با آقای دکتر خجسته و اقدام ایشان برای سفر به تل آویو بسیار عجیب و غیرواقعی است و در آن زمان هیچ گزارشی در این رابطه از سوی حراست سازمان یا نهادهای ذیربط به دست اینجانب بعنوان رئیس وقت سازمان صدا و سیما نرسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied