شمانیوز
شما نیوز

یادداشت/

وظیفه ملت ایران در پسا انتخابات

وظیفه خطیر و سترگ همه دلسوزان و علاقمندان به ولایت ومملکت، بایستی در قالب عملکردی جهاد گونه و مسئولانه رخ نموده تا با ایمان و اعتقادی راسخ و بدون چشم داشت به کمک دولت بشتابند.

به گزارش شمانیوز، محمد مهدی نثاری دبیر ستادهای مردمی امام هادی (ع) در یادداشتی با عنوان «وظیفه ملت شریف و انقلابی ایران در پسا انتخابات» نوشت: رقیبی که مقهور قهر امت اسلامی و رویگردانی از طیف اصلاح طلب بدلائل متعدد گردیده،  قطعا بیکار نمیشنید ودر صدد تلافی عقده های حقارت هشت ساله وپاسخ به مطالباتی است  که بواسطه ناکارآمدی و بی تدبیری دولت روحانی مجبور بودند بشنوند و بخاطر نداشتن پاسخ لازم و محکمه پسند، یا سکوت اختیار نموده و یا با جوابهای واهی و بی اساس از پاسخگویی مستدل و منطقی طفره رفته اند.

او در این یادداشت می‌افزاید: البته سکوت و یا بیراهه رفتن در پاسخگویی این قوم عجوج ومجوج مقابل اینهمه خرابی و افتضاحاتی که روحانی و دولت او به مردم تحمیل نمودند خارج از دایره دولت و عمال خسته و فرتوت او،  در لایه های دیگر و باصطلاح بزرگان این جماعت نانجیب و لیبرال و غربگدا نیز تسری یافته و آنها نیز در مقام پاسخگویی بر نیامده و گویی لال شده تا بظاهر در جنایات وخیانتهای روحانی  وبیچارگی مردم ومملکت شریک نباشند.

دبیر ستادهای مردمی امام هادی (ع) خاطرنشان می‌کند: اظهارات گستاخانه  و وقیحانه تاجزاده،  این جرثومه فساد که گفت سال آینده در مورد مسکن. معیشت. اشتعال. و ... از آقای رییسی سئوال خواهیم کرد، دلیل این مدعا است. حال آنکه بر اساس مشی این جماعت ناخلف و بی بصیرت قاعده این است که کسانی که به دولت فعلی نه تنها رای نداده بلکه بانحاء مختلف بر تحریم انتخابات و عدم مشارکت پافشاری  نمودند،  بهیچ عنوان حق مطالبه گری نخواهند داشت، اگرچه مرام و مشی سید بزرگوار ما با آنچه که از او در مناظرات و پس از انتخابات ملاحظه شد ، کاملا متفاوت از این دیدگاه بوده و او حتی با دشمنانش هم به مدارا سخن گفت و قطعا بدان عمل نیز خواهد نمود چرا که او  خود را رئیس  " جمهور " میداند و بدان اعتقاد دارد.

نثاری تأکید می‌کند: قطعا این تشنگان قدرت و واماندگان از رأی و انتخاب ملت از تمام افراد نفوذی خود در بدنه دولت و دستگاههای اجرایی برای عقیم ماندن برنامه های دولت کریمه آیت الله رئیسی وانجام توطئه های گوناگون برای نشان دادن ناکارآمدی دولت کرامت وکار استفاده می‌کنند، بنابراین وظیفه خطیر و سترگ  همه دلسوزان و علاقمندان به ولایت ومملکت، بایستی در قالب عملکردی جهاد گونه و مسئولانه رخ نموده تا با ایمان و اعتقادی راسخ و بدون چشم داشت به کمک دولت بشتابند.

او ادامه می‌دهد: بی شک در ماههای آتی  روزنامه های زنجیره ایی نان به نرخ روز خور بی تقوا و... دست به قلم میشوند و لب به انتقاد باز میکنند و از آنجاییکه حجم مشکلات ایجاد شده در این هشت سال ننگ و اسارت  بقدری بالاست که حل همه آنها در کوتاه مدت و تنها توسط دولت بسیار سخت است، بنابراین یکی از عوامل مهمی که میتواندخالصانه به کمک دولت ودستگاههای اجرایی بیاید حضور موثر و کارآمد آحاد ملت شریف و بزرگ ایران  بعنوان ولی نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این جهاد اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی، معیشتی  و ...  است تا به یاری کردگار عالم بهانه گیری و انتقادات بدور از منطق این اصحاب رسانه های خارج از مدار اخلاق و شرافت به حداقل ممکن کاهش یابد.

دبیر ستادهای مردمی امام هادی (ع) می‌افزاید: پس از حدود ۴۳ سال از عمر گهر بار انقلاب اسلامی، تجربه به عیان و کرات ثابت نموده هرکجا ملت فهیم صحنه گردان شدند کار خوب شروع شده،  پیش رفته و به بهترین وجه انجام شده است . اداره مملکت با مشارکت ملت آگاه بعنوان اولین استراتژی مورد توجه ریاست محترم جمهوری در دستور کار قرار گرفته و لذا باید مراقب نفوذیهاییکه از روز اول تشکیل ستادهای جناب آقای رئیسی باحضورشان سعی نمودند پایه های خود را در دولت ایشان محکم نموده تا در بزنگاه  و مواقع  حساس عقده گشایی نموده و به دستور اربابان زر و زور و رسانه به اهداف و برنامه های دولت تازه کار ضربه بزنند، بود تا خدای ناکرده بواسطه این خیانتکاران  بین مردم و دولت وحکمرانی فاصله ایجاد نگردد.

نثاری اظهار می‌دارد: ستادهای امام هادی (ع) بنا بر وظیفه انقلابی خود بنا دارد باحفظ پتانسیل ایجاد شده در ستادهای انتخاباتی با حضور نیروهای دلسوز و مردمی برای اولین بار در نظام انتخاباتی کشور، ضمن تغییر در نگرش ارباب مأبانه  جمع قابل توجهی از مسئولینی که توان مردم انقلابی و دلسوز را باور نداشته و ندارند و مردم را فقط برای انتخابات وراهپیمایی ها و.....میخواهند، مردم را در عرصه های مختلف به مشارکت بطلبد واستراتژی مشارکت حداکثری در تمام امور را سرلوحه اقدامات حال و آینده قرار دهد.

او در این یادداشت آورده است: لذا از واپسین دقائق پس از انتخابات  واعلام قطعی نتایج،  تمامی ستادهای امام هادی (ع) به ستادهای سازندگی وارتباط مردمی تغییر نام و مشی داد  تا با بهره گیری از توان نظری، فکری، علمی، تحقیقاتی، عملیاتی و ... همه  دلسوزان انقلاب در اندیشکده ها، دانشگاه‌ها، مراکز صنعتی، مراکز نخبگی و ... در هر شهر و استان با تهیه مقالات علمی پیرامون طرحهای مختلف به فراخور هراستان وشهرستان،  مسیر برون رفت از وضع موجود را هموار نمایند.

دبیر ستادهای مردمی امام هادی (ع) در پایان خاطرنشان می‌کند: این طرح طی نامه ایی بصورت پیشنهاد محضر ریاست محترم جمهور ارسال گردیده که در صورت موافقت ایشان،  ستادهای امام هادی (ع) بطور رسمی وارد کار زار سازندگی و پویایی  با هدف شکوفایی کشور در کنار دولت کرامت گردیده، با این امید والا  که بتواند در بازه زمانی کوتاهی سهم ناچیزی در پیشرفت کشور ایفا نموده و همراه با سایر هموطنان شاهد توفیقات دولت محترم باشد.

انتهای پیام/*

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied